Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 sty 2011, 16:01

Co tu taka cisza dzisiaj??
Ja właśnie wchłonęłam obiadek i byczę się przed tv :-)
Miałam dziś niezłego powera i posprzątałam całą łazienkę, kuchnię i pokój :-) Jeszcze tylko podłogi do mycia zostały, ale to chyba mężowi zostwię :-D :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 sty 2011, 16:03

Koroneczka hej :-) ja na straży siedzę bo się nudzę :-D nieźle cię energia dzisiaj rozpiera :ico_brawa_01:
jeszcze góra 2 godz i jedziemy na urodzinki :-D :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 sty 2011, 16:16

Witam,
ja to mam podobnie do Ciebie Koroneczka-siły i chęci mnóstwo więc co chwila coś sobie wymyślam do zrobienia.
My już też po obiadku, teraz trochę leniuchujemy.
Aniu trzymam kciuki by następnym samochodem A do domu już przyjechał. Udanej imprezy.

Co do filmów z Pazurą to mi się chyba"przyjadły" bo mam wrażenie, że cały czas to samo oglądam.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 sty 2011, 18:29

cześć :-D

my właśnie wróciliśmy do domu, byliśmy u teściowej na obiedzie, jutro do mojej mamy jedziemy się stołować :-D

Aniu udanej imprezki :ico_zdrowko:

[ Dodano: 2011-01-22, 21:09 ]
Krzysiu właśnie zaczął mnie kopać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 sty 2011, 12:59

Hejo dziewczątka!

Mój obiadek już na piecu się gotuje, a ja nie mam co robić! Czekam na skoki , ale to jeszcze troszkę :-)
Nic nie piszecie, wszystkie zajęte!
Krzysiu właśnie zaczął mnie kopać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Super! Gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Cudowne uczucie prawda?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

23 sty 2011, 13:26

hej :-)

ja dopiero wstalam

wczoraj R do poludnia konczyl remont kuchni, potem pojechalismy do mojjej babci wrocilismy o 19.30 a o 20 juz byli u nas znajomi i wyszli przed 2. Nim polozylismy sie spac a noc znow ciezka ja to co zawsze a R chyba jelitowka trafila i co chwile do wc kursowal :ico_noniewiem:

markotka, :ico_brawa_01: dla Krzysia

aniawlkp86, oni tak wlasnie robia. Kolezanka wynajmowala lokal na biuro podrozy i to samo 2 m-ce cena bya taka a przy podpisywaniu umowy okazala sie 300 zl wyzsza. Wiec zrezygnowala. Ale nie jedno auto do kupienia wiec pewnie szybko znajdziecie jakas fajna okazje :ico_oczko:

Murchinson, Koroneczka, zazdroszcze energii :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sty 2011, 13:37

hejka

imprezka wczoraj się udała,wróciliśmy do domu dopiero po 21 :ico_brawa_01: jeszcze ciasto dostaliśmy do domku :-D no ale jedna bratowa znowu mi ciśnienie zdołała podnieść :ico_zly: znowu mi się wypiło troszkę winka czerwonego (1 lampkę) a ona znowu wyskoczyła że mi nie wolno bo ja w ciąży jestem...a co jej do tego :ico_zly: 2 imprezy były na których wypiłam trochę wina i zawsze tylko ona się odzywała :ico_zly: :ico_zly: ale jak piła siostra A będąc w ciąży jak ja z Hanią też w ciąży byłam to jakoś jej nic nie mówiła,a do mnie się ciągle czepia :ico_zly: niech jeszcze raz się cos odezwie to ja jej powiem kilka słów dość nieprzyjemnych i na tym się skończy...rozumiem,że każdy ma swoje podejście do picia alkoholu w ciąży,ale skoro mam ochotę to czemu mam sobie odmówić,nie upijam się tylko delektuję :ico_noniewiem:
Krzysiu właśnie zaczął mnie kopać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 sty 2011, 13:41

aniawlkp86, lampka wina w ciąży to nie grzech, mi też się czasem zdarza :-) Trzeba jej było coś powiedzieć, oczywiście, że każdy ma prawo do swojego zdania, ale niech je zsotawia dla siebie , a nie Cię jeszcze denerwuje! Oj oj

patrycja_g, to pospałaś kochana! Ja choćby nie wiem co, budzę się zawsze po 8 i już mi się spać nie chce!
Noc też miałam ciężką, bo nie mogę na żadnym boku spać....codziennie wieczorem zaczyna się ten sam problem :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sty 2011, 13:47

Koroneczka następnym razem jej powiem a czuję coś że chyba za tydzień będzie taka okazja,bo druga bratowa A będzie miała urodziny,oj wtedy to będzie się działo jak się odezwie :-D

patrycja_g to może w dzień się zdrzemnij dzisiaj :ico_sorki:

ja obiadek wstawiłam,a mąż na spacer z pieskiem poszedł,po obiedzie całą rodzinką pójdziemy się przejść :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

23 sty 2011, 13:58

aniawlkp86, nie da rady, dzis odwiedzamy dziadkow tych ktorych juz z nami nie ma. Jedziemy zapalic znicze na grobach, a sa troszke porozrzucani i kilka godzin zejdzie. Tylko mnie R martwi, co prawda dalam mu Nifuroksazyd ale nie wiem na ile pomoze bo wyglada to na dosc ostrego wirusa

Koroneczka, u mnie tez problem z bokami, ale od jakiegos czasu dzien w dzien po wszystkim obojetnie czy jedzenie czy picie mam takie zgagi ze az mam wrazenie ze mi caly przelyk wypali. I w nocy w ogole z niczego dostalam takiej ze jak sie odwracalam to jak na statku normalnie czulam jak mi sie wszystko od zoladka do przelyku kolysze. Nie pomagaja juz ani migdaly ani rennie ani jedzienie czesciej ale mniej. A w nocy dostalam zgagi jak sie wody napilam. Bo ostatni raz jedzenie mialam w ustach 8 godzin wczesniej :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość