Awatar użytkownika
BadGirll
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:12

Agencja Mini models

23 lut 2011, 15:43

Witam:)

Chciałabym się zapytać czy ktoś z was miał styczność z agencją mini models z Sosnowca?

Jaka jest wasza opinia na temat agencji?
Jak wygląda współpraca?
Czy pracownicy agencji mają dobre podejście do dzieci?


Dostaliśmy zaproszenie na sesję zdjęciową ale najpierw chcielibyśmy nazbierać jak najwięcej opinii...

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc:)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 lut 2011, 15:46

BadGirll nie wiem co to za firma,a w internecie nie ma o nich żadnych informacji?

Awatar użytkownika
BadGirll
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:12

23 lut 2011, 16:08

bardzo mało... żadnych konkretnych

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 lut 2011, 16:22

bardzo mało... żadnych konkretnych
to szkoda,może ktoś ci tu pomoże :ico_sorki:

Awatar użytkownika
rajdówka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 mar 2011, 11:11

01 mar 2011, 11:28

Przyznam Ci szczerze, że mam mieszane uczucia na temat wszystkiich agencji aktorskich i modelek dla dzieci, mimo że sama córeczkę zapisałam już jakiś czas temu do jednej z bardziej znanych warszawskich agencji.
Agencje same z siebie nic nie robią - zapraszają Cię z dzieckiem na sesję, bo wymagają portfolio. Sesja kosztuje nie małe pieniądze. Jeśli przyjdziesz ze zdjęciami od fotogtrafa, zawsze coś z nimi jest nie tak i chcą swoje. Potem podpisujesz umowę, obiecują Ci kontakt i jest cisza. Albo kontakt sporadyczny.
Firmy, które organizują profesjonalne castingi do konktretnych projektów wysyłają do agencji informacje i to już tylko od agencji zlezy, czy chce i pośle info dalej.
Ja przez 3 lata dostałam aż 4 zaproszenia na castingi, które czasem były wręcz przerażające - kilkaset dzieci, kilka godzin. I wygrywały wciąż te same twarze. Także dałam sobie spokój.

Może powinnaś się w agencji zapytać o ich portfolio - jakie reklamy czy filmy mają w dorobku. Po markach dowiesz się, czy ta agencja jest zapraszana do ciekawych projektów.

agatka30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 03 mar 2011, 10:12

03 mar 2011, 14:34

Chciałabym tylko się dowiedzieć co z tego ma dziecko?tzn jaką przyjemność bo cos mi się wydaje że raczej nie ma.
moi teściowie kiedyś wpadli na cudowny pomysł zapisania mojej córci na konkurs jakiejś znanej firmy na najładniejszy uśmiech dziecka. zrobiłam makabryczną awanturę a zdjęcie zabrałam z tamtad najszybciej jak si dało.
no nie rozumiem tego
ale to moja opinia

Awatar użytkownika
rajdówka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 mar 2011, 11:11

06 mar 2011, 22:20

Czemu ma nie mieć zabawy z tego? Owszem, nie zgodziłabym się na jakieś tortury, na wielogodzinne castingi kosztem codzienności itd. Ale kiedy można coś ciekawego zrobić, pobawić się w nieco inny sposób, przebrać, poskakać, pośpiewać, jak widzę że córeczkę to bawi, nie widzę problemu.

agatka30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 03 mar 2011, 10:12

07 mar 2011, 13:34

To nie lepiej się poprzebierać w domu? poskakać i pośpiewać? :ico_oczko: zdjęcia też można sobie porobić:)
no tylko się na tym nie zarobi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 mar 2011, 13:42

agatka30 co się tak oburzasz :ico_oczko: każdy rodzic robi jak uważa i skoro chce dziecko zapisać do agencji to czemu nie,a jeśli dziecku się nie spodoba to można zrezygnować,ja gdybym miała taką agencję blisko to też bym dziecko zapisała,bo widzę że córka lubi pozować do zdjęć i się przebierać,a jeśli i można by przytym zarobić to czemu nie? pieniądze poszły by i tak dla dziecka na jego przyszłość a nie na moje jakieś zachcianki

agatka30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 03 mar 2011, 10:12

07 mar 2011, 14:44

:-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość