Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 sty 2011, 00:12

MamciaKochana, wszystko się z pewnością nieługo unormuje.
niestety nie mogę powiedziec, że wiem jak się czujesz, bo u nas tego problemu nie ma, ale trzymaj się dzielnie.
wiem, że sobie poradzicie i Lilcia będzie też zadowolona. :ico_brawa_01:
dla mnie i tak jestes dzielna!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

24 sty 2011, 11:07

ale tu pusteczki :ico_olaboga:

tibby, ja tez mam nadzieje ze wszystko sie unormuje :ico_brawa_01:



1 nocka w lozeczku byla taka sobie, budzila sie co ok. 1-1,5 wiec wzielam ja do siebie do lozka i spala dobrze do rana . A dzis super nocka , juz sie chyba przyzwyczaila do nowego spanka, obudzila sie o 12.00 jak sie kladlam spac, a potem o 3.00 i znow dopiero rano kolo 7.00 wiec :ico_szoking: totalny szok bo ciagle jest chorutka, zdaje mi sie nawet ze obudzila sie o 3 przez goraczke, wieczorem jeszcze dalam jej panadolku z zalecenia lekarza i jej nic nie przeszkadzalo. Obudzila sie kilka razy w ciagu nocy ale tak kaszlnela sobie, jeknela i zasnela dalej. A o 3 byla calkowicie rozpalona. Widze ze duzo lepiej spi na tym materacu w swoim lozeczku niz w gondolce, moze bylo jej za twardo wczesniej. No i gdzie wczesniej przy byle kaszlnieciu, zmianie pozycji zupelnie by sie obudzala, teraz kontynuje swoj sen. Za to ja widze ze miesiace nie spania daja sie weznaki. Budze sie automatycznie sama z siebie, jak ona sie nie budzi to budze sie zeby sprawdzic czy wszystko ok. Strasznie mnie to wkurza i mam nadzieje ze niedlugo sie to zmieni. :ico_sorki:


Zapomnialam napisac ze Lilcia mnie zarazila wiec dwie chorowitki jestesmy, wczoraj mialam goraczke ale dzis juz nie czuje, wiec do lekarza sie nie wybieram. Ale i tak nie nawidze chorobsk! :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-01-24, 10:38 ]
zapomnialam sie spytac, czy Wasze brodawki przeszly jakas zmiane po tym jak Wasze dzieciaczki dostaly zabki?? Moja brodawka nagle zrobila sie czerwona i tak jest juz od czasu zabka , do tego z jednej strony ale wlasnie nie wiem dokladnie czy to z tej gdzie zabek wyszedl, czy tez tuz obok, skora po prostu sie zdziera. Ale tylko na tej czesci brodawki gdzie mala sscie. I na poczatku myslalam ze to poczatkowe zapalenie piersi, bo juz to wczesniej przechodzilam, ale przy ssaniu boli tylko troche jakby mala bardzo mocno ciagnela i stan sie nie pogarsza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 sty 2011, 12:29

z cycusiowymi problemami nie pomogę, bo u nas akcja Butla.

my dziś zbieralismy siuski Tobisia na posiew. jak M. pojedzie do pracy to podrzuci na badanie i w pt będziemy odbierac wyniki, bo w pon do nefrologa. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

24 sty 2011, 12:33

MamciaKochana, fajnie że U Ciebie jakaś poprawa w spaniu Lilci :-D oby tak dalej
co do piersi to mój juz ma 4 ząbki ale stan brodawek sie nie zmienił czasem fakt miałam takie zaczerwienienie ale tak jak piszesz chyba dziecko zbyt mocno zaciskało buzie podczas ssania

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

24 sty 2011, 12:37

tibby, my dzis tez zawozimy mocz na posiew

ale dzis mam zjechany humor dostalam okres maz znow wyjezdza do francji na 6 dni, jakas spiarca jestem(2 kawy juz mam za soba) w niedziele egz

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

24 sty 2011, 12:56

mnie tez dzis głowa boli najchętniej poszłabym spać :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 sty 2011, 12:58

a ja okresu jeszcze nie mam... czekam za nim, ale jakos nie kwapi się by przyjśc :ico_noniewiem:
i dziś też mam taki leniwy dzień :ico_olaboga:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

24 sty 2011, 12:59

witam
My już jesteśmy w domu wyjazd udany tylko nam się Jasio rozchorował :ico_chory: , zaczeło sie od katarku kaszlu i temperatury lekarz powiedział że to wirus wiec próbował Janio go zwalczyć ale przeszedł na krtań i znowu są zastrzyki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

śliczne zdjęcia Tobiego i naprawdę Julcia identyczna jak Bartoszek :-)
czy Wasze brodawki przeszly jakas zmiane po tym jak Wasze dzieciaczki dostaly zabki??
nie zauważyłam żadnych zmian może faktycznie na początku trochę podrażnione były

co do artykułu na temat karmienia to uważam że to tak nie jest, wystarczy przypomniec sobie jak to było ileś set lat temu czy kobiety dawały dzieciom jedzonko od 4 miesiąca, czy zastanawiały sie nad dietą karmiącą czy jakoś inną ,,nie,, mysle że dzisiejsze rozmowy na ten temat to wymysł firm produkujących jedzonko dla dzieci i zastanawiają się co zrobić żeby zwiększyć sprzedaż. Ja mam zdanie na ten temat takie że dzieci mogą jeść od 4 miesiąca życia inny pokarm niż mleko a nie ze powinny. Nie zastanawiałyście się jak niby 60 lat temu i niżej ludzie mielili dziecią jedzonko? Poprostu dzieci wtedy nie jadły bo ich narząd nie był do tego przystosowany, dopiero karmienie dodatkowe zaczynało sie jak dzieci miały ząbi i same siedziały i potrafiły zjeść to co jedza rodzice.
Ja uważam że natury nie da sie oszukać :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

24 sty 2011, 15:52

kaczorek, dokladnie, z jakiegos powodu mamy piersi :ico_oczko: a te wszystkie coraz bardziej popularne alergie, mi sie nawet zdaje ze duzo pochodzi od pryskanych nie ekologicznych produktow. Juz w czasie ciazy za kazdym razem jak uzywamy kremow itp. karmimy swoje dzieci chemia. Ale ciagle sie zastanawiamy od czego to :ico_noniewiem: gdyby tak wszystko prowadzic naturalnie na swiecie mniej byloby uczulen i alergii.
Fajnie ze wycieczka Ci sie udala! I szkoda dla Jasia, my tez chorujemy wiec duzo zdrowka!!!!


gozdzik, kurcze zastanawiam sie czemu tak mam z ta piersia :ico_noniewiem: nie wiem czy to moze od infekcji od Lilci, ale nic nie czuje zadnego bolu ani nic normalnie tylko jak ja karmie i tuz po :ico_noniewiem:


Lilcia wlasnie pojechala z A. do lekarza bo jej stan sie pogorszyl, znow spuchla na gardle i ma takie wielkie migdaly :ico_noniewiem: aantybiotyk juz 4 dzien wsuwa i nic, nawet jest gorzej niz pare dni temu :ico_noniewiem:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

24 sty 2011, 16:33

coraz bardziej popularne alergie, mi sie nawet zdaje ze duzo pochodzi od pryskanych nie ekologicznych produktow
zgadzam się w 100% że alergie najczęściej sa na te barwniki i inne suplementy w pokarmach, pozatym podobno reakcje alergiczne skórne jak wystapia to podobno nie jest tak że dziecko nie może jesć tego produktu tylko znaczy że organizm uodparnia sie na ten produkt jak by sie hartuje.
Zdrówka dla Lilci
a ja okresu jeszcze nie mam

tak od ciaży? Bo ja to dopiero tydzień temu dostalam pierwszy okres od ciaży

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości