beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

11 lut 2011, 13:43

zirafka
a u Ciebie znowu suwaczek zaszalał
kurcze, no faktycznie podgonił chyba o tydzień? Nie wiem co za cholera, przez ten suwaczek sama juz się pogubiłam, w którym jestem tyg. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 lut 2011, 15:07

no faktycznie podgonił chyba o tydzień? Nie wiem co za cholera, przez ten suwaczek sama juz się pogubiłam, w którym jestem tyg.

no też mi się wydaje, że jesteś o tydzien za wczesnie, przez ten Twoj suwaczek to i ja zgłupialam.

madziakitowska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2011, 11:02

11 lut 2011, 15:50

No i jednak wyszło, bedzie synek, ale lekarz powiedział że na 70% :P ale bede szła za 3tyg na usg 3d więc wtedy będę miała większą pewność :)

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

11 lut 2011, 17:58

hmm to te mniej konkretne :d u nas tak zazywaja, he to te prz. karkowa.Wole zrobic niz siejmartwic . Moj lekarz zrobil mi usg powiedzial ze wszystko ok, ale nawet nie powiedzial jakie moje dziecko ma wymiary itp.. nic wiecej "wszystko ok".Jeszcze z zamieszania u poloznej podalam jej zła date ostatniej miesiaczki i porod wyszedl mi 8 eni pozniej, zobaczylam w ksiazeczce :| a sa tak nie mile ze nie chca poprawiac. Moim znajomym juz w 12 tyg powiedzieli płec ja tez juz licze na to . papa

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 lut 2011, 17:55

martuska po co te prenatalne, bo nie zrozumialam :ico_wstydzioch:
mi sie wydawalo ze jezeli istnieje realne prawdopodobienstwo jakichs wad wrodzonych to sie robi i to u kobiet starszych ok 40 lat :ico_noniewiem:
a bedziesz juz wysoko w ciazy jak je bedziesz robic i co gdyby sie okazalo ze cos jest nie tak? bedziesz reszta ciazy kombinowac i sie stresowac? :ico_noniewiem:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

12 lut 2011, 18:39

martuśka
mm to te mniej konkretne :d u nas tak zazywaja, he to te prz. karkowa.Wole zrobic niz siejmartwic
ja własnie z tego powodu tych badań nie zrobiłam :-D właśnie, żeby sie nie martwić. One dają tylko bodajże 70% pewności. Znam dwie mamy z info, że dziecko jest chore. Urodziły sie sliczne, zdrowe chłopaki.
ladybird23
a bedziesz juz wysoko w ciazy jak je bedziesz robic i co gdyby sie okazalo ze cos jest nie tak? bedziesz reszta ciazy kombinowac i sie stresowac? :ico_noniewiem:
nie wiem czy ta sama idea przez nas przemawia, ale odpowiadając lekarce dlaczego nie robię tych badań, dałam jej do zrozumienia, ze w tym akurat dziecku nie moge pomóc. A ta do mnie na to: alez może pani, jest jeszcze aborcja. Niestety nie po to zdecydowałam się dac życie, żeby potem je zabrać. Nie nadaje sie do zabijania. Chociaz czasem myśle sobie, że gdyby mi ktos dał takie bezkarne prawo zabic kogoś "bo tak chcę" jak to się robi przy bezbronnych dzieciach - chetnie bym skorzystała i ukatrupiła każdego pedofila i gwłaciciela jakiego spotkam. Bez cienia wyrzutu sumienia. Powaga. Zarąbałabym siekira, nie patrząc nawet gdzie wale!

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

13 lut 2011, 00:53

przez karkowa robi sie od 11-14 tygodnia ciazy :) pierwsze slysze ze okolo 40 :D .i powinno sie ja zrobic 3 razy. Hmm.. Ja tam wole wiedziec wczesniej. :)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

13 lut 2011, 23:08

martuśka
]Hmm.. Ja tam wole wiedziec wczesniej. :)
jasne, że każdy wybiera to co uważa za słuszne. Jedni wola wiedzieć, drudzy nie :-) Normalka

Słuchajcie, no jestem teraz już 100% pewna że mi sie dzidzia tłucze tam w brzuszku :-D Raz po lewej raz po prawe stronie.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

14 lut 2011, 09:57

Słuchajcie, no jestem teraz już 100% pewna że mi sie dzidzia tłucze tam w brzuszku Raz po lewej raz po prawe stronie.
a u mnie nic i zaczynam się martwić, boli mnie cały czas brzuch i to tak jak na okres i wkurw... mnie to, że jak mam zatwardzenie to mam a jak nie to znowu mam biegunkę. To jest jakis koszmar!!!!! Dzis wzięłam urlop bo naprawde kiepsko sie czuję, przez ten brzuch i wogóle od nowa jest mi niedobrze i nie moge patrzec na jedzenie ble....

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

14 lut 2011, 13:35

zirafka
i wogóle od nowa jest mi niedobrze i nie moge patrzec na jedzenie ble....
kochana, wyczuwam tu dziewczynkę!! Ja miałam lekkie bóle podbrzusza w niedziele. No jest to upierdliwe, nie mówie nie.

Ja byłam dzisiaj na USG!!!!!!!!!!!!!! Widziałam dzidzie, wszystko jest OK. no i wiem kto mi tam puka - słuchajcie tak próbowałam sie na chama nastawić na dziewczynke, mimo że serducho chciało chłopca, że jak mi babka powiedziała, że to CHŁOPAK to az mnie zamurowało :ico_brawa_01: Szurnieta jestem, nie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość