kama2403
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 paź 2010, 19:02

18 lut 2011, 21:00

aneta11, mojego faceta nikt nie rozumie. Problem na dzień dzisiejszy się rozwiązał, jestem po wizycie u gina. który zabronił współżycia z powodu twardej szyjki macicy, twardego i niskiego brzucha :ico_placzek: Gdy zapytałam o przyczyne odpowiedział: brak sexu- wszystko jest napięte, nierozluźnione, stres i nerwy. Zapytał o częstotliwość naszego współżycia przed ciążą, Trochę był zaskoczony, nie potrafił tak naprawde zrozumieć. Zalecił odpoczynek, najlepiej w ciszy i spokoju.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

18 lut 2011, 21:50

kama2403, no to ładnie, moja położna też zaleciła seks jaknajbardziej jak najczęściej bo to zdrowe i potrzebne. Oczywiście z zaznaczeniem, że w dni kiedy powinna wystąpić @ uważać. U mnie problem w drugą, że mi brak chęci na seks ze względu na mdłości, ale już powoli wracam do normy:)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

20 lut 2011, 21:32

ja to nie miałam problemu ze spadkiem libido - wręcz przeciwnie. wszystko zależy od kobiety - ogólnie nie spotkałam się z ządnymi przeciwskazaniami. No chyba że kobieta nie chce a musi jakoś się wytłumaczyc... ;) np że nie wypada, że nie wolno.

aczkolwiek mój miał problem jak wyskoczył mi brzuszek (dość późno bo dopiero w 6 mscu było w ogóle widać że jestem w ciąży!). wtedy dopiero widział że jestem w ciąży i bał się że 'coś uszkodzi' :-D :ico_puknij:

kama2403
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 paź 2010, 19:02

21 lut 2011, 23:57

Zazdroszcze wam dziewczyny, oj zazdroszcze. Trzymam za Was kciuki aby waszym partnerom, mężom i narzeczonym ochoty nie brakowało. Nawet jak już będziecie mega grubaśne :D:D Ja dziś od swojego usłyszałam, że wyglądam ja budda. Piękny komplement prawda?? Myślałam, że sie rozrycze. Najwyraźniej 63 kg. w 7 miesiącu dla mojego to mega otyłość.
elibell, jeżeli masz mdłości polecam tabletki imbirowe "mammarin" przeciw mdłościom i nudnościom. Wypróbowałam i przyznam szczerze, że ten kto je wymyślił powinien NOBLA dostać. Jest to lek wyłącznie dla ciężarnych, do kupienia oczywiście w aptece, cena około 14 zł za 20 szt. bezpieczny w każdym stadium ciąży, przyjmuje się go rano zaraz po przebudzeniu, zaleca się 2 tabletki od razu, popijając słodkim napojem. Mnie one postawiły na nogi, dzięki nim zaczęłam cieszyć się ciążą a łykałam je do 5 miesiąca.
Szczerze polecam.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

23 lut 2011, 16:45

kama2403, szkoda że wczesniej nie wiedziałam o tych tabletkach ;)

a co do tematu to mi teraz brakuje ochoty a do porodu zostały przewidywane dwa tygodnie i czuje się taka zmęczona i ociężała.przez całą ciąże się tak nie czułam.
kama2403, jestem bardzo ciekawa jak to będzie po porodzie z Twoim partnerem. i nie stresuj się ani nie denerwuj często niech dzidziuś ma spokój w brzuszku :)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 lut 2011, 17:18

kama2403, ja jem ciastka imbirowe rano, albo żuje imbir tylko, że już na samo to słowo mnie mdli, bo już nie mogę znieśc tego samku niestety, jak kiedyś uwielbiałam tak teraz znienawidziłam

[ Dodano: 2011-02-23, 16:20 ]
Ja dziś od swojego usłyszałam, że wyglądam ja budda. Piękny komplement prawda?? Myślałam, że sie rozrycze. Najwyraźniej 63 kg. w 7 miesiącu dla mojego to mega otyłość.
No to ci komplementa strzelił nie ma co.


Ja sie podobałam mężowi nawet ze sama sobie niestety nie on jednak mnie podtrzymywał na duchu i tak samo po porodzie było, kilogramy mi przybyły bo ciasteczkowy potwór ze mnie się zrobił i nie mówił, że wyglądam źle, no chyba że miał dośc mojego marudzenia, jestem gruba, jestem gruba, to się wnerwił i powiedział tak jestes grubsza niż byłaś zawsze wiec skoro ci to przeszkadza to zrób coś z tym a nie marudzisz, hehe, taki jest mój mąż.

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

27 lut 2011, 23:49

Mojemu mężowi nie przeszkadzał brzuszek. Raz tylko spytał czy nic dzidzi nie zrobi, wszystko mu wyjaśniłam i potem już nie miał oporów.
Ja dziś od swojego usłyszałam, że wyglądam ja budda. Piękny komplement prawda?? Myślałam, że sie rozrycze. Najwyraźniej 63 kg. w 7 miesiącu dla mojego to mega otyłość.
Nie przejmuj się nim nic a nic. Powiedz mu, że może ci zazdrościć tego że wyglądasz jak budda. To ty masz w sobie mały cud nie on :-D
Mój zawsze do mnie mówił, choć do mnie ty mój pączusiu :-D Wiem, że to był zawsze żarcik :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość