karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

12 lut 2011, 21:53

Tynusz1, śliczności ;)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

12 lut 2011, 21:54

Ale słodziak szok Juleczka jesteś cudna a jak tam mamusia pewnie przeszczęśliwa i zmęczona ?

A ja mam skurcze znów co 10 min od jakiejś godziny ,ale jednakowe nie nasilają się więc to nie to buuuuu nie tam ,żebym się spieszyła bo mam jeszcze tydzień ,ale takie skurcze bez powodu uprzykrzają mi wieczór a potem noc ehhhhh idę się położyć

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

12 lut 2011, 22:05

pewnie przeszczęśliwa i zmęczona ?
ledwo chodze bo trace oddech ale staram sie jak najwiecej

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 lut 2011, 22:27

Tynusz, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaka Juleczka jest śliczniusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
więc jest tak
najpierw rozpakowują się 2 na raz dzień za dniem lub w tym samym dniu, a potem jest tydzień przerwy i kolejne 2 się rozpakowały i znowu tydzień przerwy będzie, więc kolejne 2 lutówki niech się szykują na czwartek , piątek :-D
hehehehe, to ja bym chciała być następna, ale pewnie nie uda mi się...
zobaczyłam jak matka karmi swoje dziecko cysiem i mi łzy poleciały
nie zawsze się da, niestety. Ja też na to czekam i mam nadzieję, że dane mi będzie karmić małego, tak jak Ule :ico_sorki: Nie rozumiem tych kobiet, które same rezygnują z tego :ico_noniewiem:

Ja mam znów okropną zgagę. Skończyłam dzisiaj przybornik na kołyskę :ico_brawa_01: ale jestem z siebie dumna, bo nigdy wcześniej nie szyłam na maszynie, no chyba, że jakieś dziury łatalam w ciuchach. Na noc to wypiorę i będzie gotowe.
Rozglądam się też za chustą tkaną nati, chcę kupić w przyszłym miesiącu. Mam chustę elastyczną, ale chcę jeszcze jedną :-D

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

12 lut 2011, 23:02

Juleczka ślicznusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i chyba faktycznie do tatusia podobna :-D pewnie pęka z dumy :ico_oczko:
A ja mam skurcze znów co 10 min od jakiejś godziny
Może wszystko rozkręca się powoli jak u Mani, a potem pójdzie szybciutko i sprawnie :ico_brawa_01: oby tak było
Ja mam znów okropną zgagę
No ja też dzisiaj, ale ja to pizze zjadałam z musztardą francuską, a to dziadostwo takie ostre, że każdy inny smak zabija :ico_noniewiem:
Skończyłam dzisiaj przybornik na kołyskę ale jestem z siebie dumna
Ja też jestem z Ciebie dumna, czekamy na fotkę ukończonego dzieła :-)
A my dzisiaj w końcu te ciasteczka upiekłyśmy z Oliwką, ludzie jak Ona wycinała, najchętniej to sama by wszystko zrobiła :-D , wyszły Walentynkowe, bo takie tylko dostałyśmy w sklepie foremki :ico_brawa_01: (serduszka). A jutro już wielki dzień, bo Babcia będzie :ico_sorki: Oliwka już tak przeżywa, że pewnie od rana będzie pytać czy długo jeszcze :-D

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

12 lut 2011, 23:38

Hej dziewczyny!

Moje serdeczne Gatulacje dla rozpakowanych mamusiek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Sorki że teraz tak rzadko wpadam ale moja Klaudusia zajmuje mi cały wolny czas a jak już mam chwilę to zawsze jest coś do zrobienia w domu!

Starałam się Was doczytać ale nie wiem czy wszystko spamiętałam!

Manenka - przykro mi że nie możesz karmić malutkiej i naprawdę Ci współczuje że macie taki problem - ale wszystko się ułoży Nell wyzdrowieje i będzie śliczną dziewczynką! Głowa do góry!

Tynusz1 - śliczna ta wasza córunia - jeszcze raz gratulacje!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 lut 2011, 00:05

cześć dziwczyny. Wpadłam pogratulować nowym mamusiom,
mania6891, Tynusz1 gratulacje ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niech dzieciaczki rosną zdrowo

Tynusz1
Juleczka jest przesłodka i jakie ma bystre oczka :ico_brawa_01:


ja dziś padam z nóg, poprasowałam wszytskie ciuszki, teraz na dodatek mam manię sprzątania, nogi mi tak popuchły, że :ico_olaboga: ledwo żyję.

a wczoraj pojechałąm na IP na ktg i wróciłam z kwitkiem. Jejku kto tam pracuje :ico_olaboga: czekałąm przy okienku dobre 5 minut aż jakaś wielmożna pani położna podeszła ( jedna z trzech tam siedzących i gapiacych się na mnie)zapytać o co mi chodzi. a w duchu się modliła, żebym przypadkiem nie rodziła dzisiaj, bo taki miły spokojny wieczór mają. Powiedziała mi, że mam czekać 3 godziny na to badanie. :ico_szoking:
haaaaaaaaa siedziała tam jeszcze jedna para i im zaproponowała czekać 6 godzin :ico_szoking: no i czekali od 13 po południu (my byliśmy o 19 )no tak kurcze może być tylko w Polsce!!!!!!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 lut 2011, 00:23

No ja też dzisiaj, ale ja to pizze zjadałam z musztardą francuską, a to dziadostwo takie ostre, że każdy inny smak zabija :ico_noniewiem:
ja nawet jak nic nie zjem, to mam zgagę... :-(
Ja też jestem z Ciebie dumna, czekamy na fotkę ukończonego dzieła :-)
jutro ładną zrobię na kołysce :-D
Powiedziała mi, że mam czekać 3 godziny na to badanie. :ico_szoking:
haaaaaaaaa siedziała tam jeszcze jedna para i im zaproponowała czekać 6 godzin :ico_szoking:
na KTG?????? :ico_olaboga: a co jakieś oblężenie miały?????? Czy to tak powiedziały z nadzieją, że pojdziecie i nie bedzie się Wam chciało czekać :ico_olaboga:
Masakra :502: powystrzelać je tam wszystkie

Ja zaraz pod prysznic i uciekam spać.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 lut 2011, 01:56

Tynusz1, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 lut 2011, 09:07

Heja mamusie :-)
Jak się macie dzisiaj?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość