Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 sty 2011, 10:10

Witajcie ja już czuje sie lepiej
ale dzieciaki zagilone do maxa :ico_zly: :ico_zly: do tego mokry kaszel ech...............
lidziasc, Frydza, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzieciaczków ale fajnie raczkują u Nas przez chorobe postepów brak
Bartoszek jest słabiutki :ico_placzek:
ale z raczkowaniem tak jak u Ciebie Tibby widoku brak choc u dzieci to czasem kwestia dnia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 sty 2011, 11:31

witam z :ico_kawa:
oto promocje dla dzieci w Lidlu: LIDL

my chyba pojedziemy po te pampki i rajstopki. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 sty 2011, 13:29

Bartoszek reklamuje kolekcje wójcika :)
http://www.wojcikonline.com/wojcik/index.php?t=3
Obrazek
Ostatnio zmieniony 31 sty 2011, 14:30 przez gozdzik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 sty 2011, 13:54

gozdzik, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 sty 2011, 14:00

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
tez sie ciesze ze jednak go wybrali :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 sty 2011, 14:02

ślicznie wygląda :ico_brawa_01:

powiedzcie mi, wasze dzieciaczki też powoli pokazują wszystko paluchem?
nasz nauczył się pukac we wszystko wskazującym palcem (lewej ręki) i teraz wszystko pokazuje paluchem

dziś daję mozliwośc maluchowi pocwiczyc troche to raczkowanie, ale mu nie idzie. zamiast zginac kolanka i podkulac pod siebie to on je prostuje i ma sztywne nogale :ico_haha_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

31 sty 2011, 14:05

gozdzik, super bartoszek wyszedl
a powiedz mi dostaliscie cos za ta sesje

a ja musze sie pochwalic zuzka chwile postoi sama i robi pozycje do pompek czuje ze nie dlugo zacznie stawiac 1 kroki

Wczoraj byli u nas znajomi z synkem 3.5letnim i tak ladnie sie bawili ze w szoku bylam a Olek az sie popkal jak musial isc do domu bo chcial z zuzia spac i mowil ze ja kocha

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 sty 2011, 14:29

musze sie pochwalic zuzka chwile postoi sama i robi pozycje do pompek czuje ze nie dlugo zacznie stawiac 1 kroki
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Niej silna z niej dziewczynka to pewnie zacznie wcześnie
a powiedz mi dostaliscie cos za ta sesje
mieliśmy dostać bon na ubranka ale jeszcze nie wysłali
:ico_noniewiem:
owiedzcie mi, wasze dzieciaczki też powoli pokazują wszystko paluchem?
u Nas nie

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

31 sty 2011, 15:02

gozdzik, :ico_brawa_01: ale fajnie ze Bartus byl modelem :ico_brawa_01: jak Ty to kobieto zalatwiasz, zglaszas sie gdzies, czy po znajomosci, czy tez dzieci sa zapisane do jakiejs agencji?? Fajniutko miec takie zdjatka swoich maluchow hehe :ico_brawa_01:
Duzo zdrowka dla maluchow!!


lidziac
Dominisia wyglada na taka duza dziewczynke!Naprawde! Ma naturalne krecone czy na lokowke byly zrobione na tym przeslicznym portrecie Dominisi?? No i maly rojbrerek super zasuwa! Ho ho naprawde fajnie :ico_brawa_01:

Lilcia rozwoj pewnie jak kazda mama prawie moje dziecko jest super zdolne hehehe Lilcia nie jest dobra motorycznie, bardzo ostroznie sie porusza, raczkuje tylko na siedzaco - na kulawego inwalide hehe jak to nazywamy, nie lubi stac za bardzo, po prostu sie przeraza jakby byla pod nia przepasc, za to jest super madra, naprawde sie dziwie na co ona czasem wpadnie. Moze to dlatego ze uwazam ja *za taka maluska* , i juz w sumie nie pamietam za bardzo jak tam Julcia byla w jej wieku, tyle co pamietam ze byla rozwienieta bardzo dobrze motorycznie. Ale Lilcia np jest taka dobra obserwatorka i bardzo szybko lapie, czy to dzwieki, czy zachowania. Ostatnio duzo bawilismy sie klockami lego z jej starsza siostra i wyobrazcie sobie ze jak mielismy zbudowane domek to Lilcia po prostu brala klocki i chciala je doczepiac i to nie tak przypadkowo ale np daszek do daszku, kwiatki do ziemi, po prostu zaniemialam, zaraz wolalam A. hehe i taka duma mnie ogarnela ;D Tyle ze oczywiscie nie jest jeszcze na tyle uksztaltowana motorycznie zeby byc w stanie doczepic je dokladnie na miejsce. Z innych rzeczy to macha glowa na -nie; jak jej podam zabawke a nie chce sie juz bawic, to bierze zabawke macha glowa i rzuca zabawke na ziemie hehe cwaniara mala. Julcie to juz od dawna odgania reka jak ta ja proboje przytulic, wiec tutaj nic nowego. Ale tez okulary zalozylam sobie, to mi je zdejmowala i podawala tak jakby wlasnie je chciala *przykleic* do mojej glowy. W pilke umie grac z Julcia, tak sobie siedza i do siebie odbijaja - Julcia normalnie a Lilcia po prostu w nia wali po swojemu tak ze sie turla i to akurat juz dlugo robia, bo jeszcze jak Lilcia na plasko lezala na brzuszku i nie umiala sie obrocic to wtedy wlasnie zaczelismy ta zabawe. Najpierw przypadkowo a potem powoli skumala o co chodzi. Takze tak sobie wlasnie powtarzam jakie mam zdolne dziecko, a co ;) :-D :ico_brawa_01: hehe


nocki ostatnie nocki naprawde sa super, 2- gora 3 pobudki :ico_sorki: ja w zyciu taka wyspana nie bylam :ico_sorki: wiec jakos moj plan zadzialal :ico_sorki: tyle co w dzien mala kombinuje do spanka, jak chora byla to ja kladlam i do siebie gadala, a teraz tak tylko co 2 raz sie udaje, po prostu nieraz kombinuje i mnie wola i wola i taki sens moze isc przez pol godziny az ja podniose i pozniej sproboje znow polozyc. Ale kurcze, troche to meczace bo wczoraj np spala mala godzinke, przedwczoraj to samo. I tak gada do siebie i gada i nie chce spac i mnie wola na koniec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 sty 2011, 15:34

jak Ty to kobieto zalatwiasz, zglaszas sie gdzies, czy po znajomosci, czy tez dzieci sa zapisane do jakiejs agencji?? Fajniutko miec takie zdjatka swoich maluchow hehe :ico_brawa_01:
co do wójcika to byliśmy na zakupach i w jednym ze sklepów był plakat ze szukaja modeli
a że akurat było nam po drodze to pojechaliśmy na ten casting i sie udało :ico_haha_02:
ostatnie nocki naprawde sa super, 2- gora 3 pobudki
ale super !!!!
może i u Nas wreszcie sie noce unormują :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-01-31, 14:35 ]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: świetne Zdjęcia Dziewczynek

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości