Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lut 2011, 00:55

A ta Milagros...ja sie zastanawiam czy to tylko zart byl...???Moze to jakas oszustka naciagaczka...diabli wiedza....zachowje sie dziwacznie!!! :ico_zly:
najlepiej nie zwracaj na to uwagi, bo niestety czasem trafia się ktoś komu się nudzi robi kilka nicków i udaje zupełnie inną osobę. różni są ludzie...

[ Dodano: 2011-01-31, 23:58 ]
Hmmmm...a ja sie teraz bede zastanawiac o co tej Milgros chodzi???
nie zaprzątaj sobie tym głowy :ico_oczko:

tu kiedyś na forum była taka dziewczyna, że wymyślała niestworzone rzeczy :ico_olaboga: na wspólnym terminie była, na szczęscie ktoś ją zdemaskował, póxniej przepraszała, ale nikt już w to nie wierzył

dobranoc :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 lut 2011, 02:40

widze, ze temat wozkow maglujecie ciagle :ico_haha_01: ja nie lubie tyh malych przednich kolek-wydaje mi sie, ze jak chcecie wozek z takimi kolkami to trzeba by najpierw 5-cio litrowa butelka wody isc do sklepu i ja w tym wozku powozic, bo serio takie kolka bywaja strasznie klopotliwe i potrafia uprzykzyc zycie, wiec najlepiej najpierw sprawdzic... moj wozek o ile pamietam wazy 12 kilo z calym osprzetem i generalnie wbrew pozorom jest lekki na prawde, wiec mysle, ze jesli nie musicie wnosic wozka pieszo na 3cie pietro to nie ma sie tym co zbytnio przejmowac, choc ja polecam na ramie aluminiowej-obniza faktycznie wage i nie rdzewieje jak sie gdzies poobciera... kola ja bym brala pompowane, duze, ale wiadomo-nie ma reguly, jak wozek jest do bani to i kola nie pomoga, ja w swoim wozku na przyklad bardzo cenie duzy kosz na zakupy-myslalam, ze nie bedzie mi potrzebny, a juz multum razy sie przydal i jest bardzo funkcjonalny, mozna go calego odpiac do prania i nic z niego nie wypada...

moze wypuszcza mojego meza jutro ze szpitala, bardzo by bylo dobrze, bo gabriel pokazuje rogi, nie moge sobie z nim dac rady...

i co dzien tak pozno chodze spac, a potem jak zombie sie snuje...

a wczoraj na noc mnie taka zgaga chwycila, ze myslalam, ze bede plakac, albo wymiotowac, jakos goraco mi sie zrobilo, brzuch mnie rozbolal, co chwile wode pilam i do kibelka siku, jak sie jasno robilo na dworze to ja dopiero usnelam jak nalezy...

Tabogucka, no to teraz luzik masz w koncu, odpocznij sobie jak nalezy :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 lut 2011, 09:07

Dzien dobry!!!!
W koncu...Stawiamy z synusiem za 30 tydzien :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: !!!

[ Dodano: 2011-02-01, 08:09 ]
Fintifluszkatrzymam &&& zeby mez wrocil do domu a Gabcio schowal rogi!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-01, 08:10 ]
Wczoraj jak sie przebieralam w pizamke to mojM. sie zagapil i tak patrzyl ,patrzyl i w koncu mowi -Nie no ...duzy masz ten brzuszek :-D :-D :-D !!!

[ Dodano: 2011-02-01, 08:11 ]
A synus chyba jeszcze wiekszy bo caly czas gdzies wystaje... :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-01, 08:14 ]
a ta podusia do glowki to moze i nie potrzebna ale fajnie wyglada-w ksztalcie serduszka z dziurka i chyba i tak kupie zeby synkowi glowka nie latala zeby sobie np.w podusie albo kocyk n ie wsadzil!!!

[ Dodano: 2011-02-01, 08:15 ]
2gi dzien urlopu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: !!! W koncu sobie psychicznie odpoczywam -mysle ze tego nam bylo trzeba z synusiem!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-01, 08:25 ]
A wozek to ja chyba i tak ten kupie ktory ostatnio pokazywalam -chociaz przednie koleczka nie sa wielkie!!! Ale mi sie dobrze jedzilo na mlaych mojej ciotki -tylko mi przeszkadzalo ze ona miala podwojne!!! a ten ma pojedyncze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: I na pietro to stelazu wnosic nie bede ale np.fotelik czy to nosidelko!!! Ale my bedziemy teraz mieszkac na gorce-tzn tak w polowie i zeby do centrum handlowego dojsc to niestety do konca pod gorke trzeba!!! Ale chodza kobitki -bo tam zaraz za domem jest ogromny park z super placem zabaw i duzo mamaus zasuwa z wozkami!!!

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

01 lut 2011, 10:15

Witam.
Czy ktorejs z Was zwlaszcza Tobie Agusia22 bo akurat bylas ze mna na forum jak sie Milagros pojawila tez cos wyslala???
ja nie dostalam zadnej wiadomosci.
Dziwna ta dziewczyna ale nie warto sie nia przejmowac.

tabogucka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 30 tydzien
moze wypuszcza mojego meza jutro ze szpitala, bardzo by bylo dobrze, bo gabriel pokazuje rogi, nie moge sobie z nim dac rady...
to super.Niech jak najszybciej wraca do zdrowia

Ciekawe co u NowejSejeny :ico_noniewiem: Kiedy wreszczie jej ten internet podlacza.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

01 lut 2011, 10:57

Milagros witaj ! czy Ty masz na imię Agata? Dokładnie Agateczka ?
nie mylisz sie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 lut 2011, 11:14

Ciekawe co u NowejSejeny :ico_noniewiem: Kiedy wreszczie jej ten internet podlacza.
pisałam do niej smsa wczoraj lub przedwczoraj to odpisała,że wszystko ok,z netem dalej nic nie wiadomo i była u ginka,wszystko ok,szyjka zamknięta :-)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

01 lut 2011, 11:16

witam sie kobietki
ja dzis na usg tak wiec po poludniu sie odezwę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 lut 2011, 11:45

magda1614trzymam kciuki za udane USG!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-01, 10:45 ]
Fajno ze dobrze u Nowej Sejany Nie fajno ze netu ciagle nie ma!!!! :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-02-01, 10:48 ]
Agusia22 dzieki wielkie!!!w koncu jestem po tej stronie 30stki co wszystkie... :509: :509:

[ Dodano: 2011-02-01, 10:51 ]
A ta Milagros to jakis lepszy numer skoro ja admin zna i ostrzega-bo jako Agateczka-mila pare ostrzezenl!!! troche sie jeszcze zastanawiam czego wlasnie ode mnie chciala??? Wazne ze sie nie dalam wciagnac w jej glupia gre!!! :ico_puknij:

[ Dodano: 2011-02-01, 10:53 ]
A swoja droga to trzeba miec tupet zeby tak macic wsrod ciezarowek!!! :ico_zly: :diabel2: :(: :(: :(: :!!: :!!:

[ Dodano: 2011-02-01, 10:54 ]
Dobra :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: ja sie lece wykapac a potem do kumpeli i jej cory 8miesiecznej bo juz do nich tydzien jade :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

01 lut 2011, 12:06

Cześć dziewczyny :-D

Kurcze ale naskrobałyście od rana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrze,że ta Milagros została usunięta i mam nadzieję,że nie będzie znowu sobie robić żartów... :ico_zly:

Blanka26 co do kręgosłupa to ja też mam bardzo wygięty. Aż mi się mąż pytał ostatnio co tak ten brzuch wypycham do przodu i musiałam mu wytłumaczyć,że to jest niezależne ode mnie,bo mi się tak plecy wygięły :ico_noniewiem:
Te nabłonki to w osadzie wyszły - wielokątne i okrągłe.
Kamień mi kiedyś schodził przez nerkę i miałam jakiś zastój ale poszedł sobie na szczęście do pęcherza i się rozpuścił. A teraz od początku ciąży boli mnie ta nerka i to pewnie od niej :ico_olaboga:
A bakterie nie wyszły o dziwo,bo zawsze mi coś wychodziło,a teraz mam pasma śluzu jeszcze :ico_noniewiem:
Ciekawe co gin powie ale to dopiero za tydzień mam wizytę.
Co do hgb to w pierwszej ciąży też pod koniec mi spadła ale już nie udało się podnieść przed porodem i później musiałam walczyć z anemią i mówili,że Karolinka jak nie będzie miała po porodzie anemii to na pewno później się ujawni i do tej pory ma słabe wyniki :ico_olaboga:
Dziękuję za pomoc :ico_sorki:

tabogucka oj biedna jesteś z tą nogą :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Odpoczywaj lepiej, żeby gorzej nie było :ico_noniewiem:
Ta Milagros pewnie do Ciebie napisała,bo byłaś na forum dostępna. Nie przejmuj się :-)
Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 30 tydzień :ico_ciezarowka:
Miłego spotkania z koleżanką :-D

Fintifluszka co do wózka to też jedyną rzeczą jaka mi się podobała w starym wózku był kosz na zakupy :ico_haha_01:
No nic, musimy jeszcze raz wybrać się z mężusiem do sklepu i pooglądać wózeczki. Myślę jeszcze nad tym x-landerem,bo kurcze bardzo popularny i zastanawiam się czy faktycznie taki fajny.
Ma któraś z Was albo zamierza kupić ? :-)
Trzymam kciuki,żeby męża szybciutko wypuścili i żeby Gabriel dał mamie odsapnąć i schował rogi :ico_sorki: :ico_sorki:

aniawlkp86 dziękujemy za wiadomości od Sejany :-D
Oby jej ten internet podłączyli,bo ile można czekać :ico_olaboga:

magda1614 trzymam mocno kciuki za usg i czekamy na wieści :-D :-D

Ja dziś muszę iść po deklarację do przedszkola i znów spróbować Karolinkę zapisać. Mam nadzieję,że się uda tym razem,a jak nie to za rok i tak musi iść obowiązkowo,bo za 2 lata do szkoły będzie musiała iść jako 6-latka :ico_noniewiem:
Mam nadzieję,że przygotują te szkoły odpowiednio pod takie dzieciaczki,bo u nas w szkole podstawowej to masakra z bezpieczeństwem na korytarzach i w salach :ico_olaboga: :ico_olaboga:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

01 lut 2011, 12:52

magda1614, trzymam kciuki za wizyte i czekamy na wiesci

aniawlkp86 dzieki za informacje od sejeny :ico_sorki: :ico_sorki:

Moja kolezanka dzis urodzila dzidziusia.dosc spory bo ma 3850. :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość