Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

22 lut 2011, 10:36

a może :ico_kawa: :ico_kawa:

no właśnie...
pijecie kawę..?
bo ja tak od czasu do czasu ale malutko i cieniutką zeby tylko smak i zapach jej czuc

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

22 lut 2011, 11:43

no właśnie...
pijecie kawę..?
ja jeszcze nie piłam, a że jakos bardzo mnie nie ciągnie do kawy bo ja to od czasu do czasu piłam

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

22 lut 2011, 12:41

ja pije codziennie, nieraz nawet 2 dziennie ale slabe z lyzeczki polozna mowila ze niby mozna ... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

22 lut 2011, 14:03

pijecie kawę..?
Ja odkąd zaszłam w ciazę to przestałam pić. A teraz jak karmię to tez nie piję i nawet za mocno mnie nie ciągnie. Przerzuciłam sie na inkę.
malgoskab, jak tam wyszłaś z dołka? mam nadzieję że dzisiaj już lepiej.
karolina-ch fajnie że chrzciny sie udały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czekamy na fotki

Powiem wam szczerze że i ja mam dosyć siedzenia w domu. Wczoraj wyszłam trochę sama po południu bo juz nie mogłam a przemarzłam strasznie. :ico_sorki:
Dzisiaj odwiedziła mnie siostra i bylo troche weselej.
U mojej drugiej siostry urodził się tez synek, nazywa sie Mateusz. Bedą sie chłopaki razem bawić jak podrosną . :-)
Kurcze u mnie w pracy od wczoraj kontrola z Zusu i ciagle do mnie dzwonią. Cały czas o tym myslę, żeby wszystko dobrze wypadło. Inaczej by było jak bym była na miejscu to może mogłabym coś na biezaco wyjasnić. Kurcze nie miał kiedy przyleźć tylko akurat jak jestem na macierzyńskim. :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-22, 13:05 ]
Dawno nie było Ani-R i Moni?
Dziewczyny co tam u was słychać?

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

22 lut 2011, 15:19

Dawno nie było Ani-R i Moni?
Dziewczyny co tam u was słychać?
no właśnie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-02-23, 09:50 ]
helooo
gdzie wy kobietki jesteście??

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 lut 2011, 15:59

witam:)
dziewczyny macie te niby tzw kryzysy laktacujne bo ja znowu mam juz chyba 4 raz , prawie pokarmu nie mam, pije dwa razy dziennie herbate na pokarm ale nic nie daje...musze znowu dokarmiac mlekiem.....ciekawe skad to sie bierze.... :ico_noniewiem:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

23 lut 2011, 18:59

robak, zawsze kryzys sie pojawia w 3 tygodniu i 3 miesiącu
także spokojnie minie oby tylko to przetrwać i przed karmieniem butelką karmić jeszcze piesią żeby laktacje nakręcić

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 lut 2011, 20:09

no karmie jak tyllko moge ale majka robi takie akcje ze szok jak ciagnie i nic nie leci...dzis nie wiedzialam juz co jej jest tak sie darla krolpe na brzuch dalam nic, cyca 2 razy pociuagnela i dalej jazda w koncu butle dostala wypila 120 ml i usmiech od ucha do ucha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

23 lut 2011, 23:34

czesc kobietki :-)
Przepraszam, ze sie nie odzywam, ale nie mam zbytnio czasu, kazda wolna chwile w domciu poswiecam na cwiczenia Maji.
A poza tym mam teraz trojke dzieciakow bo od tygodnia zajmuje sie siostrzenica meza. Jeszcze dwa dni to potrwa :-)
U nas wszystko ok.
Dzisiaj Maja zrobila mi najwieksza niespodzianke i nauczyla sie ssac smoka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie sie ciesze bo po pierwsze latwiej teraz zasypia, a po drugie ja mam pierdzielca na punkcie smokow, Mati pieknie ssal i bylam zawiedziona, ze Maja nie chce. No, ale juz zalapala i mamusia przeszcesliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Beda smoki pod kolor ubranka kupowane tak jak i przy Matim :ico_oczko: :ico_oczko:
Dzis bylismy na kolejnej rehabilitacji, i jest juz postep w utrzymywaniu glowki i w rozluznieniu napiecia w nozkach, ale asymetria jaka byla taka jest i spieta jest w barkach. No, ale to dopiero 8 dni cwiczen, takze mamy jeszcze duzoo czasu i rehabilitacja jeszcze musi potrwac. Ale coraz gorsze te cwiczenia i Maji coraz mniej sie one podobaja, najpier takie delikatne byly a teraz juz takie dosc mocno ingerujace, az sie boje co bedzie za tydzien :ico_olaboga:
Poza tym u nas po staremu, Mati rozrabia i juz nie moge sie doczekac kiedy pojdzie do przedszkola, no, ale niech tylko te mrozy wreszcie zejda :ico_zly: :ico_zly: i pomaszeruje w przedszkolne mury.
Maz jak zwykle zapracowany i ciagle jestesmy sami, ale jakos juz sie ogarnelam i musze przyznac, ze dumna jestem z siebie, ze tak dobrze sobie radze :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Ania sie nasza nie odzywa bo nie Maja netu na nowym mieszkanku, ale to pewnie kwestia jeszcze kilku dni i sie odezwie.
Ale u nich wszystko ok, dzieciaki zdrowe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

24 lut 2011, 00:03

milo slyszec dobre wiesci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość