Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 lut 2011, 12:15

:ico_tort: :ico_tort: dla Filipa i Tomka :ico_brawa_01:
Qanchita, Jola cudna :ico_brawa_01:
tibby, zdrówka
zborra, dla was też zdrówka, ale miałaś przeboje, szczerze współczuję
karmelka,
zakładaj zakładaj będziemy się przenosić powolutku :-D
a powiedzcie dziewczyny jeszcze co fajnego do jedzenia robiłyście bo u nas to będzie 18 osób a na 2 dzień jeszcze na dokładkę 8 dorosłych i 6 dzieci :ico_puknij: i nie mam pomysłu co na ciepło zrobić dzieciom to chyba frytki bo to na bank im się spodoba ale reszcie nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 lut 2011, 13:00

Karmelka no ma anielską buźkę ale w oczach takie diabelskie iskierki :-D

Czyli Filipowi najbardziej z prezentów przypadła do gustu butelka Bolsa? :ico_brawa_01:
Mądry chłopak, dobra wódka :ico_oczko:
Pytasz czy Jolka wolna... a mi tak przez myśl przemknęło czy może kiedyś zajdzie taki zbieg okoliczności że któreś z naszych forumowych dzieciaków spotkają się i zaprzyjaźnią, np na studiach :-D

riterka, ale mi podsunęłaś z tymi frytkami dla dzieciaków :ico_brawa_01:
Dzięki !
Ja na ciepło zrobię kilka dewulajów (tak pisane po polskiemu :ico_oczko: ), kotlety z piersi kurczaka, udka pieczone i chyba z 3 golonki peklowane w siatkach kupię to się panowie ucieszą. A dzieciom zrobię nagetsy do tych frytek:)
Na zimno zrobię trochę rybki po węgiersku, szynkę zawijaną ze szparagami i jajkiem, schab ze śliwką a do tego sos czosnkowy no i z dwie sałatki. Wydaje mi się że i tak dużo.

No ale najpierw kawa będzie, tort i dwa placki (sernik i jabłecznik planuję).

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 lut 2011, 17:24

Qanchita, matko ale uczta będzie to wiesz co ja się wbijam, normalnie zawieszę moją dietę i przyjadę do was :-D
a tak na poważnie to wymyśliłam, że na ciepło chyba bigos zrobię :ico_puknij:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

21 lut 2011, 20:50

hej hej!
zborra no to porażka, współczuję tej jelitówki! Trzymaj się dzielnie kobieto. Jak wydobrzejecie to dawaj zdjęcia Toma!

Qanchita Jolcia słodka jak do schrupanie, śliczna dziewczynka!I Ty świetnie wyglądasz :-D A menu masz jak kurde w Marriocie - nic dziwnego że cały tydzien wolnego wzięłaś...Podziwiam cie kobieto, naprawdę! Aż mi slina poleciała jak to wszystko przeczytałam...

karmelka przykro mi, ale my z Qanchitą już dawno temu się zmówiłyśmy na swatanie naszych dzieci, więc niestety Jolcia zajęta! No chyba, że jakiś pojedynek między naszymi synami...Ale to zbytnie słodziaki by coś takiego planować :-D

A nasz Tymo chodzi już sam jak szalony. Jest taki kochany, wszystko chyba rozumie i jest pogodny i radosny, uwielbiam go :-D A najbardziej lubi chodzić czepiając się psiego ogona... :-D

A Filipku!!!!!!!!!!!! Dokładnie rok temu przyszedłeś na świat!!!! Najlepsze życzenia dla Ciebie! Rośnij zdrowo i radośnie Słodziaku!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 lut 2011, 20:59

hej...

najpierw sto lat dla Filipka!!! zdrówka kochany!
a to od nas :ico_tort:

i idę rzucić okiem, co słychać

[ Dodano: 2011-02-21, 20:06 ]
no....
z jelitówką poszło lawinowo...zaczęła Hanka...potem ja, mój mąż i mama, ciocia...dziś kuzyn, wujek z córką i powoli bierze mojego tatę....masakra!
z jedzenia to większość robiła mama.... szynkę pieczoną w kapuście, kurczaka a'la strogonof, dziczyznę i udka w winie....mieliśmy o 14 obiad....potem ciasto i tort, a na kolację 3sałatki, nugettsy i klopsiki z tzatzykami, bigos i galaretę
no ale było nas 12 osób, to trzeba coś postawić. choć oczywiście zrobiliśmy sporo za dużo hahahha

Qanchita Jolka ma prześliczną czapkę! fajne z Was babeczki!!!
w ogóle dzieciaczki lutowe i marcowe są super! nie? urosły nam skarby , że hoho!

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

21 lut 2011, 22:02

zborra, no i dla Tomusia mnóstwo radości, miłości i zabawy, niech rosnie na pociechę!!!!!!! STO LAT ROCZNIACZKU!!!!!

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 lut 2011, 22:07

to może tym razem uda mi się wkleić Lenę
Obrazek
Obrazek
Obrazek

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

21 lut 2011, 22:52

zborra, dla Tomusia sto lat,sto lat :ico_brawa_01: zdróka dużo,zmartwień mało i samych pogodnych dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
riterka, ala eLenka się zmieniła :ico_szoking: fajna dziewczynka :ico_brawa_01: skoro Jolcia zajęta to może Lenka zechce sie zapoznać z Filipem :ico_oczko:

Ale wy niezłe menu na te roczkowe imprezy miałayście/będziecie miały :ico_szoking: U nas był tort i ciasto,a potem tradycyjnie wędlinki,sery,2 sałatki,jajka faszerowane,frankfuterki,sałatka z mozarellą i pomodorkami,grzybki,śledziki,ale ja sie nie wykazałam zbytnio,bo mi sie nie chciało zadnego mięska piec :ico_oczko: i tak wszyscy wyszli najedzeni :ico_brawa_01:
Dziękuję w imieniu Filipka za życzenia :-) takie wspominki dziś miałam z tego ważnego dnia,a pamiętam chyba wszystko...jak wyłam gdy zapłakał na moim brzuchu,Piotrka łzy w oczach...cudnie było!!!!!!!!!!
Nowy wątek założony,woęc jak macie ochotę to możemy tam sie przenieść

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 lut 2011, 23:08

karmelka, zaklepane jak nic :-D teraz tylko to opić trzeba :ico_haha_02:
no coś ty też poszalałaś, a jajka czym faszerowałaś? bo mi coś pieczarki chodzą po głowie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 lut 2011, 00:20

riterka, Lenka świetna, a jak ładnie sobie butlę trzyma...ona tak zawsze? Mój leniwiec musi mieć podane prosto do buzi.
A na imprezę wpadaj, oczywiście zabierz dzieciaki. Startujemy w sobotę o 15:30 :-D

zborra, jednym słowem 'przesrany roczek' :ico_haha_01: ... przepraszam ale tak mi się skojarzyło :ico_sorki:
A menu miałaś mega, aż bym coś zjadła :ico_brawa_01:
A czapka z "tup tup:. Oszalałam jak ją zobaczyłam :ico_oczko:
Zdrówka życzę!!! Może Tomeczka z okazji urodzin choroba ominie...oby :ico_sorki:

hormiga, jak miło Cię tu widzieć częściej niż zwykle... tylko nas nie zostawiaj :ico_nienie: I dziękujemy za komplementy :ico_sorki:
Tymek lubi chodzić trzymając psa za ogon a Jolka jak idzie to się kurczowo bluzeczki swojej trzyma :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość