Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

25 lut 2011, 18:54

Napiszcie mi jeśli któraś z Was miala robione
niestety nie pomogę Ci bo nie miałam robionych...
No i będziemy mięli drugiego Łobuza :) W brzuszku mieszka kolejny synek
gratuluję i sama tez nie moge sie doczekac swojego usg .... bo mam nadzieję, że w końcu przestanę zyć w niepewności :ico_oczko:
Cześć chciałam się przywitać

witaj , fajnie że jestes z nami :ico_brawa_01: Widzę, ze po raz trzecie zostaniesz mamusią i pewnie liczysz na synka co? :ico_oczko:
Karolina1980 Cytat:
Nie wiem jak wy ale moje zmęczenie i złe samopoczucie wcale nie przeszło jestem padnięta siedzę 8 h w pracy przed kompem i nie myślę o niczym innym jak o łóżku. Pomocy wcześniej tak nie miałam.
haha, no to ale wpadłaś w towarzystwo hahahah. My tu wszystkie jakies takie połmane i wymęczone!

hahah lepiej trafić nie mogłaś kochana :-D

Beti niewiem czy dobrze zrozumiałam historie ale wydaje mi się, że osoba nr 1 ma rację. No bo wsiadając do samochodu chyba da się zobaczyc co lezy przed autam i za...

a mnie dla odmiany dzisiaj pogoniło do kibelka ze dwa razy, i niewiem czy to przypadkiem nie od całego opakowania słonecznika który wczoraj wieczór zeżarłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: w kazym bądź razie wyczyszczona jestem na zero :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

25 lut 2011, 19:09

zirafka, mi doktorka powiedziala że zero oleju, margaryn itp. Nie wolno orzechów, słonecznika, mleka się nie powinno, kawy, cebuli, czosnku....za to wolno masło, sery, maślanke, Activie ale Clasic naturalną, jogurty ale nie te nisko procentowe, no i do smażenia Butaris lub Butterschmalz. Nie wiem pod jaka nazwą można kupić w Polsce. Zobaczymy zastosuje sie.
Beti niewiem czy dobrze zrozumiałam historie ale wydaje mi się, że osoba nr 1 ma rację. No bo wsiadając do samochodu chyba da się zobaczyc co lezy przed autam i za...
też mi się tak wydaje.
gratuluję i sama tez nie moge sie doczekac swojego usg ....
Dziękuję. A powiedz kiedy masz USG?

[ Dodano: 2011-02-25, 18:10 ]
Tokspolazmoze miałam dodatnią.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

25 lut 2011, 19:26

Beti - ty masz racje ! :-D nie twój mąż :-D hmm znaczy osoba nr 1 :-D zgadłam ? :-D Joanna24, - no gratuluje synusia nr 2 :-D :ico_brawa_01: a ja ja jeszcze nie wiem ..i przeczucia nie mam serio... nawetr nie wiem juz tak do końca co bym chciała :ico_noniewiem: no ale za 2-3 tygodnie połówkowe na 3 3D wiec moze bedzie widać :-D
Karolina1980 - witamy!!! a ty mama 2 dziewczyn ? :-D tpo co teraz cłopak??? jak tak sie inaczej czujesz? co ? :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 lut 2011, 21:03

beti niezla historia, czyby gocha cie przejzala :ico_haha_01:
ja tam patrze co przede mna na drodze, a przy parkowaniu tym bardziej wlasnie ze wzgledu zeby sie na cos nie nadziac :-)

joanna 24 mialas tokso dodatnia a dzieciaczek jest zdrowy, wiec nie wiem co jest w tym groznego :ico_noniewiem:
mama moje kolegi miala toksoplazmoze i dowiedziala sie w 5 m-cu i synka urodzila, ale ma sporo opoznienie rozwojowe, sliczny chlopczyk, bystry, ale malo wladny, niesamodzielny..
ja slyszalam ze w pierwszych 3 m-cach dochodzi do poronienia, a w kolejnych rozwijaja sie wady w plodzie :ico_noniewiem:
ja na szczescie mam wyniki ujemne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

25 lut 2011, 21:07

Hejka, melduje sie bo mi wreszcie udało połączyc laptopa ze szpitalnym wifi :ico_zly: No wiec jak Wam pisałam miałam mega skurcze. Nauczona troche doswiadczeniami z Kubusiem nie poanikowalam tylko wzielam sobie Nospe. No ale jak po 3 dawce nie przechodziło zadzwoniełam do mojego lekarza. Doktor niestety kazał mi zabierac tyłek w troki i natychmiast stawic sie w szpitalu. Odd wczoraj wiec jade na kroplowkach rozkurczowych po ktorych spie jak dziecko. Skurcze mijaja ale to poki co po kroplowkach a zobaczymy co bedzie jak je odstawia . Dwa razy dziennie mam tez badanie KTG. Jesli wszystko pojdzie dobrze w niedziele bede w domu, czyli nie wiem czy wypuszcza mnie jutro czy dopiero w niedziele wlasnie. Troche poczytalam ale wiecej nie popisze bo ciagle wywala mnie z neta. Trzmajcie sie kobitki,

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

25 lut 2011, 21:41

ladybird23, mi wyszedl dodatni bo ja juz przeszlam toksoplazmoze.
tosia, oj wspolczuje. Wracaj szybciutko do domku. Szpital to jest to co bym chciala na samym koncu w tej ciazy, bo nie bedziemy mieli co z synkiem zrobic. Tzn maz bedzie musial wziasc wolne bezplatne :(

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

26 lut 2011, 10:24

zirafka, mi doktorka powiedziala że zero oleju, margaryn itp. Nie wolno orzechów, słonecznika, mleka się nie powinno, kawy, cebuli, czosnku....za to wolno masło, sery, maślanke, Activie ale Clasic naturalną, jogurty ale nie te nisko procentowe, no i do smażenia Butaris lub Butterschmalz. Nie wiem pod jaka nazwą można kupić w Polsce. Zobaczymy zastosuje sie.

hm to wogóle do mnie nie pasuje bo ja jem dosłownie wszystko na co tylko mam ochotę i nie stosuje żadnych zakazów, no moze teraz zwiększyłam jedzenie sera białego, ale nie z przymusu tylko dlatego, ze mi gdzieś teraz "podchodzi".
A powiedz kiedy masz USG?

hm takie planowane to 15 marca u mojego lekarza na kase chorych, ale on ma słaby sprzęt więc nie mam chyba na co liczyć i dlatego ide do prywatnego gabinetu pod koniec przyszłego tygodnia jak juz będę prawie w 20 tygodniu.
... nawetr nie wiem juz tak do końca co bym chciała

to tak jak ja i bedę zadowolona z każdej opcji... tylko chciałabym juz wiedzieć bo kolezanka sprzedaje ładne body na dziewczynki za grosze i powoli mogłabym juz sobie kupić :ico_oczko:
tosia, oj wspolczuje. Wracaj szybciutko do domku
kochana wracaj szybko do domciu i wracaj do zdrowia....

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

26 lut 2011, 11:20

Hej dziewczyny, no rozgryzłyście mnie ale tak myslałam, że zaraz sie domyslicie, że to o to zciełam się z moim szanownym. Nerwa miałam naprawde sporego!! Ale tragicznie nie wygląda, da się jeździć. Myslałam, że bede musiała szukać zderzaka u sąsiada w ogródku :ico_oczko: Chociaz wiecie jak to jest - jak facet pomyka rozpierniczonym autem, to każdy mysli: wow, ale poszalał. Jak babka ma cos z fura nie halo, to zaraz komentarze: ale ciotka, nie umie jeździć :ico_zly:

Dzisiaj siedzimy z Dominikiem sami w domku, mąż w pracy i tak się zastanawiam co by tu ugotować. Co u Was dzisiaj RESTAURACJA-MAMA serwuje?? Mnie tak od poczatku ciązy ciągnie do tłustego jedzenia, jakis kurde fast foodów, sosoów z ziemniakami... Kupuje jak głupia jakieś kaloryczne rzeczy - w zamrażalniku mam 3 pizze, zapiekanki.....i lepiej nie pytajcie co jeszcze. :ico_szoking:
:ico_szoking: :ico_szoking:

tosia zmykaj z tego szpitala :-D
zirafka patrz, mi co jakiś czas się ten suwaczek opamięta i staje w miejscu :ico_sorki: Teraz mamy róznice jednego dnia, tak jak powinno, nie?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

26 lut 2011, 13:57

zirafka patrz, mi co jakiś czas się ten suwaczek opamięta i staje w miejscu Teraz mamy róznice jednego dnia, tak jak powinno, nie?
no teraz jest chyba tak jak byc powinno bo mamy przeciez jeden dzien róznicy w wyznaczonym terminie.
Co u Was dzisiaj RESTAURACJA-MAMA serwuje??

my jak co sobotę chodzimy na obiad do restauracji i to do jednej i tej samej i prawie zawsze jem pierogi ruskie bo maja przepyszne , ale dzisiaj skusiałam się na jagodowe a mąz na truskawkowe . No a w domu mam pyszny barszczyk grzybowy, to tak na poźniej jak zgłodnieje. na razie kłade się do łóżka bo mnie gardło zaczyna bolec i wogóle jakos tak nijak sie czuję. A no i juz mam widoczny brzuszek i nawet kurtka jakas taka przymaława sie zrobiła dzisiaj.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

26 lut 2011, 19:45

zirafkabeti napisał/a:
Co u Was dzisiaj RESTAURACJA-MAMA serwuje??
my jak co sobotę chodzimy na obiad do restauracji
toz to czyste burżujstwo, no!! :ico_sorki: :ico_sorki: A tak poważnie, to my juz dawno nigdzie nie byliśmy, przydałoby sie gdzies pojechac na dobre jedzonko. Szkoda, że ten moj teściu taki nijaki, bo pewnie częściej bysmy we dwójke gdzies sobie wyskoczyli wieczorkiem. Z wyjśc w trójke jakos zrezygnowałam po tym jak Dominik odstawiał teatr w restauracji. Nic nie zjadł i trzeba było i tak gotować w domu dla księciunia :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość