Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

higiena ząbków

06 lut 2011, 23:01

Witajcie
mam taki problem, Oli ostatnio strasznie mało mi je- ale nie o tym chciałam. Ostatnio mleko przed snem to dla niej jak jakaś kara - łzy jak u krokodyla wiec nie daje, jednak po około 10 minutach od zaśniecia wierci sie i popłakuje i zjada całą porcje mleka. Niby nie powinnam dawać ale ona nic innego też nie chce zjeść a głodna jak ma spać? Wiec niby też ok bo najedzona śpi przeważnie do rana. Jednak co z ząbkami?? Przed snem jakos nie widze sensu ich myć bo chwile po zaśnięciu je, a jak zje to szkoda mi jej budzić na mycie zębów, myje rano po śniadaniu ale wtedy cała noc tak bez mycia. poradzcie coś... a może jednak mimo wszytsko przed snem? sama juz nie wiem...[/i]

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

06 lut 2011, 23:06

no jasne ze przed snem.
ja tez jak hanie jeszcze piła butle to przed spaniem myla zabki potem do łózka i dostawała butle i zazwyczaj zasypiała.
teraz butli juz nie ma wiec po myciu zabkow juz nic nie je ale zdarza sie ze napije sie czegos.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 lut 2011, 23:17

u mnie tak samo, myjemy przed spaniem a często jeszcze mleczko pije

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

06 lut 2011, 23:23

no to musze i ja tam, wczesniej jadła myłyśmy zęby i spac, ale ostatnio zmieniłam jej mleko i myslałam że może za szybko i nie chce go jesc bo smak jej nie odpowiada czy cos ale w nocy i rano obudzona to samo mleko zjada i nie ma kłopotu, wiec to chyba ogólnie bo inne rzeczy tez ostatnio jej ciezko sie jedzą, a obiady to juz wogóle tragedyja...

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

06 lut 2011, 23:26

isiawarszawa, u nas jest to samo, Zuzia przed snem nie je nic, dopiero po ok 2 godzinach, czasem godzinie zaczyna się kręcić, daję butle i wsuwa prawie wszystko.
Mimo tego, zabki myjemy przed snem :-)

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

07 lut 2011, 00:01

moja myje jak ją kąpie i rano sama leci po szczoteczkę i trzeba jej pastę nakładac :) tak lubi myć ząbki. Ale bywa, że obudzi się w nocy - bo ostatnio mam podobny problem do asi mało je kasza to dla niej jak kara, zje raz dziennie czasami dwa, ale to zadko często w nocy je poczym usypia, trudno przecież nie będę jej budzić ani wydziwiać :) nic jej nie będzie nie martw się :) :ico_oczko:

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości