tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

04 lut 2011, 17:21

Ja dziś rano miałam i zadałam :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zdolna Mamusia!!!

[ Dodano: 2011-02-04, 16:22 ]
magda tez pozaliczasz napewno :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-04, 16:23 ]
Ooooo...synek ma czkawke :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: skacze i skacze!!!

[ Dodano: 2011-02-04, 16:24 ]
Nie moge ogladac takich programow...Wlasnie leca Rozmowy w toku o aborcjach.... znow sie poryczalam!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-02-04, 18:03 ]
O jejku ja zwariuje!!!!! :ico_zly:
Chodzi o remont!!! Moj upierdliwy sasiad z dolu sie czepia ze bez pozwolenia gminy nie moge przesunac drzwi wejsciowych !!! a ja z gmina rozmawialam telefonicznie i wg nich nie potrzebuje pozwolenia!!!!!!!! A on ode mnie chce papierka!!! :ico_puknij: no wiec mu powiedzialam ze jesli z jakichs powodow gmina zadecyduje ze im sie nie podobaja moje nowe drzwi!!! to jestem przygotowana je zdjac i wstawic tam gdzie byly pierwotnie!!!!To sie od tego odczepil-i w takim razie powiedzial ze schodek ktory mam przed wejsciem musi zostac taki sam (teraz ledwo sie stopa miesci a jak wysuniemy drzwi o te 20cm to zostanie go z 7cm) A niech mu bedzie :ico_puknij: Jesli moj wujo i budowlancy nie wymysla jak to obejsc to zostanie taki kikutek na 7cm na razie-ja tam sobie dostawie plastikowy s :ico_puknij: opien czy pudelko a za jakis czas dorzuce te 2 cegly i bede miec normalny schodek !!!! ale mi facet podniosl cisnienie bo jest poprostu upierdliwy!!!!!!! :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

04 lut 2011, 19:34

tabogucka Też oglądałam rozmowy w toku. Aż się łezka w oku zakręciła :ico_olaboga: Jak można nie mieć serca...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

04 lut 2011, 19:40

Kurcze ja nie wiem ale w ciazy to cokolwiek o dzieciach albo zwierzatkach zobacze ze im sie krzywda dzieje to rycze jak bobr :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-02-04, 18:45 ]
jakis kiepski dzien dzis mam i ten sasiad i jeszcze caly dzien siedze w domu czekam na przesylke az w koncu dzwonie do nich zapytrac gdzie jest a oni mi na to ze wrocila do magazynu bo chcieli dostarczyc o 10:40 rano ale nikogo nie bylo !A ja i M. to co??? Obydwoje bylismy w domu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2011-02-04, 18:49 ]
Mi starsznie szybko skacze cisnienie w ciazy...Wam tez sie tak robi??? Jak sie tylko zdenerwuje (nawet byle czym) to mi serce zaczyna szybko walic ,robie sie czerwona jakby mnie ktos wrzatkiem oblal i to nie tylko na twarzy, glowa mi pulsuje i szumi mi w uszach...a jak juz ochlone to mnie strasznie glowa boli!!!

[ Dodano: 2011-02-04, 18:52 ]
Jedna fajna rzecz sie wydarzyla dzis -synek tak mnie mocno kopnal w zebro (az krzyknelam) ze jak sie tam zlapalam to jeszcze wyraznie bylo czuc ta mala stopke "terrorysty"!!! Niesamowite uczucie :-D :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 lut 2011, 20:27

hej :-)

Gwona, dziecko wyczuwa Twój nastrój, jak Ty płaczesz, płacze i ono. Jeśli Cię coś trapi, pisz nam, my Cię wysłuchamy i coś doradzimy. Ale nie płacz!!!Choć rozumiem, że masz obawy co do nowej sytuacji, jaka cię czeka, ale każda z nas ma obawy.
Najlepiej wybierz się na zakupy dzidziowe, to zawsze poprawia humor, (choć ja już bym chciała mieć zakupy za sobą :-P ) i głowa do góry będzie dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!

tabogucka, po prostu nastaw się, że poród boli, ale każda z nas odczuwa ten ból inaczej. To, że jedna kobieta mdleje z bólu, nie znaczy, że i Ty zemdlejesz, a może skurcze będziesz wspominać jako lekki ból. Ja bóle parte uważam za mało bolesne, właściwie to czeka się na nie jak na zbawienie, bo to końcówka porodu :-P a parcie też nie boli. Nie martw się, dasz radę!!!!

Nie moge ogladac takich programow...Wlasnie leca Rozmowy w toku o aborcjach.... znow sie poryczalam!!!!!!!!!!!! :ico_placzek:
no a ja się zbulwersowałam, zwląszczą tą ostatnią, która zaciążyła z klientem :ico_olaboga:
Mi starsznie szybko skacze cisnienie w ciazy...Wam tez sie tak robi???
ja mam razcej cały czas niskie

Chodzi o remont!!! Moj upierdliwy sasiad z dolu sie czepia ze bez pozwolenia gminy nie moge przesunac drzwi wejsciowych !!!
no ale co ma sąsiad do twojego mieszkania???? :ico_szoking: Wolnoć tomku w swoim domku

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

04 lut 2011, 20:27

Sama tu jestem????

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 lut 2011, 20:28

ewelcia1245 urocza siostrzenica :ico_brawa_01:

no i za skończone tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-04, 19:29 ]
Sama tu jestem????
ze mną :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

04 lut 2011, 20:35

Blanka dzieki za wsparcie!!! Tez juz powiedzialam sobie zeby sie sasiad swoim czescia domu interesowal !!!! Niestety to jest blizniak a i tak juz ze wzgledu na jego upierdliwosc zrezygnowalam z wiekszej dobudowy i tylko naprawde robie minimum kosmetyczne z tymi drzwiami !(bo mi inaczej wozek to malego korytarzyka na dole nie wejdzie :ico_placzek: ) Zmainy tej nie bedzie widac wcale z ulicy ani z pod jego dzrwi wejsciowych -trzeba stanac na przeciwko moich wejscia zeby zobaczyc roznice!!! I tak bedzie duzo ladniej niz teraz -bo dom ceglany -bialy murek otacza zielone drzwi :ico_puknij: A ja bede miala wszystko biale!!!
Poza tym to jest UK i tu troche inne sa prawa budowlane!!! Ale serio zmiana jest kosmetyczna-nic nie dobudowywuje tylko przesuwam w granicach istniejacych juz murkow!!!

[ Dodano: 2011-02-04, 19:36 ]
Ooo synek sie chyba boi dzwieku wirujacej pralki bo sie zaczal wiercic :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 lut 2011, 20:40

tabogucka, a ten sąsiad jest głownym właścicielem??czy jak???, on ma prawo wtrącać się w Twoją część?????No bo jeśli nie, to ja bym go olała, najwyżej będzie się gniewał, a niech się gniewa, grunt, że będziesz mieć ładnie i wygodnie.

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

04 lut 2011, 20:42

Dziewczyny , a ja przez jakiś tydzień czuje się bardzo zmęczona i senna. Kładę się o 22, a wstaje ok 10 i tak około 17 najchętniej już bym spała :ico_spanko: Niewiem czy to ta pogoda tak działa??

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 lut 2011, 20:42

Ooo synek sie chyba boi dzwieku wirujacej pralki bo sie zaczal wiercic :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
:-D
mój maluch już mniej się rusza, pewnie ma ciasno, albo mały śpioszek :ico_haha_02:

[ Dodano: 2011-02-04, 19:44 ]
ewelcia1245, oj spać to i ja bym sobie pospała, ale z moją córką to nierealne, bo ciągle woła mnie, zeby sie z nią bawić. Ale ja się teraz nie wysypiam w nocy, bo mnie nogi bolą. A wiesz jeszcze ta pogoda taka wiecznie pochmurna, mało słońca to i człowiek zmęczony

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość