Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

27 lut 2011, 16:05

witam :ico_kawa:

martaraz, sliczne foteczki masz w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mi tez przydaloby sie wziac za prasowanko :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 lut 2011, 17:46

ja ogarnełam tylko pokoik niuni..musze wykorzystac okazje ze jej nie ma i przez chwilke bedzie porzadek

a wieczorkiem idziemy do kina :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

27 lut 2011, 21:30

hej ja na chwile.

wrocil wczoraj i przeprosil. dzisiaj byla z kolei 'awantura' z jego matka w roli glownej. krotko mowiac nie bedzize mowila nam (mnie i Adamowi) ze mamy zostawic placzace do lez dziecko i ze Adam przewrazliwiony. w ogole mnie wkurzyla bo weszlismy do niej a ona od razu wyrwala mi dziecko w nosidelku. rozebrala z wszystkiego od razu (!) i od razu wziela na rece do gory, potem do siebie, przy tym ona ma donosny glos, Mala spala i obudzila sie przed ich drzwiami, wystraszyla sie i zestresowala i tak wyla ze szok. tylko ja moglam ja uspokoic na rekach. i wielkie halo... ze my powinnismy dziecko zostawic jak placze a nie non stop do niej latac. ok zgodze sie, ale jak placze i lzy jej leca i krztusi sie placzem? co, mam sie goscic i pic kawke a moje dziecko ma cierpiec? glupia baba wystraszyla mi dziecko i wielce oburzona jak sie jej uwage zwrocilo. chcialam dac Malej wody troche i na rece uspokoic. to ona do mnie mowi 'daj mi ja ją uspokoje'. bardzo niechetnie dalam, bylo mi sie glupio odezwac. jak zobaczylam co ona robi i moje dziecko dalej placze, powiedzialam stanowczo ze ma mi ją oddać. wzielam i po chwili byl spokoj. i potem juz nikt do niej nie wszedl, kazdy mial wywalone oprocz mnie i Adama. wiec wkurzylismy sie i poszlismy. i teraz bedzie na 100% wielka afera u adama w rodzinie :)

zobaczymy co bedzie dalej ze mna i Adamem.

moja mama powiedziala ze jest ze mnie bardzo dumna jaką jestem mamą.

zmykam bo Mala sie obudzila, co jakis czas poplakuje bo jej sie koszmar u babci przypomina. i biedna poplakuje... :( nigdy wiecej nie pozwole zeby tam pojechac z Mala. jak babcia chce przyjechac to niech sobie przyjedzie tu. u moich rodzicow jak dzis bylismy to jakos nie plakala. rozmawiala z moja mama, usmiechala sie. nikt nie stal nad nia i ja nie szarpal z rak do rak. a u drugiej? jak lalke ją potraktowali.

same newsy u mnie jak widzicie :)

Kocham Was dziewczyny :*

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

27 lut 2011, 23:21

magda75, dziękuję bardzo :-D

Trochę porasowałam, nawet sporo :-D

spadłaznieba to wasze dziecko i zawsze co myślisz to powiedz. Ja tam od razu do teściowej mówię co myslę bo ona niby mądrzejsza bo 3 dzieci wychowała :ico_puknij: Ale ile lat temu. Ostatnio wyskoczyła z tekstem, że za duże porcje zupki jej daję, mały słoiczek, ona do nowego produktu to po 2 miesiące przyzwyczajała po łyżeczce dawała. To mała jakby miała 20 lat to chyba jeszcze wszystkiego by nie spróbowała.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

28 lut 2011, 07:45

Heh ah teściowe najmądrzejsze, jakby to że pojawia sie wnuk/ wnuczka już rozumy zjadają;):):) Obysmy my takie nie były!!!!! Moja na szczęście w moje życie się nie wtrąca, aż do tego stopnia, że ma w d... co z wnuczką się dzieje.
Ale do tych co u niej mieszkają ponoć strasznie się wciska, bo mi opowiadała kilka sytuacji ze swojej perpektywy oczywiście, że się na zięcia wnerwiła, bo on wyskoczył na nia jak przyleciała im do sypialni bo Mała płakała itp, a zięć, że to jego dziecko i on nie zyczy sobie wtrącania się, ale chyba się poddał, bo widziałam, że wychowaniem to się babcia zajmuje więcej jak rodzice.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 lut 2011, 08:20

Witam z poranna :ico_kawa: :ico_kawa:

niesety tesciowe to temat rzeka.moja na szczescie ostatnio rzadko zaglada :ico_sorki: :ico_sorki:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

28 lut 2011, 10:34

spadlamznieba, Tak się naklikałam przed chwilą a zżarło mi posta :ico_zly: Powiem Ci tak kochana nie daj się ani babci ani Adamowi. :ico_zly: Jesli się kochacie to przetrwacie wszystko tylko nie daj się tak traktowac to Ty stawiaj warunki zwiążku. Zaden facet nie ma prawa podnosic reki na kobiete ani zastraszac szantażowac bo gdyby nie my to by dzieci nie mieli i czysto koło dup... A jesli to zrobił to jest dla mnie nikim! Ja bym minuty z takim nie została pomimo wszystko, przemoc chcesz to na ring wyp... a nie do żony :ico_zly:
Trzymaj się jakos jestem z Tobą. :ico_sorki:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

28 lut 2011, 10:45

ello :-)

zapraszam na poranną :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_oczko:
i mamy kolejny tydzień do przerobienia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 lut 2011, 10:48

witam

u nas nawet ciepło i słonecznie :ico_brawa_01:
moja mama powiedziala ze jest ze mnie bardzo dumna jaką jestem mamą.
bo ma rację :ico_brawa_01:
a na teściową to jakbym się wydarła za takie potraktowanie małej to by się opamiętała :ico_zly:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

28 lut 2011, 11:21

Hej

Ja już po kawce :-D

Ja tam swojej teściowej jak juz wytrzymać nie mogę to prosto w twarz mówię co mi na sercu leży :-D Choć na trochę mam spokój :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość