Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 lut 2011, 12:29

lepsze te 9 miesięcy niż 2 lata jak słonica :ico_haha_01:
Cudowna perspektywa :-)

Ale wiecie co? I tak czas leci mi niesamowicie, dopiero było Boże Narodzenie :ico_szoking: A tu już niedługo do Wielkanocy zaczniemy przygotowania.
Patrycja zleci Tobie też bardzo szybko! Może te kolki w końcu przejdą! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Co macie dzisiaj na obiad? Ja się wzięłam za pomidorówkę :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 lut 2011, 12:34

Ale wiecie co? I tak czas leci mi niesamowicie, dopiero było Boże Narodzenie :ico_szoking: A tu już niedługo do Wielkanocy zaczniemy przygotowania.
to fakt leci bardzo szybko :ico_szoking:
Co macie dzisiaj na obiad?
ja mam schabowe,ziemniaki i mizerię +maślankę dla mnie bo sobie kupiłam :-D może do obiadu wytrzyma bo juz połowę wypiłam :ico_oczko:

wiecie co,tak sobie przejrzałam neta i szukają kandydatek do programu trinny i susannah ubierają polskę i gdybym nie była w ciąży to na pewno bym się zgłosiła :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 lut 2011, 13:08

cześć :-D

Aniu za 30 tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a :ico_tort: chętnie skosztuję :ico_haha_01:

Patrycja współczuję strasznie tych kolek :ico_sorki: oby szybko minęły :ico_sorki: a bratanek maleńki strasznie był :ico_olaboga:

Koroneczka może faktycznie ze zwykłym żółtym serkiem tez będzie dobre :-D a ja dzisiaj na obiad mam schabowe w płatkach kukurydzianych do tego ziemniaczki tłuczone, dla mnie buraczki a dla małża ogórek kiszony.

Nowa robisz sobie nową fryzurkę? Ja już pół roku u fryzjera nie byłam :ico_szoking: czas się wybrać :ico_haha_01:

Jedziemy z mężem za godzinkę wybrać szafę na korytarz, bo już nie ma gdzie tych wszystkich gratów trzymać :ico_oczko: nie mam jeszcze komody dla Krzysia i jego rzeczy też nie mam gdzie włożyć, to narazie powędrują do szafy.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 lut 2011, 13:11

ja dzisiaj na obiad mam schabowe w płatkach kukurydzianych do tego ziemniaczki tłuczone, dla mnie buraczki a dla małża ogórek kiszony.
te schabowe to takie wieprzowe czy drobiowe?bo ja w płatkach to tylko drobiowe robię :ico_oczko:
Jedziemy z mężem za godzinkę wybrać szafę na korytarz, bo już nie ma gdzie tych wszystkich gratów trzymać :ico_oczko: nie mam jeszcze komody dla Krzysia i jego rzeczy też nie mam gdzie włożyć, to narazie powędrują do szafy.
to udanego zakupu życzę :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 lut 2011, 13:14

lepsze te 9 miesięcy niż 2 lata jak słonica :ico_haha_01:
:ico_smiechbig:
wiecie co,tak sobie przejrzałam neta i szukają kandydatek do programu trinny i susannah ubierają polskę i gdybym nie była w ciąży to na pewno bym się zgłosiła :-D
Aniu, a kto powiedział, że nie mogą ubrać ciężarnej? Jak masz tylko ochotę to się zgłoś.
Ale wiecie co? I tak czas leci mi niesamowicie, dopiero było Boże Narodzenie :ico_szoking: A tu już niedługo do Wielkanocy zaczniemy przygotowania.
to fakt leci bardzo szybko :ico_szoking: [/quote]
Oj, leci, leci-właśnie wczoraj o ty mówiłam D, jedne święta, zaraz drugie, a później rozpakowanie. U mnie na obiad też pomidorówka bo została z wczoraj.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

24 lut 2011, 13:23

a ja sie wlasnie napilam zepsutego mleka, fujjjj
Otwarlam nowy karton nalalam do szklanki i lyklam az mi cierpko a w garnku juz gotowalam bo mialam smaka na manne. Szkoda ze takiego czegos nie reklamuja. Skisle mleko w cenie swiezego

U mnie na obiad gulasz, czyli ja jem kasze z przecedzanym sosem. Tak juz mamy jak ja na mieso patrzec nie moge a R bez miesa nie ma obiadu.

aniawlkp86, tez myslalam o sloniach jak pisalam ze dobrze ze nie trwa dluzej. Ale z drugiej strony szkoda ze jajek nie znosimy, dogrzewaloby sie je jakimis lampami i nie byloby dolegliwosci a one by sie po 9 m-cach wykulwaly :ico_oczko:

markotka, kupcie w Ikei, zebys pozniej w razie wyrzucania za okno rzeczy miala posegregowane :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 lut 2011, 13:27

Aniu, a kto powiedział, że nie mogą ubrać ciężarnej? Jak masz tylko ochotę to się zgłoś.
ja nie mówię,że nie będą mieli ochoty,ale mi zostało do porodu 2 miesiące z kawałkiem a zanim zrobią selekcję itp to pewnie zdążę urodzić to moje zdjęcia będą nieaktualne :ico_noniewiem:
Ale z drugiej strony szkoda ze jajek nie znosimy, dogrzewaloby sie je jakimis lampami i nie byloby dolegliwosci a one by sie po 9 m-cach wykulwaly :ico_oczko:
no tak to fajne wyjście by było :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 lut 2011, 13:33

Ale z drugiej strony szkoda ze jajek nie znosimy, dogrzewaloby sie je jakimis lampami i nie byloby dolegliwosci a one by sie po 9 m-cach wykulwaly :ico_oczko:
Myślę, że urodzić takie jajko to też nie lada wyzwanie :ico_haha_01: :ico_haha_01:
markotka, kupcie w Ikei, zebys pozniej w razie wyrzucania za okno rzeczy miala posegregowane :ico_oczko:
Hehe no właśnie! Dobreeee! Chyba też o tym pomyślę!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

24 lut 2011, 13:40

Coś mi net muli

Popijam południową kawkę, także Aniu torcikiem chętnie się poczęstuję :-)

:ico_brawa_01: za 30 tydzień.

Oj fakt, czas leci jak szalony, choć ja nie mogę się już doczekać, drażni mnie to, że nie mogę się ruszać jak wcześniej i szybko się meczę, nie mogę z Polą poszaleć, na maxa powygłupiać się :ico_sorki: a z drugiej strony będzie mi brakować brzuszka i kopniaczków, bo to niesamowite uczucie :ico_sorki:

Robię taką bułkę na słodko , czekam do 13 i muszę ją do piekarnika przełożyć, mam nadzieję, ze wyjdzie (choc znając mój talent kulinarny to niewiadomo).

A na obiad mam kurczaka z wczoraj, do tego robię fasolkę szparagową na parze +rybka dla Poli. :-)

patrycja współczuje tych ataków, a bierzesz jakieś p. bólowe leki?

markotka udanych zakupów.
Do fryzjera chodzę regularnie co 1,5 mies. fryzury drastycznie nie zmieniam, raczej odświeżam, w ogóle chcę zmienić kolor na bardziej zbliżony do naturalnego (na pocz. ciąży zafarbowałam i strasznie ciemne mi złapało), żeby z niego zejść to często podcinam, resztę fryzjer mi rozjaśni, ale umówiłam sie, ze po porodzie.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 lut 2011, 14:06

Popijam południową kawkę, także Aniu torcikiem chętnie się poczęstuję :-)
częstuj się :ico_tort:
Robię taką bułkę na słodko , czekam do 13 i muszę ją do piekarnika przełożyć, mam nadzieję, ze wyjdzie (choc znając mój talent kulinarny to niewiadomo).
mam nadzieję,że jednak ci się uda :-)
Do fryzjera chodzę regularnie co 1,5 mies. fryzury drastycznie nie zmieniam, raczej odświeżam,
też bym tak sobie do fryzjera pochodziła :ico_sorki:
ja już wróciłam do swojego koloru,w ogóle nie farbowałam bardzo długo,a w zeszłym roku obcięłam się na krótko i już odrastały mi moje własne,ale chciałabym teraz jakiś jaśniejszy kolor mieć :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość