Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

21 lut 2011, 15:59

wisnia3006, no ja tez myslałam ze jak dziecko sie dostanie to moze chociaz jakies klocki czy cos, no ale nikt mi nic nie obiecywał wiec nie mam cos sie pultać

kami111
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6757
Rejestracja: 17 mar 2009, 17:16

21 lut 2011, 16:54

Hej babki!
Widzę że o suplementach rozmawiacie.
isiawarszawa, nie kupuj tego szkoda kasy co nie co wiem na ten temat. Jak chcesz przyspieszyć spalanie tłuszczu to kolację jedz z białek np jako albo twarożek z jakimiś warzywami itd bo białko ma wpływ na to że jak śpisz to spala ci tkankę tłuszczową i masz to za darmo. :)

Węglowodany dobrze jest jeść do 14tej bo dodają nam energii i jak zjecie do tej godziny to będą strawione do wieczora a no i owoce dobrze jeść do południa :)To takie proste zasady. sprawdzone oczywiście. Ja drugi tydzień na diecie MŻ z tymi zasadami i 2,300kg w 2 tyg :)
isiawarszawa, to nie zaszaleli z nagrodą :-) mogli kupić coś dziecku.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

21 lut 2011, 17:06

A czy wazne sa tylko ile kalorii sie je dziennie?
Czy powinnam patrzec na ilosc weglowodanow i ilosc tłuszczu no i cukru ?

kami111
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6757
Rejestracja: 17 mar 2009, 17:16

21 lut 2011, 18:00

JoannaS, wiesz co ja jakoś specjalnie nie patrze na kalorię ale stosuje zasadę
Po pierwsze zjeść 1 śniadanie do godziny po obudzeniu się. Na śniadanie jem zawsze coś z węglowodanów np płatki owsiane na mleku albo grahamkę z wędliną i jakieś warzywa do tego.
Cukry w postaci owoców najlepiej na 2 śniadanko
No i zmniejszać porcję choć jak np zjadasz pieczoną pierś z kurczaka i do tego duża porcja warzyw to jest ok warzywa są mało kaloryczne a w połączeniu z sosem jogurtowym działają cuda a jak jesz np ryż to pół paczki ryżu plus mięsko jakieś do tego i jakieś małe warzywko
No i wazne by zjadać pięć posiłków co 3h i nie podjadać. Ja tak sie żywiłam jak uprawiałam sport i potrzebowałam dobrą wydolność plus mniejsza waga ( długie dystanse ) i czułam sie dobrze i chudłam

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

21 lut 2011, 18:21

no ja wlasnie podobnie mam zamiar robic.
kupilam ksiazke adriana lukoszka i pisalam notatki z tego co przeczytałam.
jeszcze jakies inne informacje i ruszam juz calkiem serio bo narazie to takie MŻ u mnie ale nie systematyczne jesli chodzi o godz i wode.

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

21 lut 2011, 18:26

kami111, dobre zasady. Staram się ich trzymać ale nie zawsze wychodzi :ico_wstydzioch:
Co do suplementów też njie polecam. Wypróbowałam linee i aqua slim niestety po każdym z tych specyfików mój żołądek boleśnie się kurczył. MŻ najlepszym rozwiązaniem!!!!!!!!!!!

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

21 lut 2011, 19:45

A czy wazne sa tylko ile kalorii sie je dziennie?
Czy powinnam patrzec na ilosc weglowodanow i ilosc tłuszczu no i cukru ?
bardzo wazne jest to jaki rdzaj kcal przyjmujesz, bo od tego zalezy odpowiednie odzywienie organizmu. Np mozesz zjesc dziennie dwie czekolady i to bedzie 1100 kcal, ale czy to sie rowna 1100kcal wzietych z owocow, warzyw i bialka? Nie sądzę :ico_oczko: \
kolację jedz z białek np jako albo twarożek z jakimiś warzywami itd bo białko ma wpływ na to że jak śpisz to spala ci tkankę tłuszczową i masz to za darmo. :)
nie zgodzę się, nie każdy moze pozwolić sobie na jedzenie białka wiczorem, bo białko bardzo długo się trawi i przez to wątroba szykujaca sie do spania może nie nadążyć.
Bardzo pomocne w diecie jest jedzenie jajek rano. Jajka są jednym z najbardziej wartosciowych posiłkow (duuuuza ilosc bialka wlasnie), a ponadto skutecznie hamują głod na dłuzej.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

21 lut 2011, 19:47

tak ja bede jesc bialko jajka do sniadania i szkl maslanki badz kefiru.

[ Dodano: 2011-02-21, 18:50 ]
tak pisalo w tej ksiazcze :-) no i kanapki

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

21 lut 2011, 21:52

a ja chyba nie mogę jeść nic z nabiału :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
jak zjem np białego sera i jogurt to zaraz mam swędzącą wysypkę :ico_placzek: a bardzo lubię.....

Ale jajeczko na śniadanko to całkiem dobry pomysł..... Jutro rano zafunduję sobie omlecika z białek. Żółtka zużył mój małżonek do chleba dukanowskiego.... :ico_oczko:

kami111
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6757
Rejestracja: 17 mar 2009, 17:16

21 lut 2011, 23:15

askra, to prawda. Zależy o której kto je kolację . ja jem kolację o 18:30 a idę spać późno więc nie czuje głodu i idę spać lekka. Ale jak ktoś je kolację późno to fakt może mieć problemy.
No i każdy chyba wie czy ma problemy z wątrobą.



Ja dziś zaliczyłam godzinę na orbitreku i 20 min ćwiczeń siłowych. Co dzień jest lepiej mięśnie się przyzwyczajają do wysiłku bardzo szybko :-D

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość