Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 lut 2011, 22:43

hej :-) u mnie nic nowego :-) noga mnie od wczoraj boli jak nie wiem co :ico_olaboga:

Aniaaa dzięki za furagin kochana jesteś. ja też mam i to chyba ze 2 opakowania nowe, ale póki co łykam urosept i zrobię posiew w poniedziałek. nie mam dolegliwości żadnych więc mam nadzieję, że to malusieńka infekcja.

ewelcia karuzelka śliczna. Ja miałam zwykła przy córci i praktycznie nie używałam jej

Dobrusia, no to chyba przenosimy razem :ico_noniewiem:

Fintifluszka, ja też przeleżałam calutką noc w bólach na porodówce, bo ledwo mi wody odeszły a ja już prędko do szpitala pojechałąm naiwnie myśląc, że urodzę w 15 minut :-D ale podobno drugie dziecko rodzi się szybciej, więc liczę na to, że nie będę już tyle czasu rodzić :ico_noniewiem:


tabogucka, to chociaż nie rzuć się teraz pędem w wir sprzątania, bo faktycznie urodzisz wcześniej. Spokojnie i powolutku, może synek po prostu sie przekręcił głowką.
a co do tej maty, ładna jest, ale ja nie miałam czegoś takiego, więc nie doradzę Ci czy się przydaje czy nie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-02-26, 21:45 ]
NowaSejana fajne warunki w tym szpitalu. Polska chyba nigdy nie dorówna do tego poziomu

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lut 2011, 00:14

ja kupilam poprzednio uzywana mate dla gabriela, uzywal jej w okolicach 5m-ca i wtedy faktycznie mu sie podobalo i porafil sie nia zajac, ale to trwalo tylko kilka tygodni, wiec to jest zakup na krotki czas i mysle, ze jesli juz kupowac taka mate to niech ona bedzie troche ciekawsza i z roznymi gadzetami... znajomym dalismy rain forest z fisher prise i podobno sie swietnie sprawdzila...

podjechalismy dzisiaj do tej naszej kliniki, sprawdzilam tylko gdzie mniej wiecej znalezc porodowke i sobie pojechalismy do sklepu rosyjskiego po twarog-bedziemy jutro razem lepic pierogi :-D

zahaczylismy o media markt celem obejzenia zelazek, ale okazalo sie, ze ceny sie bardzo roznia od internetowych i chyba kupie sobie na ebayu... natomiast gdy sie odwrocilismy od zelazek to stanelismy naprzeciw polki z elektronicznymi nianiami-akurat mieli promocje na nianke motorolli, byla polowe tansza, wiec sie skusilismy :ico_noniewiem: tylu waznych rzezcy nie mam jeszcze, a nianke kupilam :ico_oczko: ale tak to jest z promocjami...

[ Dodano: 2011-02-26, 23:23 ]
po wanienke i przewijak sie moj maz zglosil na ochotnika jechac samemu, wiec maham na to reka, moze to dostarczyc nawet jak w szpitalu bedziemy... taka propozycja wyjscia w kilka godzin po porodzie brzmi kuszaco swoja droga, ale chyba bym sie nie zdecydowala :ico_noniewiem: mysle, ze 48h w szpitalu by wypadalo spedzic dla dobra maluszka-nigdy nic nie wiadomo...

tabogucka. to prawda, ze w tym stanie ciezko z 3-latkiem sie obejsc :ico_olaboga: mi to mojego synka szkoda po prostu, bo on by sie pokulgal po ziemi, porobil cos fajnego, a ja jak kaleka z tym wielkim brzuchem, nie moge sie z podlogi podniesc jak juz usiade i w ogole zabawy mnie nuza strasznie, posiedze chwile i mi sie oczy kleja :ico_sorki: jeszcze maz z polamana noga i juz calkiem jak rodzina adamsow, na komputerze graja z kuba wieczorami, zeby cos razem robic, Gabriel dzielnie znosi ta sytuacje...

teraz dziewczyny w waszej sytuacji juz sobie calkiem nie wyobrazam przeprowadzki i remontu, czyste szalenstwo :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-02-26, 23:26 ]
taka nienke kupilismy-tylko my zaplacilismy 40e za nia, wiec wychodzi taniej

[ Dodano: 2011-02-26, 23:26 ]
http://www.euro.com.pl/elektroniczne-ni ... content_3c

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

27 lut 2011, 09:56

Dzien dobry !!!
O rany goscia tyle rzeczy od mojej ciotki sie nie spodziewalam... :ico_olaboga:2 walizy ubranek (polowa jeszcze z metakami :ico_oczko: ) do tego kilka workow z pieluchami ,chusteczkami ,roznymi wkladkami do biustu dla mnie i jednorazowymi majtami do szpitala oprocz tego kolyska , ten bujajacy fotelik ,przewijak ,wannienka i taka wkladka z gabki,matka i takie cos stawiane nad matka z wiszacymi zabawkami ,nowa karuzela do lozeczka,butelki nowe jeszcze plus wyparzacz do butelek oraz 2 pompki do sciaganai mleka (manualna i automatyczna) ,rozek i pare kocykow zawijakow :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ale fajnie !!! Teraz juz chyba mamy wszystko :ico_oczko: a nawet wiecej...
Jeszcze tylko to uprac i poukladac...ale rzeczywiscie powolutku bo sie przerazilam tym brzusiem...

Fintifluszka ja wczoraj z tym moim bratem ciotecznym 3 letnim 3,5 godziny siedzialam i myslalm ze padne...bo ja zawsze z nim biegalam i skakalm i jemu sie wydaje ze to normalne ze ja tak szaleje...a teraz juz nie moge i on wcale nie rozumie :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-02-27, 08:57 ]
Nianka fajna :ico_brawa_01: ale jesli ciotka nie przywiozla to ja chyba tez nie bede kupowac bo u nas wszystko jest na jednym pietrze wiec chyba sie nie przyda...

[ Dodano: 2011-02-27, 08:59 ]
a nie ...jeszcze zostalo mi kupic termometr i,przybory kosmetyczne i kosmetyki do kapieli ...ale to juz drobiazg!!! Mowie wam tyle ubranek co teraz ma synek to nawet ja nie mam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-02-27, 09:48 ]
Milej niedzieli :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
U nas piekne sloneczko i jakies +10 stopni wiec lece sie kapac a potem prac i sortowac synka rzeczy i jeszcze na jakis spacer warto by skoczyc...

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

27 lut 2011, 13:01

hejka;)

wczoraj odpoczywalam od Neta:)

a dzisiaj na chwilke weszlam...zanim mnie M. pogoni..

humorek taki sobie sama nie wiem dlaczego...ehhh moze ciaza juz mnie meczy

Milego dnia

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

27 lut 2011, 13:24

tabogucka, łoo, nieźle dużo rzeczy dostałaś, super :-)

serniczka, ja też ostatnio humor mam taki sobie, męcząca jest ciąża a zwłaszcza ten ostatni okres... noo tragedia się dłużyy strasznie a tu co chwila coś boli i uciska :ico_noniewiem:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

27 lut 2011, 13:55

tabogucka, super ze tyle rzeczy dostalas :ico_brawa_01: Bedziesz miala mniej wydatkow :ico_brawa_01:

Fintifluszka, fajna nianka :ico_brawa_01:
My mamy po Wiktorku.

Milej niedzieli.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

27 lut 2011, 14:23

hejka
obiadek sie gotuje,w domu troche bałagan,jeszcze dziś bedziemy robic porzadek w pokoiku bo jutro przyjdzie nowe łóżko dla piotrusia a za nie długo mebelki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kupiłam wczoraj paczuszke pampersów i chusteczki do pupy
wczoraj byłam na zakupach i taka dalsza znajoma myślała że ja już na dniach rodze za wzgledu na gabaryty brzuszka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: chyba :ico_olaboga: :ico_olaboga: jest duzy skoro wyglądam jak do porodu :ico_sorki:
miłej dziedzieli kobitki

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

27 lut 2011, 14:35

witam i miłej niedzieli zycze doczytałam was ale jakos dzis pisac mi sie nie chce :ico_sorki: a i dziś wolne od szkoly :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

27 lut 2011, 18:32

http://img695.imageshack.us/img695/6226/dsc00103yl.jpg
nie wiem czy dobrze wkleiłam zdjecie ale tak teraz wygladam z brzuszkiem ;) czy wam tez jest juz tak ciezko ? :) w nocy nie moge spac mala mnie uciska w prawy boczek i strasznie kluje przewracam sie z boku na bok wkoncu siadam i nie potrafie usnac ... ja juz mam prawie wszystko dla dzidziusia jeszcze tylko wozek i posciel do lozeczka i wozka tez duuzo rzeczy dostalam mnustwo ubranek od siostry od kuzynki nianie nawilzacz powietrza lezaczek bujaczek mate edukacyjna zabawki od siostry pozyczylam laktator kolderke z podusia do lozeczka i materacyk to naprawde duzo bo jakbym sama miala kupic to kupe kasy a tak moge na co innego przeznaczyc
teraz wszystko idzie na meble do pokoi bo remont sie zakonczyl a pokoje gole stoja ;/ lozko juz mamy lampy w przuszłym miesiacu meble ława nazbiera sie tego wszystkiego ;/
spakowana tez juz jestem do szpitala
pozdrawiam wszystkie dajcie znac czy zdjecie sie otwiera ;))

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

27 lut 2011, 19:39

patrycjaaa, ładny i duzy brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fajnie ze sporo rzeczy dostalaś,ja to musze kupic wszystko a to naprawdw duzy wydatek :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość