elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 sty 2011, 09:48

Hej Wrześnióweczki:) Jak samopoczucia, u mnie w miarę, choć coś bardzo źle spałam, nie wiem czy godzinę przespałam chociaż, no ale tak to bywa jak sie śpi w dzień kilka godzin to w nocy ciężko, mam nadzieję, że jakoś przetrwam dzień bez drzemki dzis bo jutro do pracy rano

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

30 sty 2011, 10:55

inia to tylko pozazdrościć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Kamcia, ja dzis tez kiepsko spałam o 3 w nocy obudził mnie głód i juz spac niemogłam :-D do tego jakos mi słabo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

30 sty 2011, 17:06

O to widzę, że wszystkie miałyśmy dziś kiepską noc, ja też spać nie mogłam, pewnie dziś padnę, oby tylko Wiki dała pospać :ico_sorki:

Ja dziś pojechałam odebrać klucze i facet jeszcze mi parę rzeczy chciał pokazać, więc przedłużyło mi się na 3 godz. Komórka mi się zepsuła, a jak wróciłam, to wszyscy (bo przyjechała siostra z narzeczonym, mama już z pracy wróciła) prawie się rozpłakali jak mnie zobaczyli, już sobie wyobrażali, że mi się coś stało, bo nie dałam znać, że będę później :ico_noniewiem: A Wiki jak ją wzięłam na rączki tak mocno mnie objęła, puścić nie chciała, chyba czuła, że się wszyscy o mnie martwią :ico_noniewiem:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

31 sty 2011, 11:07

inia1985, oj to rodzinke wystraszyłaś :ico_oczko: ale najwazniejsze ze juz klucze do domu masz :ico_brawa_01: i mozecie sie z rodzinką wprowadzac :ico_brawa_01:

dziewczyny czy wy tez macie taki problem z cerą?? ja pierdziele ja wyglądam okropnie,ciągle mi jakies wypryski wychodzą :ico_placzek: a nigdy takich problemów niemiałam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

31 sty 2011, 13:08

Hej, hej!

inia1985, to piękne to Wasze mieszkanko!
Najbardziej zazdroszczę ogrodu!
A daleko od Twojej mamy? Bo jakby to było blisko to ja bym się przeprowadziła, a do mamy zawsze możesz wpadać.
dziewczyny czy wy tez macie taki problem z cerą??
jeszcze nic nie zaobserwowałam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

31 sty 2011, 13:39

Hej laseczki w końcu dotarłam :ico_sorki:

Z rodzinką było dużo zwiedzania 3 intensywne dni :ico_oczko: Ciągnęło trochę w pachwinach
od tego chodzenia ale co się dziwić :ico_oczko:
Wszystko fajnie gdyby nie pogoda :ico_szoking: ciągle padało niestety. Szwagier się
rozchorował zarazki zostawił i teraz z Eliza jesteśmy chore :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Wczoraj bolało gardło i katar był a dziś tylko katar. Eliza oczywiście temperatura i chyba
katar będzie.
Generalnie tydzień bardzo fajny :-D
A za dwa tygodnie będę miała mojego braciszka hurra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A i co było najfajniejsze przez tydzień jak rodzinka była miałam tylko lekkie mdłości
a ledwo wyjechali to już witanie z kibelkiem :ico_szoking: śmiałam się do męża
że znów w ciąży jestem :-D

Dziś odpoczywamy :-D jedynie podłogę zmiotę i klatke szczurom umyje bo już śmierdzą smrodziuchy moje :ico_oczko:

Inia bardzo się cieszę, że udało się wam z tym mieszkaniem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I w sumie niedrogo was wyjdzie :ico_brawa_01:
Ja bym nie wytrzymała i już się przeprowadzała :-D i porządkowała i układała :-D

Karina a Ty się nie przejmuj u niektórych długo nie widać dzidzi,
z Elizą miałam pierwsze usg jakoś w 5tyg. dość wcześnie i lekarz mówił, żeby się nie
martwić jak nie będzie nic widać ale widziałam pięknie bojące serduszko i w sumie
tylko serduszko było widać bo takie maleństwo :ico_oczko:
A co do cery raczej nic nadzwyczajnego nie zauważyłam :ico_oczko:
Z Elizą też nie miałam takich problemów wyglądałam zadziwiająco dobrze, każdy
mi wróżył chłopaka bo dziewczynki ponoć urodę zabierają u mnie się nie sprawdziło.

Ja od kilku dni tak kiepsko śpię :ico_szoking: Ale dziś co się obudziłam to łeb mi pękał
od kataru.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

31 sty 2011, 22:38

karina22 mi tez pryszcze powyskakiwały, hormony szaleją i dlatego i czesto tez na ciele dostrzegam kropki czerwone i w pierwszej ciąży też tak miałam więc nie ma co się przejmowac, hormony sa temu winne

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

31 sty 2011, 22:43

każdy
mi wróżył chłopaka bo dziewczynki ponoć urodę zabierają u mnie się nie sprawdziło.
:ico_haha_01: hehe, u mnie było tak samo i to samo mi mówili! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

31 sty 2011, 22:44

karina22, Kamcia, ja też cała syfiasta :ico_noniewiem:
inia1985, to piękne to Wasze mieszkanko!
Najbardziej zazdroszczę ogrodu!
jak już tam się urządzimy, to wstawię fotki :-)

Kinga_łódź, intensywny weekend za Tobą, dobrze, że jak miałaś gości, to mdłości odpuściły :ico_sorki: Zdrówka dla Was :ico_sorki:

Ja dziś zabiegany dzień miałam, do południa musiałam rozpalić, ugotować obiad, później pojechałam z Wiką na zakupy, a po południu do pieska, jest bardzo kochany, a Wiki rozgadała się do niego, śmiała i ciągle uciekała w jego stronę. Napaliłam też na tym mieszkaniu w piecu (he he, dziś normalnie jak zawodowy palacz, 2 piece obsłużyłam), byłam tam z mamą, bo tam jeszcze nie mam łóżeczka tak by Wikę w nim zostawić, gdy schodzę do piwnicy. Więc mama z Wiką siedziała na mieszkaniu, Mała psociła, była w siódmym niebie :-D A przyznam, że to dziwne, bo zawsze w nowym miejscu jest zachowawcza, a tu proszę. Pozytywny, aczkolwiek męczący dzień za nami...

Postanowiłam jednak, że jak R. teraz wróci, to przeprowadzamy się na dobre na to mieszkanie. Jakoś sobie poradzę sama, a nawet będzie mi łatwiej, bo nie będę musiała dojeżdżać i palić w dwóch piecach :ico_oczko: Moja mama jest sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, bo uważa, że nie powinnam być sama w całym domu, że to niebezpieczne... e tam... to pokolenie mojej mamy takie jakieś lękliwe :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-01-31, 21:48 ]
Tak piszę Wam o piesku, ale chyba nie pochwaliłam się tu jeszcze, że w pakiecie do mieszkania mamy psa, on pilnuje domu, więc będziemy się nim zajmować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

01 lut 2011, 11:21

hehe, u mnie było tak samo i to samo mi mówili!
To teraz co jak zbrzydniemy to na chłopaka :-D :-D :-D

Inia dzięki zdrówko by się przydało. Choć moją niunię chyba już odpuściło :ico_sorki:
W nocy gorączki nie było i narazie katar też się nie pojawił :ico_sorki:
To fajnie, że będziesz sobie mieszkać sama :ico_brawa_01: A mama po prostu się martwi,
ciągle ma Ciebie obok a tu ciach :ico_oczko:
A pieska to ja zazdroszczę :ico_sorki: a jeszcze jak jest gratis :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość