Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

24 lut 2011, 13:39

Hello,
myślałam, że będę miała wiecej czasu na forum, ale jak na razie nic z tego. Dalej zawalona jestem pracą :-D ale to dobrze, czas szybciej leci.
a tak woóle to jeszcze któreś dzieciątko cycuje , czy tylko my zostaliśmy?
nie jesteś sama, moja Zocha jeszcze cycowa. Fakt,ze dostaje tylko na noc i czasem w nocy, jak się przebudzi, ale jednak. W szpitalu dostawała częściej, ale dlatego, że chciałam żeby cokolwiek piła, teraz jak tylko mnie widzi to cycy i cycy :ico_olaboga: Jednak w końcu chcę ją odstawić, bo juz mnie zaczyna to męczyć, a Zosia i tak je inne pokarmy i pije mleko z niekapka i na dodatek sama się o nie upomina, a cycuś to juz tylko z potrzeby bliskości, a od czego są przytulańce :ico_oczko:
na wiosnę mam zamiar kupić przykrywające kostkę
ja właśnie takei kupiłam w zdrowej stópce, ale jeszcze chcę jakieś sportowe i jakieś na cieplejsze dni takei dziewczyńskie :-D
wkładki w butach nie powinny być profilowane. może coś wiecie?
nie mam pojęcia, a to ortopedy idziemy dopiero w kwietniu, bo mamy się zgłosić pół roku od ostatniej wizyty. :ico_haha_02:
chyba nie dokonca łapie sens tych słów ale tak powtarza sobie cio to :)
na pewno wie o co chodzi, Zosia jak coś nowego widzi, to też się pyta cio to, ostatnio weszła do wc, akurat jak podciagałam gatki i też pyta cio to i pokazuje paluszkiem, a ja jej, ze cipulka, uśmiechnęła się i poszła i teraz u siebie pokazuje gdzie ma cipulkę :ico_olaboga: dobrze, że tylko podczas mycia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 lut 2011, 14:02

Isia jeśli ortopeda stwierdził, że nóżki są w porządku to nie potrzebne są wkładki wyprofilowane. Bynajmniej mi tak mówiono.
Na pewno kostka musi być usztywniona.
Przymierzyłam Milence te nike przed chwilą i jednak kostkę ma przykrytą. To dobrze.

Magda33 my też musimy kupić takie butki do sukienki :ico_haha_01: i to od razy po powrocie do Polski bo 5go idziemy na 18stkę :ico_haha_01:

A nam wczoraj przyszło zaproszenie do zapisania Mateuszka do zerówki :ico_haha_01:
Teraz załatwiamy, bo my chcemy go dać do innej szkoły, a tu jakaś rejonizacja.

A coś reszta dziewczynek nie zagląda. Szczególnie dawno Mikusia, Kala...

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 lut 2011, 22:43

cześc dziewczynki

Moi prawie zdrowi, jeszcze tylko rozne stadia kataru ale Kuba od 2 dni do przedszkola chodzi chociaz teraz pustki i łączą grupy bo u nas ferie. Dzisiaj byli na pokazie iluzjonisty i jechali autokarem - Kuba zachwycony, choc jak zwykle nic od niego nie moge wyciagnąć. Niestety w poniedziałek juz do pracy, będzie ciężko po 3 tygodniach w domu. To byl błogi stan :D mimo, ze Michałek głownie na rękach. Teraz jak pójde do pracy może go babcia troche odzwyczai

a teraz Wam pokażę czym się ostatnio zajmowałam :ico_wstydzioch:
http://blyskotki-kilolka.blogspot.com/

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 lut 2011, 08:31

hej, patrzcie jaki fajny demot, musze wypróbować tak zrobić :)))
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 lut 2011, 09:28

Wpadam na chwilę z pysznym espresso żeby się z Wami przywitać, a zaraz zmykam na całodniowe szkolenie z office 2010 :-D Dobrze, że na miejscu w firmie i nie trzeba nigdzie się włóczyć po Wro. Szkoda tylko, że przerwy mają być tylko 10-minutowe, bo nawet nie zdążę zjeść śniadania i obiadku, więc jednego kromalka wciagnę teraz, później chyba szybko w mikrofali podgrzeję obiad i spróbuję się zmieścić w 10 minutach :ico_oczko: Mam nadzieję tylko, że trener będzie ciekawie prowadził szkolenie i nie będzie nudno :-)

Isia fajne to jajowe serducho :ico_oczko: też spróbuję takie zrobić. Niech się P cieszy :-D

kilolek masz talent kobieto :ico_brawa_01: Zdrówka dla chłopakow.
my chcemy go dać do innej szkoły
trzymam kciuki żeby się udało.

Dobra, zmykam jeszcze si :ico_wstydzioch: i do miłego. W razie gdybym się nie odzywała, to życzę miłego i cieplejszego weekendu.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

25 lut 2011, 12:41

Witam sie i ja po bardzo dlugiej nieobecnosci :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

tyle sie dzieje umnie ze niewiem czy jeden post na to starczy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A coś reszta dziewczynek nie zagląda. Szczególnie dawno Mikusia
dziekuje za pamiec :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

niewiem od czego zaczac hmmm

no zaczne od tego ze pracuje,niewiem czy pisałam chodze 3 razy w tyg,po 3 h :-D
zawsze to cos kaska wpadnie
takze poki co pracuje juz 2 miesiac i musze sie ogarnac niby 3 godzinki ale w ciagu dnia tyle do roboty tymbardziej ze chodze na 16 ale to Wiki odebrac ze szkoly to obiad to zakupy wiadomo :ico_oczko:

ze zdrowiem umnie neizaciekawie :ico_wstydzioch: :ico_placzek: :ico_placzek:
mam ostooporoze pewnie juz pisałam biore tabletki i jest lepiej

ostatnio mam bóle podbrzusza po okresie jak jest jajeczkowanie brzuch boli jak cholera,ide za tydzioej do gina moze to przydatki albo mieśniaki tymbardziej ze wyniki krwi mam słabe tzn z płytkami cos no zobaczymy co powie

ostatnio myslalam ze na pogotowiu wyladuje podejrzewalam wyrostek tak mnie bolalo ale wzielam tabletki i przeszlo tak mam co miesic prawie moze to cos ginekologicznego bo nawet jak sie kocham z B to mnie jajniki bola :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wiki dobrze sobie ardzo w szkole takze niemam z nia problemow tylko choruja czesto choc Wiki mnie Zuzi non stop przeziebiona albo chora i antybiotyk :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

znowu jej sie skleiły te wargi smaruje jej linomagiem i jest lepiej :ico_oczko: czytałam ze jak ginekolog tym patyuczkiem rozwiera to niedobrze jest bo niedosc ze dziecko ma uraz to ponoc po tym gorzej ze lepiej natluszczac :ico_oczko:

Zuzi jest atkim rojbrem ze nienadazam za nia hehe wchodzi na wszystko na szafki,stołki nawet na swoj stoliczek :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ściaga nam firanki hehe ale ogolnie nienazekam
wyszly jej kolejne ząbki ma juz po 1i2 z gory i z dołu i ma na gorze dwie 5-i i na dole jedna :ico_oczko: :ico_oczko:

uczy sie pic z niekapka ale nielubi go bo ma inny ustnik ale jestesmy twarde :-D
Zuzi jest drobjna wazy 9600 i nosi ciuszki na 86cm takze chyba niejest tak zle :ico_oczko: :ico_oczko:

ostatnio niejestem w humorze bo mojego brata synek ktory urodził sie 5 lutego2011 okazalo sie ze ma wylew nadnerczy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i byl przewieziony do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie całe szczescie ze oni tam mieszkaja
lekarze podejrzewali raka lub jakas chorobe ktora orzypada raz na jakies dziecko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ale zrobili mu badania ,tomografie i wyszlo ze ma tylko ten wylew tytlko bo cale szczescie ze nie ten "rak" :ico_olaboga: :ico_olaboga:
bedzie pod kontrola lekarza czesto bedzie miela usg i badania krwi i powinien wyjsc z tego takze trzymam kciuki:&&&&&&

no a ogolnie to pogoda mnie wykancza zimno,snieg sypie i ogolnie siedzi sie wdomu bo nawet wyjsc niemozna w jak tyle stopni na dworze
niby wychodze z Zuzi jak ide po Wiki ale musze na szczescie to 5 min od nas takze niejest zle

Zuzi teraz tez zaziebiona kurujemy sie

a co do mowy hmmm
mało mówi,jak czytam co wasze dzieci mowia to jestemw szoku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
moja mowi baja,mama,tata,dada i baba a reszta to po chińsku a ja ja ucze to sie śmieje hehe
ale ma jeszcze czas do 2 roku zycia :ico_oczko: :ico_oczko:

no to tyle co unas

Magda33, miłego dnia życze :-D :-D
a jak tam Zosienka w żłobku??juz lepiej??

kilolek, wow podziwiam ludzi ze takie cuda umieja robic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja mam za nerwowe rece hehe
ale piekne rzeczykolczyki , trzymam kciuki za udany interesik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kilolek,
zdrówka zycze dla chłopcow :-D :-D

isiawarszawa, fajne to jajeczko :-)
a buciki ekstra zapisałam stronke podpatrze i moze kupie dziewczynkom buciki :ico_oczko: :ico_oczko:
isiawarszawa napisał/a:
wkładki w butach nie powinny być profilowane. może coś wiecie?
nie mam pojęcia, a to ortopedy idziemy dopiero w kwietniu,
ja ide z Zuzi 8 marca do ortopedy to sprubuje sie czegos dowiedziec na temat tych profilowanych bucików :ico_oczko:

matikasia, widze ze u mamy jestes fajnie :ico_oczko: :ico_oczko: i zakupki udane i super ze spedzacie ze soba mile czas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Milenka to chyab tez taka jak moja Zuzi chodzi mi o wzrost i wage :ico_oczko:

no i fajnie ze dostalas aplikacje do zerówki dla Matiego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jejku moja Wiki we wrzesniu idzie juz do 2 klasy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i Komunia nas czeka jejku kiedy to zlecialo hehe

dobra kochane ja spadam nieobiecuje ale postaram sie czesciej wpadac
napewno komus nieodpisalam
ale kolezanka juz poka do drzwi :ico_oczko:

buziaki i miłego weekendu zycze :-D :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 lut 2011, 13:00

moja kuzynka wczoraj była u pani profesor i te wkładki takie mają być - profilowane
a po domu w skarpetkach tylko bez kapci

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 lut 2011, 16:01

Ja się dopiero witam. Pospałam do 9.40, a potem szybko na spożywcze zakupki i ostatnie dla dzieci.
Teraz mała śpi już prawie 2 godziny. Wymęczyła się. W 2 godziny ze 4 sklepy i wszystko w 1 mieście.

Isia
co lekarz to będzie inna opinia to co butków profilowanych. Także chyba trzeba się zdać na siebie.

Mikusia chyba Cię wywołałam:) a nie pochwaliłaś się jaka to praca?
A kto wtedy jest z dziećmi?
Tak Milcia podobnie ja Zuzia. Waży 10 kg i ubranka 80-86.

Magda33
i jak szkolenie? przeżyłaś?

A do mnie dzwonili dziś z kursu. Dostałam się na ten niemiecki, co wam pisałam miesiąc temu, że idę pisać test kwalifikacyjny.
Nie wiem jednak czy się cieszyć czy co. Jak teraz wszystko pogodzę. Praca, basen, kurs,przedszkole, zabiegi na brzuch. Do tego milion innych rzeczy w samym marcu. Ortopeda, urodzinki, 18stka, urodzinki 2 koleżanek, dentysta, ginekolog.
Brr aż się boję z tych Niemiec wracać :ico_haha_01:

Kilolek śliczne błyskotki. Później się przyjrzę lepiej.
Ile czasu robisz takie jedne kolczyki?
Gdzie kupujesz części?

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

25 lut 2011, 23:55

witam

kurcze wogle nie mam ostatnio czasu na kompa
od środy mam tyle pracyprzy pazurkach ,że ledwo się wyrabiam
a jeszcze obiad, jakieś ogarnięcie chatki i wogóle dzieciaki , główkowanie gdzie je umieścić jak nie ma dziadkow w domu i to jest najbardziej strsujące :ico_noniewiem:

a tak to jestśmy zdrowi , ferie mają się ku końcowi i od poniedziałku wracamy do stałęgo rytmu dnia , wstawanie o 7 :ico_noniewiem:
moja kuzynka wczoraj była u pani profesor i te wkładki takie mają być - profilowane
a po domu w skarpetkach tylko bez kapci
z tego co ja wiem to zgodzę się z matikasią , jak nóżkom nic nie dolega to nie ma konieczności zakupowanie wkładek bo i po co , reperoać zdrowe stopki ?
a co do chodzenia boso to się zgodze i tu właśnie jst sprzecznośc , jak boso najlepiej to po co do butów wkładki profilowane

kilolek bardzo ciekawe te kolczyki , a ty robisz na sprzedaż czy tak dla siebie?
A do mnie dzwonili dziś z kursu.
gratuluję i napewno dasz radę wszystko pogodzić
mojego brata synek ktory urodził sie 5 lutego2011 okazalo sie ze ma wylew nadnerczy
zdrówka dla bratanka,kurcze ile musi się namęczyć maleństwo

aco do butków to teżjuż mam dla Lolka na wiosnę z Bartka , ale mutak stopa rośnie ,że nie wiem czy do wiosny nie będą małe :ico_noniewiem:

dobra uciekam jeszcze ,bo aukcje się pokończyły na allegro a jest promocja i za pól ceny można wystawić więcskorzystam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 lut 2011, 01:55

Matikasia do szkoły jest rejonizacja ale masz prawo zpaisac do takiej do jakiej chcesz pod warunkiem, ze ta ma wolne miejsca. A te zaproszenia to dla przypomnienia rodzicom o obowiązku szkolnym przede wszystkim.

Matikasia róznie, zalezy jakie, niektóre 10 minut a niektore 40.
Częśći kupuję w sklepie internetowym.

Wiolaw chciałabym na sprzedaż ale zobaczymy jakt o będzie

Mikusia nie wiedziałam o tej osteoporozie ale pamiętam,z ę narzekałaś że cię stawy w dłoniach ciagle bolą. A jak bierzesz leki to lepiej jest?
Z tymi jajnikami to wręcz straszna historia. koniecznie idź do lekarza.
I z maluszkiem nie ciekawie, mam nadzieję, ze wszystko dobrze się skończy.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość