Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 lut 2011, 10:48

Hej
ja już po badaniach, zakupy po drodze zrobiłam. Teraz czekam na kuriera i mam nadzieję, że dojedzie do 15 bo wychodzę do lekarza. Trochę zmarzłam więc piję ciepłą herbatkę i chyba się położę bo spać mi się chce.
Wiola zdrówka dla Filipka.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lut 2011, 10:51

Hej dziewczynki!
Wczoraj miałam bardzo miły wieczór- wraz z kuzynem i jego narzeczoną pojechaliśmy do takiego małego aqua parku :-) Było świetnie! Co prawda ja się już wyszaleć nie mogłam jak zawsze, ale popływałam sobie troszkę. Chłopy saune zwiedzili :-) Małemu się chyba podobało, bo potem szalał niesamowicie :-)

wiola85, no to zdrówka dla Filipka- oby szybko mu przeszło! Daj nam znać co i jak! No i napisz co z maleństwem :-)

Ja nie mam dziś pomysłu na obiad- może pierogi ulepię :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 lut 2011, 12:22

witam
zakupy zrobione,pranie się pierze,Hania kotka męczy :-D później muszę kuchnię wysprzątać tylko niech wena przyjdzie :ico_oczko:

wiola85 zdrówka dla Filipka i czekamy na wieści od gina :-)

Murchinson na twoje wieści od gina też czekamy :-)
Ja nie mam dziś pomysłu na obiad- może pierogi ulepię :-)
u mnie brak pomysłu,ale naleśniki będą :ico_oczko:

miłego dnia :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

17 lut 2011, 12:31

Murchinson, Wiola, dajcie znac po wizytach

Wiola, zdrowia dla synka

A u mnie dzis schab ziemniaki i surowka z kiszonek kapusty, czyli dla mnie ziemniaki i surowka, moze jakies jajko sadzone sobie do tego zrobie

Skonczylismy kolejna partie klockow i mam troche wolnego wiec wzielam sie za ogarnianie mieszkania, musze tez pare rzeczy do szkoly zrobic. Jeszcze ten weekend i potem dopiero w marcu. Zachcialo mi sie tej podyplomowki.
A no i zalatwilam sobie praktyki w szkole, chyba od marca zaczynam. Niby musze miec 150 godz ale mam nadzieje ze troche zrobie a reszte mi podpisza. Moglabym uczciwie to zrobic ale ten kierunek akurat jest w wiekszosci tylko weekendowy, co "drugi" weekend musze byc na uczelni do tego niedlugo wakacje wiec prakycznie od czerwca do pazdziernika mozliwosc zeby to zrobic odpada no a za rok w lutym konczymy szkole i musimy oddac zaswiadczenie ze zrobilismy praktyki :ico_szoking: a musze dodac ze dopiero teraz od lutego wolno nam na nie isc, bo w pierwszym semestrze nie moglismy, jakies glupie odgorne przepisy ale bez skierowania ani rusz :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 lut 2011, 12:36

patrycja_g cześć :-) przerypane z tymi praktykami :-/ zamiast wam pozwolić iść już w pierwszym semestrze to nie,najlepiej wszystko na ostatnią chwilę i kombinuj co i jak :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lut 2011, 12:42

patrycja_g, dasz sobie radę! Mam nadzieję, że trafisz na wyrozumiałych ludzi, którzy zechcą Ci pomóc. Kurcze troszkę dużo tych praktyk, ale na pewno sobie poradzisz :-)

aniawlkp86, naleśniki też za mną chodzą od jakiegoś czasu:p:p:p ale takie na ostro...może po meksykańsku! No i placki ziemniaczane!
Ale dziś jednak te pierogi zrobię skoro mi się chce a roboty z tym co niemiara- idę farsz robić, bo będą z mięsem!

Kurcze...kiedy ta wiosna przyjdzie..... już mam dość tej pogody :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Chcę słoneczko, baletki, cienką kurtkę- mam dość kozaków i płaszcza!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 lut 2011, 12:47

No i placki ziemniaczane!
one też za mną chodzą i może jutro zrobię :-D
kiedy ta wiosna przyjdzie..... już mam dość tej pogody :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Chcę słoneczko
ja też mam dość zimna i chcę słonka i ciepełka :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

17 lut 2011, 12:48

Kurcze...kiedy ta wiosna przyjdzie..... już mam dość tej pogody :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Chcę słoneczko, baletki, cienką kurtkę- mam dość kozaków i płaszcza!
ja tez mam tego dosc, zwlaszcza ze w swoj juz ledwie wchodze, nie kupilam ciazowego i traz donosic juz nie umiem, masakra. Do butow tez tylko takich byle jakich kopalniokow noge wkladam bo ostatnio mi popuchly, czuje tez w nich jakis ucisk jakby problemy z krazeniem. Ja bym juz chciala urodzic, byc juz w tym 9mc

Dzieki dziewczyny za wsparcie, a organizacja jest beznnadziejna i zero wyobrazni tych ktorzy tworza te przepisy. To jest w ogole projekt unijny, darmowy i jakos malo sie nami przejmuja. Na rozwiazanie jednej sprawy czekamy juz czwart miesiac

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 lut 2011, 12:54

Na rozwiazanie jednej sprawy czekamy juz czwart miesiac
tempo mają zabójcze :ico_szoking:
zwlaszcza ze w swoj juz ledwie wchodze, nie kupilam ciazowego i traz donosic juz nie umiem, masakra. Do butow tez tylko takich byle jakich kopalniokow noge wkladam bo ostatnio mi popuchly, czuje tez w nich jakis ucisk jakby problemy z krazeniem.
no to nieciekawie :ico_sorki: :ico_sorki:
ja nie puchnę na szczęście,omijam gazowane (jak i w pierwszej ciąży)
w kurtce zimowej jeszcze luzik mam :-D ja nie wiem jaka ja gruba byłam w zeszłą zimę skoro w niej normalnie chodziłam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lut 2011, 12:58

patrycja_g, pij dużo wody! o dziwo im więcej się jej wypija tym mniej wody zatrzymuje się w organizmie! I unikaj soli- ona zatrzymuję wody i może powodować obrzęki!

Ja też w swój płaszcz mieszczę się ledwo ledwo, ale przecież nowego nie kupię!
W kurtkę niestety się już nie dopinam :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość