nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

01 lut 2011, 15:28

kobiety też macie przeboje z teściami ... wiem co to jest zirafko jak babcia się nie interesuje wnukiem, bo ja miałam taką babcie ... wszystkie dzieci mogły do niej jeździć na wakacje tylko nie ja i moje rodzeństwo ... ehhh ale co tam przeżyłam. Tylko teraz się dziwi czemu jej nie odwiedzam ... aniby po co jak to dla mnie praktycznie obca kobieta :ico_puknij:

A co do wizyt to ja miałam 3 wizyty i 3 usg ... dziwne :ico_noniewiem:. Następną wizytę mam dopiero za miesiąc, to będzie 18 tydzień, ale myślę, że jak się nic dziać nie będzie to się przemówię na 20tydzień to wtedy może już dowiem się co tam się kryje pod serduszkiem :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

01 lut 2011, 15:37

Hejka laski. Wieki mnie tu nie było :ico_sorki: Trochę mam teraz bieganiny z nowym mieszkankiem, w międzyczasie Kuba miał angine i na dodatek dużo roboty w pracy bo od dziś jestem na zwolnieniu :ico_brawa_01: Co prawda póki co tylko na 2 tygodnie ale zawsze. Umówiłam się moją szefową że idę sobie poprostu oddech złapać bo ostatnie miesiące u mnie w pracy były bardzo ciężkie. Widzę że drążycie temat teściów- ja mam generalnie spoko teściów, z resztą teściowa opiekuje mi się Kubusiem, ale zawsze teście to TYLKO teście i rzeczy które nie wkurzają nas np u naszym mam , u teściowych są np czasem nie do zniesienia :ico_haha_01:
Beti- ale Cię synuś dziś uszczęśliwił :ico_brawa_01: Super. Moje dziecko jest na etapie rozgadaywania się, póki co jeszcze dość mocno przerabia słowa aleidzie się z nim dogadać. Dziś rano robie mu śniadanko a on przyniósł sobie miskę z zabawkami od kąpieli i wykłada je pokolei na kanapę. W pewnym momencie zaczyna powtarzać :"Doda, doda, doda". A ja go zagaduje co to jest ta doda. A on dalej swoje "doda, doda". Jak weszłam do pokoju to już wiedziałam. Doda to woda która w sporej ilości wylała się z miski wprost na kanapę. A to poprosu mój mąż wczoraj po kąpieli nie wytarł zabawek, tylko wrzucił mokre do miski. Woda ściekła, a kanapa nadaje się teraz do suszenia :ico_noniewiem: :ico_haha_01:
Potem jak mi dziecko znieknęło na chwilę z oka to je znalazłam siedzące w przedpokoju z moim kozakiem w ręku. Czyścił mi buty swoimi nawilżonymi chusteczkami i mówi"Mama, aja buti" Mały pomocnik :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 lut 2011, 16:13

A co do wizyt to ja miałam 3 wizyty i 3 usg ... dziwne

no dziwne, ja póki co mialam dwie wizyty i jedno usg i to za pierwszym razem. Ja w sumie nie moge się doczekac kiedy pójde bo mnie naprawde coraz częściej pobolewa brzuch po bokach. :ico_noniewiem:
Mały pomocnik

no mój to dopero jest pomocnik.... nie mozna przy nim sie wziąść za nic do roboty bo zaraz on jest obok i chce pomagac, nie powiem kurze ściera świetanie, odkurza bez zastrzeżeń, ale mycie podłóg to lepiej nie mówić :ico_olaboga: , nawet jak się kąpie to szoruje wannę :-D , wogóle to cały czas by "pomagał" a najchętniej w kuchni i z tej okazji kupiliśmy mu taki mikser zabawkowy no i w sumie to narobilismy sobie kłopotu bo on co chwilke chce cos miksowac, a to mleko z kakao, a to ryż z wodą i nigdy nic tak na niby.
od dziś jestem na zwolnieniu

no fajnie masz, ja tez siedzę w domu ale na opiece nad Kubulą a na zwolnienie zamierzam iść od maja jeśli oczywiście będę się dobrze czuć.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

01 lut 2011, 20:44

tosia
W pewnym momencie zaczyna powtarzać :"Doda, doda, doda". A ja go zagaduje co to jest ta doda.
hahah, dobre. To lepiej juz, że to o ta wode chodziło, niż o prawdziwa Dodę. Bo mógł przeciez odpowiedzieć: zobacz mamusia, no w TV jest taka cycata laska. Fajna nie? Dopiero byś się zdziwiła, co?

Co do wizyt, to ja tez miałam 3 i 3 USG. No i zabuliłam z góry 95 euro za comiesięczne USG + USG 3D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 lut 2011, 10:19

Cześć . I zowu się wyspaliśmy bo dziecko moje dzisiaj wstało przed 9 :ico_szoking: niewiem co mu sie stało, że tak smacznie sobie spi do tej godziny? A wogóle to boli mnie glowa i gardło, pewnie złapałam cos od Kuby.
Tak patrze na te nasze suwaczki i naprawdę niewiem który dobrze odlicza nam dni?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

02 lut 2011, 11:38

fajne dzieciaczki macie :). Ja też niedługo będę miała swojego szkraba. Już się czasem nie mogę doczekać. Tak bym chciała już go przytulić i pocałować :D... a jak na razie to mogę się tylko pogłaskać po swoim płaskim brzuchu :ico_oczko:. Ale za tydzień zacznie mi się czwarty miesiąc więc może w końcu zacznie rosnąć heh :ico_ciezarowka:

A co do suwaczków to chyba wariują i lepiej się nimi nie sugerować

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

03 lut 2011, 10:34

Helloł z samego rana :-) MELDOWAĆ SIE BO ZARAZ SIE TAM PRZEJADĘ PO TYCH WASZYCH MIEJSCOWOŚCIACH :-D
nina0226
Tak bym chciała już go przytulić i pocałować :D... a jak na razie to mogę się tylko pogłaskać po swoim płaskim brzuchu :ico_oczko:
ja tez niecierpliwie czekam wraz z moimi dwoma panami na maluszka. Taka jestem ciekawa co bedzie widać na USG 14. lutego :ico_brawa_01: Też narazie chodze jeszcze w jeansach, ale brzuszek juz da się rozpoznac bo mi sie co niektórzy przyglądają...
zirafka
I zowu się wyspaliśmy bo dziecko moje dzisiaj wstało przed 9 :ico_szoking:
prosze nie drażnić byka :ico_sorki:
:-D To na która zaprowadzasz młodzież do przedszkolka? Czy jest z Toba w chacie?

PYTANIE, po pierwsze primo hahahah Jak u Was z witaminkami? Jecie regularnie to wszystko? Bierzecie oprócz witamin jakies minerały typu wapno, magnez?
Po drugie primo hahahahah (jak to szło w poranku Kojota bodajże? Drugie primo-ultimo. Pijecie dużo? Ile wypijacie litrów na dzień :-D ?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

03 lut 2011, 11:23

ja biorę tylko kwas foliowy i jem dużo warzyw i owoców. A co do picia to staram się wypijać 1,5 - 2 litrów wody lub niesłodzonej wody z cytryną, a latem 2,5 - 3litrów także chyba w normie, będąc w ciąży nie rezygnuje z tego zwyczaju :ico_brawa_01:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

03 lut 2011, 12:26

hmmm... w takim razie idę pić!!

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 lut 2011, 12:48

To na która zaprowadzasz młodzież do przedszkolka? Czy jest z Toba w chacie?

młodziez jest po ospie więc siedzimy w domu razem juz drugi tydzien i zwariowac mozna, ale dziś to musiałam go obudzic o 9 bo niewiem do której to by się spało!!!!!!!
MELDOWAĆ SIE BO ZARAZ SIE TAM PRZEJADĘ PO TYCH WASZYCH MIEJSCOWOŚCIACH

hm zabrzmiało groźnie :ico_szoking: :ico_oczko:
Taka jestem ciekawa co bedzie widać na USG 14. lutego

ja tez jestem ciekawa bo mam wizyte 15 lutego, z tym , że nie nastawiam się na wiele bo ten aparat pozostwia wiele do życzenia...
Co do witamin to biore tylko feminatal codziennie, i staram się jeść dużo sera białego choc stoi mi on w zębach, ale się zmuszam!
A wody to piję średnio na dzien 1,5 l niegazowanej, ale to zawsze tak piłam więc tak mi pozostało.

[ Dodano: 2011-02-03, 11:52 ]
No i dziś idę znowu do dentysty, i trochę się cykam ale zawsze tak mam przed dentystą. Bosz... tak mi ostatnio poleciały zęby , ze az strach bierze, ale w pierwszej ciąży miałam tak samo niiby wyremontowałam sobie całe uzębienie a w 4 miesiącu juz 3 miałam do naprawy :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość