Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

28 sty 2011, 11:44

Dostalismy wczoraj wyniki z posiewu i to jednak ta swinska grypa :ico_placzek: Grypa typu A H1N1) :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

28 sty 2011, 15:35

Aniu mnie poprostu brak słów :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale to wiesz :ico_placzek:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

29 sty 2011, 00:39

Aniu mnie poprostu brak słów ale to wiesz
_________________
myśle o was, nawet nie wiem co napisac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

29 sty 2011, 16:41

Ania_R, ściskam was mocno, nie wiem co napisać dla otuchy, ale sercem i myślami jestem z Wami :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-31, 10:18 ]
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: co tu tak cichutko ???

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

31 sty 2011, 12:43

Ania_R, strasznie mi przykro ze MAteuszkowi cos takiego sie przydarzylo trzymamkciuki oby wszystko bylo dobrze , co do wady serduszka nie dziwie ci ze sie martwisz, moze choc troche cie pociesze jak powiem ci ze moja kuzynka urodzila sie z wada serca - brak scianek miedzy przedsionkami i komorami - tez miala miec 2 operacje- jedna sie odbyla jak byla mala a 2 miala byc jak bedzie starsza - no i sie okazalo jak poszla na badania ze te dziury same sie pozarastaly i nie ma najmniejszej wady ,


dziewczyny mnie nie ma na forum -podczytuje was ale nie pisze- zabiegana zalatana
Mikolaj - aniolek -od rana tylkoposiedzi pogada posmieje sie - jest straszniekontaktowy - duzo bardziej niz wiko w jego wieku, potem caly czas spi w nocy oudzi sie 2 razy na mleko zje i odrazu spi wiec mam luuuzik,
jej juz jabluszka - strasznie mu smakuja i bananki tez czasemmu daje - soczki marchwiowy i jablkowy to po 150 ml dzienniie - wazy 7 kg :ico_olaboga:

wik z kolei sie zawzielam i nauczylam go nocnikowac, na noc zakladam mu tylko pieluszke ale budzi sie z calkiem suchutka, sam bierze nocnik i roi siusiu jak chce czasem tylko zapomni majteczek i rajstopek sciagnac :-D ale i tak sie ciesze bo myslalam z bedzie trudniej go nauczyc a on zalapal w 2 godziny z tym ze nocnik mamy juz od dawna i sadzal na nim misie i onesiusialy :-D

no i zaczal mowic pelnymi zdaniami - tata dal misia, mama je zupe, dzidzia jejablka, poczytaj bajke itp :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja schudlam 9 kg w 3 tyg, nie mam czasu na nic przy wiku duuuzo pracy bomikolajek to sie anioleczek zrobil

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

31 sty 2011, 18:32

hejka
u nas ok
od jutra zacznamy jazdy po lekarzach z Krzysiem, badania musimy porobic, powysylac do poznania, pozniej czeka nas usg i wizyta u chirurga dzieciecego i dermatologa

oby tylko sie dobrze wszystko skonczylo :ico_sorki:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

31 sty 2011, 23:14

Aniu kochana trzymam kciuki za zdrówko Twojego Syneczka Mateuszka &&&
A Ciebie przytulam najmocniej jak tylko potrafię :ico_buziaczki_big: :ico_pocieszyciel:
ej juz jabluszka - strasznie mu smakuja i bananki tez czasemmu daje - soczki marchwiowy i jablkowy to po 150 ml dzienniie
aż zerknęłam 2 razy na suwaczek Mikołaja, on ma dopiero 2,5 miesiąca :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-01-31, 22:15 ]
malgoskab za Twojego Krzysia tez trzymam mocno kciuki :ico_sorki:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

01 lut 2011, 08:52

Katka, witaj, ale ci córcia urosła i jaka do mamy podobna
jej juz jabluszka - strasznie mu smakuja i bananki tez czasemmu daje - soczki marchwiowy i jablkowy to po 150 ml dzienniie - wazy 7 kg
przeraża mnie co piszesz ale twoje dziecko twoje decyzje :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 lut 2011, 10:29

czesc dziewczyny.
Czy u kazdej z nas sie cos dziac musi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek:
Małgoś trzymam kciuki za Krzysia.
My z kolei 12 lutego idziemy do neurologa u Maji podejrzewaja zwiększone napięcie mięśniowe :ico_placzek: :ico_placzek: pewnie czeka nas rehabilitacja :ico_placzek:
Maja juz sie unormowala z nocnym spaniem. Za to wdzien nie spi :ico_olaboga: . Jak wstaje z drzemki o 14 to idzie spac dopiero po 24 :ico_zly: czy to normalne, ze takie malo dziecko nie spi kazdego dnia 10 godzin i wiecej :ico_zly: ?
U Maji tez podejrzewaja skaze bialkowa. Musialam calkowicie wykluczyc nabial z diety, no i przyjmuje do dokarmiania bebilon pepti i jest poprawa i z brzuszkiem z kupami i krostki zniknely.
Dziewczyny jak ja mam dosc siedzenia w domu juz wyc mi sie chce!!!!!!! Pocieszajace, ze wiosna ma wczesnie przyjsc, podobno z poczatkiem marca.
Oby przetrwac jeszcze luty :ico_sorki:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

01 lut 2011, 11:00

Oby przetrwac jeszcze luty
dla pocieszenia tylko 28 dni zostalo a nawet juz 27 :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość