magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

28 lut 2011, 10:31

NowaSejana, też bede trzymac kciukaski

a ja dzis p poludniu wstawie chyba ciuszki malego nie mam ich za duzo ale na początek starczy,i bede sukcesywnie prasowć bo nie lubie tego robic :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

28 lut 2011, 11:05

Cześć dziewczyny :-D

Dla wszystkich :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :-D

Dziś już na szczęście lepiej z nogą i bez problemu wstałam z łóżka i prawie nie boli :ico_sorki: :ico_sorki:
Liczę na to,że będzie na + dziś i wybierzemy się na spacerek to może mi pomoże :-)

NowaSejana, trzymamy mocno :-D :-D

A co do tego ubranka na wyjście to chyba wpakujemy dzidzię w kombinezonik,bo nie mamy nic cieńszego,a nie opłaca się kupować chyba :ico_noniewiem:
Sama nie wiem :ico_noniewiem: Nie pamiętam jak córę na wyjście ubrałam,a pamiętam,że zimno było i śniegu jeszcze trochę leżało :ico_olaboga:

Blanka26 no i jak było na ktg ? Wyszło coś ? :-)

patrycjaaa brzuszek śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614, pewnie,że lepiej na raty sobie rozłożyć prasowanie niż wszystko na raz :ico_olaboga:
Ja ostatnio prasowałam ciuszki z jednego kolorku i myślałam,że mi kręgosłup pęknie :ico_sorki: :ico_sorki: a normalnie mnie nie boli :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Cieszę się bardzo,że rozłożyłam sobie to pranko i prasowanko na raty :ico_sorki:

Miłego dnia :-D :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

28 lut 2011, 11:23

Agusia22 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 34 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: Aniaaa super ze dzis nie boli :ico_brawa_01:
NowaSejana trzymam kciuki za ktg :ico_sorki:
Patrycjaaa duze :ico_brawa_01: za brzucho i caloksztalt :ico_brawa_01: Jak Ty to zrobilas dziewczyno???Ja wygladam jak paczek :ico_wstydzioch:
Magda ladniutkie te komplecicki :ico_brawa_01: Ja mami rozek i taki ciut grubszy kombinezonik z bawelny?( jakby pikowany) ale nie za gruby . Zreszta u nas jest juz cieplo + 10 to za te kilka tygodni moze byc juz naprawde cieplo... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-02-28, 10:27 ]
Agusia22 sorry odmlodzilam Ci dzidzie o tydzien :ico_wstydzioch: za 35 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-28, 10:41 ]
Ja wczoraj posortowalam ubranka na 3 kupki wiekowe i ta najmniejsza rozmiarowo wczoraj upralam -bylo tego 2 pralki i to bez takich dodatkow jak kocyki i posciel do kolyski :ico_szoking: Nastepne 2 kupki musze chyba przejzec i odlozyc te ubranka w ktorych nie wydaje mi sie ze synus bedzie chodzil-bo naprawde ma w pokoju duza 3 drzwiowa szafe ale wszystko nie wejdzie :ico_olaboga:
Musze tez dokupic rzeczy dla synka typu termometr i kosmetyki oraz dla siebie do szpitala np.klapki i stanik do karmienia. Wymyc wyparzacz do butelek i sprawdzic jak to dzial oraz pompka do sciagania mleka ( amam 2) bo jak wczoraj tak na szybko looknelam to nawet tego do kupy zlozyc nie umiem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: No i w koncu spakowac torbe do szpitala.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Chociaz mam nadzieje ze sie conajmniej przez 3 tygodnie nie przyda

Poza tym moj M. ma wolne 4dni :-D :ico_brawa_01: :-D to moze uda sie nam dokonczyc rozpakowywanie i sprzatanie oraz zamowic meble do duzego pokoju :ico_sorki:
I w koncu udalo mi sie (po 2 dniach moczenia i psikania) odplamic ten bujmnajacy fotelik dla maluszka bo ciotka wstawila na strych niczym nie przykryty :ico_olaboga: ale wyglada juz jak nowy to tylko go teraz wyprac!!!
A proszek do prania w UK dla bobaskow pachnie i to bardzo ladnie -i kumpela kazala mi tez z tej samej serii dokupic plyn do plukania i wszystko jest naprawde takie mieciutkie i pachnace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dobra dziewczynki -bo same widzicie ze mam kupe roboty Milego dnia

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 lut 2011, 12:24

magda1614, śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
NowaSejana, trzymamy i zaraz nam melduj co i jak :ico_oczko:
agusia22, za 35 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniaaa, ja jeszcze nic nie kupowałam ani nic nie prałam ale chyba pora sie za to wziąsc :ico_olaboga:
tabogucka, to miłej pracki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
a ja już po śniadanku
teraz kawusie pije i sernik na zimno wcinam
pokoik potepetowany kolorki mi sie bardzo podobają
dzis przyjedzie kanapa dla piotrusia
szkoda ze mebli nie bedzie jeszcze bo narazie bałagan przez to jest w pokoiku :ico_olaboga:

a moja kuzynka jest w szpitalu ona jest w 35 tc ostatnio miałą dwa dni skurcze i zaczeła potem jeszcze krwawic i pojechała na porodówke 3 cm rozwarcia już ma,uspokoiło sie ale w każdej chwili może sie zacząc akcja porodowa,i lekarze powiedzieli że już nie beda chamowac tylko magnez dostaje,dziwne troche,ale może dlatego że mały już z 3 kg waży i raz już dostała sterydy na płucka dziecka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

28 lut 2011, 12:25

tez musze kupic specjalny plyn i proszek do prania mam o tyle dobrze ze ciuszki mama mi wypierze babcia chetnie wyprasuje a wiec nie musze nic robic ;) cały czas czekam bo nasz woja zdekralowal sie ze zrobi nam szafe garderobiana niby na 1 kwietnia ma byc a puki co nie był jeszcze wymierzyc co i jak ;/ takze wszystkie ubrania na podlodze i w kartonach narazie ;/ mam nadzieje ze ta szafa bedzie jak najpredzej bo inaczej sie nie pomieszcze do duzego pokoiku tylko mebloscianke zamawiamy a do malego komode i biurko bo jest mały i nie chce go zagracac szafami skoro ma byc ta wielka garderoba hmmm zobaczymy ...
mi malutka sie tak jakos z tej prawej strony ulozyla i jak sie np ubieram i chcialabym stanac na prawej nodze to boli nie da rady ;) za duze obciazenie ;) jutro mam wizyte i wkoncu usg na brzuszku bo ostatnio to mialam 5tyg temu ;/ ciekawa jestem jak teraz dzidzia wyglada ;)) mam juz sporo rzeczy ale cały czas mysle czego mi jeszcze brakuje jest taki wybor a nie wiadomo czy wszystko potrzebne i czy sie przyda ...
a do kapania maluszka co kupujecie? mi siostra powiedziala ze na poczatek mam kupic w aptece olay czy jakos tak ze to wystarczy a dopiero pozniej inne kosmetyki termometr podobno najlepszy i najdokladniejszy ten rteciowy a wiec nie wiem czy kupowac ten elektroniczny :ico_olaboga: o wszystkim trzeba myslec moze przy drugim dziecku bede juz bardziej uswiadomiona w takich wyborach ;)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

28 lut 2011, 12:41

tabogucka, super,że dostałaś tyle rzeczy dla synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Miłego pranka życzę :ico_oczko:
Korzystaj z obecności M. i załatwiajcie wszystko :-D :-D

aga216, ja też kawkę piję i zajadam michałki,bo uwielbiam :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
No myślę,że już najwyższy czas powoli coś kupować i prać,żebyś później nie musiała w nerwach wszystkiego robić :ico_sorki: tylko na spokojnie :-D :-D
A jaką kanapę dla Piotrusia kupiłaś ?? :-)

patrycjaaa, oby wujek się wywiązał z obietnicy jak najszybciej :ico_sorki:
No powiem Ci,że przy drugim dziecku też tak się wszystkiego nie wie :ico_noniewiem:
Teraz też pewnie się okaże,że coś niepotrzebnie kupiłam :ico_oczko:
A co kosmetyków dla dzidziusia to mi Blanka polecała Oilatum i tego będziemy używać do kąpania,a do dupci sudocrem albo linomag i jak narazie nic więcej nie kupujemy,bo przy Karolci nakupowaliśmy trochę kosmetyków i sami z M. musieliśmy zużyć,bo się okazało,że uczulona i nawet po oliwce cała była w krostkach i używaliśmy z polecenia lekarza jakiś specjalny płyn (nie pamiętam nazwy), więc teraz poczekamy :-D
Rtęciowe wycofali, więc jeśli ktoś nie ma w domu albo komuś się rozbił to tylko elektroniczny zostaje :ico_noniewiem:
Przy Karolince używaliśmy rtęciowego i na początku nie było problemu z mierzeniem ale jak troszkę podrosła to już graniczyło z cudem,żeby utrzymać ten termometr w miejscu,a później niestety się rozbił. Korzystaliśmy z różnych tanich elektronicznych do tej pory i każdy pokazywał coś innego :ico_olaboga: :ico_puknij:
teraz zainwestowaliśmy w taki do ucha i czoła i mam nadzieję,że się sprawdzi i nie będzie pokazywał złych temp. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 lut 2011, 12:51

Aniaaa, jak juz bedzie to zrobie fotke i pokarze,ale powiem że zwykła taka klasyczna wersaleczka,w agata meble kupowaliśmy a mebelki w brw :ico_oczko:
a kolorki pokoiki to 3 sciany są niebeisciutkie jaśniutkie a 1 ta od kąćika Paulinki taka kremowa :-)
przyszły piżamki,nie pisałam wam ale w czwatrek tam zadzwoniałam i okazało sie że moje zamówienie gdzies sie zapodziało,no ale ważne że ich pogoniłam i dziś już są powoli może szykowac torbe do szpitala :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-28, 11:52 ]
coś sejanki nie widac,czyżby coś zaczeło sie dziac :ico_olaboga:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

28 lut 2011, 12:56

hej dziewczyny...

ja od 3 w nocy mam okropny ból w prawym boku, identyczny jak miałam na początku ciąży gdy władowałam w szpitalu na odmiedniczkowe zapalenie nerki...
jak mi nie przejdzie (a nic się na to nie zapowiada) to wieczorem jadę do szpitala :ico_placzek:
tak mnie boli, że nie wyrabiam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 lut 2011, 12:58

Dobrusia, ojoj to jedż kochana,żeby sie nie pogorszyło,a tu przecież poród jeszcze za pasem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

28 lut 2011, 13:09

Dobrusia, trzymaj sie kochana

ja mam dla malej taki pluszowy kombinezonik, z cienkim polarkiem od srodka, jeszcze po blizniaczkach, co prawda w rozm. 68, ale mysle, ze bedzie ok na wyjscie.

No wiec zdaje relacje z wizyty.
Na ktg macica caly czas pracowala, jeden skurcz byl wiekszy, bo mial 50%, no i pelno takich malych, ale ogolnie wszystko wporzadku.
przytylam juz 11,5kg :ico_szoking:

gin mial dzisiaj dobry humor i zrodil mi za darmo USG :-D (normalnie 50€ trzeba placic) i nawet chcial mi fotke w 4D wydrukowac, ale mala przyslonila buzke raczka i nie bylo nic widac.
Dzisiaj spojrzal jej jeszcze raz w nozki i powiedzial, ze na 100% dziewczynka, wiec musi byc bardzo pewny tego co mowi. Mala zdrowiutka i wazy 2300g, gin stwierdzil dzisiaj, ze do terminu powinna miec ok 3300g, bo teraz bedzie tyla 200g na tydzien, wiec mysle, ze powinnam ja urodzic bez wiekszych problemow, bo gigantem nie bedzie :ico_haha_01:
co do szyjki to mala nadal ostro pcha w dol, dlatego tez czasem tak strasznie mnie biodra bola, no i szyjka jest miekka, ale gin kazal sie nie martwic i dzisiaj stwierdzil, ze wytrzymam do terminu... wiec teraz juz sie na nic nie nastawiam, na zadna date, co bedzie to bedzie.

Za tydzien bede miala tylko ktg, a za 2 tyg znowu normalna wizyte, w sumie to jeszcze 3 wizyty mi zostaly.

Ciuszki malenkiej juz wyschly, wiec dzisiaj zabieram sie za prasowanie, w koncu juz moga czekac na nia gotowe :ico_sorki: :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 28 lut 2011, 13:19 przez NowaSejana, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość