elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 lut 2011, 22:33

na jakiej podstawie??? ty się boisz o swoje i dziecka zycie, więc masz prawo, do tego jedziesz do rodziców a masz prawo zostac u nich na noc. Nic nie zrobi uwierz mi będzie się bał, że go do sadu podasz czy na policje o wyżywanie się na Tobie.

[ Dodano: 2011-02-26, 21:34 ]
a rodzinka albo tez zastraszona, np. ojciec bił matke jego i ona wierzy po dziś że zasługuje, więc dla niej normalne że i syn leje swoja kobietę. Wiele takich jest rodzin niestety!!!

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

26 lut 2011, 22:35

na jakiej podstawie??? ty się boisz o swoje i dziecka zycie, więc masz prawo, do tego jedziesz do rodziców a masz prawo zostac u nich na noc. Nic nie zrobi uwierz mi będzie się bał, że go do sadu podasz czy na policje o wyżywanie się na Tobie.
nie znasz go... jest konfliktowy, agresywny, nie ma pochamowan. w jaki sposob udowodnie ze tak mnie traktowal i znecal sie? moje slowo rpzeciwko jego slowu? nikomu o tym nie mowilam tylko on w swojej rodzinie, a ona nie jest w ogole obiektywna. teraz zapewne po moim telefonie tez dałam pożywkę do komentarzy i dyskusji. i nakręcają Adama...

[ Dodano: 2011-02-26, 21:36 ]
a rodzinka albo tez zastraszona, np. ojciec bił matke jego i ona wierzy po dziś że zasługuje, więc dla niej normalne że i syn leje swoja kobietę. Wiele takich jest rodzin niestety!!!
nie wiem. wiem ze jego matka leczyla sie psychiatrycznie, brala psychotropy i adam tez powinien brac, bo nie jest zdrowy na umysle.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 lut 2011, 22:39

Kochana nie jestes pierwszą w takiej sytuacji i nie wierze że sasiedzi nie słysza awantur, że ktoś nie raz widział ciebie poturbowaną zastraszoną, do tego sa psycholodzy, którzy są wzywani do oceny sytuacji nawet przez sąd, nie myśl że on bezkarny bo nikt inny nie widział, jak rękę na ciebie podnosi. Tyle potrafi, taka ma agresję, że w sądzie pewno by sedzine wyzwał, i jakby mógł to i jej w ryj przywalił. Muszisz z tym coś zrobić a nie czekać. Muszisz ZACZĄĆ SIĘ SZANOWAĆ bo inaczej nikt nie będzie Ciebie szanował nawet własna córka!!!! Przepraszam za ostre słowa, ale skoro nam piszesz tutaj to potrzebujesz jakiegos bodźca. Do tego masz forum, piszesz to wiec i to jest jakiś dowód, że już psychika Ci siada i musisz gdzies się wygadać .

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

26 lut 2011, 22:39

spadlamznieba, przykro mi kochana na prawde :ico_pocieszyciel: ale podziwiam cie ze siedzisz z takim tyranem ale powinnas odejsc od niego dla dobra swojego i malej
wiem ze jego matka leczyla sie psychiatrycznie, brala psychotropy i adam tez powinien brac, bo nie jest zdrowy na umysle.
a to moze byc dziedziczne :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 lut 2011, 22:42

Nie namawiam Cie byś od niego odeszła, ale skoro jest problem do tego znasz jego rozwiązania to czas iść ta droga jaką planujesz a nie czekac na tragedię. Ja bym sie bała ze znów mnie pobije, że zrobi nawet krzywde dziecku, bo skoro ciebie bije to nie wierze że na dziecko ręki nie podniesie, zwłaszca że piszesz że mało co z nią siedzi więc nawet nie czuje się z nią związany. Nie wiem, nie jestem psychologiem, ale napatrzyłam sie na takie sytuacje, naczytałam o tym i wiem, że jak ty z tym nic nie zrobisz to nikt ci nie pomoże i na pewno on się nie zmieni. Pozwalasz mu na to tym, że wciaż z nim jesteś

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

26 lut 2011, 22:50

Ja bym sie bała ze znów mnie pobije, że zrobi nawet krzywde dziecku, bo skoro ciebie bije to nie wierze że na dziecko ręki nie podniesie, zwłaszca że piszesz że mało co z nią siedzi więc nawet nie czuje się z nią związany.
ja tez a w zasadzie to bym nie siedziala z takim ale to twoj wybor kochana ale wiem ze podejmiesz dobra decyzje :-)

[ Dodano: 2011-02-26, 23:20 ]
ale ucichlo :ico_noniewiem:
spadam spac dobranoc :ico_oczko:

zuzzka3
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 284
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:48

27 lut 2011, 09:50

spadlamznieba, uciekaj od niego jak najdalej. Szkoda twoich nerwów i czasu jaki tracisz na niego. A najgorsze jest to, że nie wiesz co danego dnia, a nawet za chwile mu odbije. Dla takich ludzi nie ma drugiej szansy, oni nigdy się nie zmieniają. Zrób to dla własnego dobra i dobra małej. Ja to bym takiemu prawa ograniczyła do dziecka, kto wie cp może nawet małej zrobic jak będzie miał napad agresji....
Bardzo trudna sytuacja, ale musisz byc silna i z tym walczyc, tzn. z nim, żeby zapewnic lepszą przyszłośc dla soebie i swojej córeczki.

[ Dodano: 2011-02-27, 08:51 ]
A tak wgl to dzień dobry z rana, ja już pije :ico_kawa:, mała nie da za długo spac :-)

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

27 lut 2011, 10:08

Hej! ja też jak zwykle w wolny dzień obudziłam się wczesniej... :ico_noniewiem: ja nie wiem jak to się dzieje... :ico_oczko:
nie znasz go... jest konfliktowy, agresywny, nie ma pochamowan. w jaki sposob udowodnie ze tak mnie traktowal i znecal sie? moje slowo rpzeciwko jego slowu? nikomu o tym nie mowilam tylko on w swojej rodzinie, a ona nie jest w ogole obiektywna. teraz zapewne po moim telefonie tez dałam pożywkę do komentarzy i dyskusji. i nakręcają Adama...
po prostu ubierasz sie i dziecko pakujesz i jedziesz na policje! I tak wlasnie twoje słowo przeciwko jego się liczy!! jestes matką z maluszkiem i wasze bezpieczeństwo jest najwazniejsze!!
nie wiem. wiem ze jego matka leczyla sie psychiatrycznie, brala psychotropy i adam tez powinien brac, bo nie jest zdrowy na umysle.
tu sie musze niezgodzic...psychotropow sa rozne rodzaje i to, że np cierpiala na depresje nie kwalifikuje ani jej ani rodziny do miana "szaleńców". Nawet nie wiesz ile ludzi teraz bierze prozac lub jego pochodne i to nie są ludzie niezdrowi na umysle!!! Co innego jest ze schizofrenią np, to już powazna dziedziczna choroba.
spadlamznieba, nie wiem czemu ty sobie na to wszystko pozwalasz i tak sie meczysz...Dla mnie to jest zupełnie bezsensowne...

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 lut 2011, 10:31

witam niedzielnie z :ico_kawa: oczywiście słabą i z mlekiem;)
nie mogłam zasnąć wczoraj, chyba dopiero po 1 usnełam, a rano obudziłam sie z tak pełnym pęcherzem, że ledwo do wc zdążyłam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

27 lut 2011, 12:08

ja tez sie witam :ico_kawa:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość