tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 lut 2011, 21:31

Aniaaa ten tez fajny ! ale z tego co sie orientuje to wiekszosc nas tu na forum zaglosowala na 3 :-D :-D :-D
ale ja tez tak mam czym wiecej ogladam tym mniej jestem zdecydowana!!! Bo ja to bym wtedy taki wlasny wozek skleila z kolek od tego wozka z fotelikiem od tego drugiego i zeby wazyl tyle co ten trzeci a skladal sie jak ten czwarty :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: I masz Ci babo placek!!!

[ Dodano: 2011-02-02, 20:33 ]
Ja sie starsznie ciesze ze juz nie pracuje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dzisiaj poszlismy z M. do centrum handlowego kolo nas na male zakupki -kilka sklepow doslownie a i tak sie zmachalam ....jednak z brzusiem to trzeba wszystko wolniej i n ie jest juz tak prosto :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

02 lut 2011, 21:52

A ja dziewczynki łapię doły,to chyba te hormony bo sama już nie wiem...nic tylko zalewam się płaczem :ico_placzek: :ico_placzek: o wszystko bym ryczała,dosłownie. Już chcę urodzić czuję się beznadziejnie jako "ciężarówka" jakoś nie cieszy mnie to jak wcześniej. Czuję się tak utuczona,że odechciewa mi się wszystkiego. Musiałam się wyżalić bo ciut mi ulżyło. Nie wiem czy tylko ja tak mam...możecie dziwnie to odbierać. Bo przecież powinnam się cieszyć,że noszę małą istotkę pod sercem. Ale przez parę ostatnich dni tak nie jest. :ico_olaboga: :ico_placzek:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 lut 2011, 22:07

Eeeee...ja tez mam jakies wahania hormonalne ale ja to rycze jak cos w TV zobacze np. w Uwadze dzis pokazali psa ktory byl na lancuchu i mu kolcztka wrosla w kark... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: .
Tez sie czuje utuczona i nawet moj M. zauwazyl ze nawet w ramionach mnie przybylo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale tak jak to lekarz powiedzial w ciazy nic sie na to nie poradzi!!!I jest to zupelnie naturalne!!! Gwona Ty sie nie przejmuj bo to juz naprawde niedlugo!!!

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

02 lut 2011, 22:09

tabogucka, no też mi się podoba ten 3 ale cena już troszkę mniej :ico_haha_02: :ico_oczko: :ico_haha_02:
W sumie to tylko na rok (albo troszkę mniej) kupimy wózeczek,bo później przesiądzie się dzidzia na spacerówkę po Karoli,a ten sprzedamy, więc nie chce jakoś super drogiego ale taki żeby się sprawdził i nie szwankował. Ciężki wybór,bo nie wiem czy uda nam się wszystkie obejrzeć na żywo :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
Ja na szczęście się nie męczę z brzuszkiem i jakoś mi w ogóle nie przeszkadza, chyba,że tak się dzidzia ułoży z przodu,że aż muszę brzuch potrzymać,żeby się łatwiej chodziło to trochę męczące :-)
Dziś np. biegłam z córą do domu przez podwórko to aż moja mama wyszła z domu i zaczęła się w głowę pukać co ja wyprawiam :ico_haha_01:
Jedyne co to coś mi dziwnie w kroku "trzeszczy" i chrupie czasem. Dziwne uczucie :ico_noniewiem:

Gwona, nam się zawsze możesz wygadać i wypłakać :ico_pocieszyciel: Wcale dziwnie tego nie odbieram,bo miałam w pierwszej ciąży podobnie. Takie mnie stany dziwne dopadały,że żyć się odechciewało i marzyłam czasem,żeby już urodzić,bo mi źle było :ico_noniewiem: Okropnie mi hormony szalały i dużo płakałam ale na całe szczęście pod sam koniec ciąży się unormowało i poszły wszystkie humory w zapomnienie ale za to wyrzuty sumienia miałam,że tak sobie wcześniej myślałam i nie cieszyłam się :ico_olaboga:
Będzie dobrze, nie zamartwiaj się :ico_ciezarowka: :ico_pocieszyciel:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 lut 2011, 22:20

Aniaaa no masz racje ze na rok to lepszy wozek w przystepniejszej cenie.
A z tym brzuszkiem to mi synus caly czas jakos tak z przodu siedzi ze czasami to mam wrazenie ze jeszcze chwila i wypadnie przez brzucho bo tak napiera mocno :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a zwlaszcza jak chodze!!! ale nie tak po domu tylko wlasnie jak ide do metra czy cos :ico_noniewiem: i wtedy to naprawde sie trzymam za brzucho bo uczucie dziwne jak maluch tak bardzo sie wypycha!!!

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

02 lut 2011, 22:25

tabogucka Aniaaa Myślałam,że tylko ja tak dziwnie zachowuje się w ciąży. W ogóle brakuje mi bliskości z partnerem <wiecie o co chodzi> i tym bardziej się pogrążam. Mówi,że ładnie wyglądam w ciąży itd. Tylko szkoda,że jakoś tego nie mogę odczuć. Jutro wizyta u lekarza jak mi powie,że kolejne kilo przybrałam to zaś się rozkleje... a ja wszystko sobie do głowy i do serca biorę. C :ico_olaboga: Cholerne hormony. Ja wiem,że są to pierdoły ale to wszystko jest silniejsze ode mnie...

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 lut 2011, 22:37

:ico_tort: 36 :-D

Aniaaa, te wóżki są bardzo do siebie podobne, zwróc uwagę na to, zeby można było montować spacerówkę tyłęm i przodem do kierunku jazdy, to ważne, żebyś nie ciągnęła za sobą wóżka tak jak ja

Dobrusia gratuluję :ico_brawa_01:

ale mam zgage ,łooo matko
dzidzi włoski rosną :-D
Już chcę urodzić czuję się beznadziejnie jako "ciężarówka" jakoś nie cieszy mnie to jak wcześniej. Czuję się tak utuczona,że odechciewa mi się wszystkiego. Musiałam się wyżalić bo ciut mi ulżyło. Nie wiem czy tylko ja tak mam...możecie dziwnie to odbierać.
rozumiem Cię, bo ja mam często to samo. Czuję się jak słoń, ociężała, gruba, brzydka, no i brakuje mi bliskości z mężem i tego jego wodzącego za mną wzroku, kiedy ważyłam prawie 20 kg mniej :ico_noniewiem: głowa do góry jeszcze masz 8 tygodni. zleci, ja 4 :ico_brawa_01:


Tez sie czuje utuczona i nawet moj M. zauwazyl ze nawet w ramionach mnie przybylo
mnie też :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

02 lut 2011, 23:10

Blanka26, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za :ico_szoking: 36 tydzień :ico_ciezarowka:
Aniaaa, te wóżki są bardzo do siebie podobne, zwróc uwagę na to, zeby można było montować spacerówkę tyłem i przodem do kierunku jazdy, to ważne, żebyś nie ciągnęła za sobą wóżka tak jak ja
Właśnie wiem, bo przy Karolci mieliśmy wózek z przekładaną rączką i często zmieniałam strony. Musimy jeszcze sprawdzić na jakiej wysokości mają rączkę. Dla mnie raczej wszystkie pasują ale mężusiowi już mniej wygodnie jak nie jest zbyt wysoko i źle mu się prowadzi taki wózek. No nic, na pewno któryś z tych 5 wybierzemy :-D

Gwona nie patrz na wagę, tylko ciesz się,że z córą wszystko dobrze i rozkoszuj się myślą,że już tak bliziutko i będziesz ją tulić,a wszystkie smutki i humorki pójdą precz :-D :ico_haha_01: :-D

Kurcze lutówki już się powoli "rozpakowują" i za niedługo kolej na nas :ico_olaboga:
Ciekawe w jakiej kolejności będziemy rodzić :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 lut 2011, 23:47

Ciekawe w jakiej kolejności będziemy rodzić :ico_oczko: :-D
pewnie pierwsza ja lub Dobrusia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-02-02, 22:48 ]
Musimy jeszcze sprawdzić na jakiej wysokości mają rączkę. Dla mnie raczej wszystkie pasują ale mężusiowi już mniej wygodnie jak nie jest zbyt wysoko i źle mu się prowadzi taki wózek.
wózki z gondolą są wyższe niż te zwyczajne

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

03 lut 2011, 00:25

Blanka26, różnie to bywa z tymi rączkami. Byliśmy ostatnio oglądać wózki i np. ten TREECO emjot co chcieliśmy na początku mi pasował na wysokość ale już dla M. za nisko rączka,a w TAKO rączka jest wyżej i o wiele lepiej się go prowadziło. No nic, trzeba trochę pojeździć po sklepach i pooglądać :-) Tylko,żeby za późno nie było,bo coś ostatnio za często zdanie zmieniam :ico_haha_01: :ico_haha_01:

No nic, ja już lecę spać,bo córcia już śpi od 1,5h i nie wiadomo czy znów ją ta nóżka boleć nie będzie tak jak ostatniej nocy :ico_noniewiem:
Wolę trochę pospać,bo później pół przytomna chodzę :ico_spanko:

Dobranoc ciężaróweczki :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość