Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

01 mar 2011, 10:47

AniaZaba, juz nie długo,i bedziesz tuliła maleństwo :ico_sorki:
NowaSejana, nie mam pojęcia :ico_olaboga:
my juz po sniadanku :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 mar 2011, 11:55

P. wczoraj wieczorem stwierdzil, za brzuch mam jakis dziwny, jego zdaniem sie obnizyl...
a ja tak patrze do lustra i sama nie wiem... Moze Wy ocenicie?

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

01 mar 2011, 12:07

NowaSejana, nie wiem,wydaje mi sie że nie ale nie wiem,hmmmmm
u nas piekne słoneczko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

01 mar 2011, 12:08

hej dziewuszki :-)

u mnie bez zmian, tzn na szczęście przeszedł mi wczoraj ten ból :ico_sorki: :ico_sorki: i obyło się bez szpitala. Może mały mi po prostu gdzieś na nerw uciskał, bo nie wiem co to było.
U mnie taki spokój jest... nie ma prawie żadnych skurczy :ico_noniewiem:
AniaZaba, witaj, widzę, że masz mały poślizg, u mnie też pewnie będzie :-)

NowaSejana, brzuszek według mnie może trochę obniżony jest, ja mam chyba podobny
tabogucka, Ty się za prostowanie wzięłaś, ja stwierdziłam że nie są na tyle pogniecione i nie będę ich prasować :-D ale mama mi wczoraj napisała, że nudziła sę i wyprasowała mi wszystko, hehe. Bo ja mieszkam puki co u mojego męża z jego rodzicami i w moim domu to mnie nie ma, a tam wszytko składuje :-)

[ Dodano: 2011-03-01, 11:09 ]
aga216, u nie też tak pięknie świeci :-)

[ Dodano: 2011-03-01, 11:10 ]
AniaZaba, a u Ciebie chłopak czy dziewuszka?? :-)

[ Dodano: 2011-03-01, 11:12 ]
no i jaka super wiadomość , że Blanka urodziła :ico_brawa_01: normalnie jej zazdroszczę :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

01 mar 2011, 13:09

super ja tez zazdroszcze Blance ze juz po ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jestem juz po wizycie u ginekologa nastepna 15 marca chyba bede miala sporą dzidzie juz teraz wazy ok 2,900 a zostało jeszcze ponad miesiac czasu ale oni chyba zawsze troszke zawyzaja nie wiem nie martwie sie tym najwazniejsze zeby byla zdrowa ;)
u nas tez slicznie słoneczko swieci a mi sie nic nie chce ;D

[ Dodano: 2011-03-01, 12:10 ]
Nowa Sejano sliczny brzuszek mysle ze jest delikatnie obnizony ale nie znam sie za bardzo ...

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

01 mar 2011, 14:47

Dzięki dziewczyny za miłe powitanie :-)
wazy ok 2,900
no to faktycznie chyba duża dzidzia, bo mój miał dwa tyg. temu 3000g. Ale dopuszczają +/- 10% błędu przy pomiarze, więc to sporo przy takiej wadze.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 mar 2011, 14:47

Tak na chwilke wpadlam zeby sie nie okazalo ze jutro rano otworze a tu nastepna urodzila :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-03-01, 13:52 ]
NowaSejana ze zdjecia to ciezko powiedziec...a Ty nie czujesz ze bardziej Ci sie na kolana kladzie jak np. siedzisz??? Mi na poczatku podchodzil pod sam biust jak siadalam a teraz jak mi spadl (bo mi sie wydaje ze spadl -bo np w lustrze jak stoje na wprost to wyraznie zjezdza w dol tak ze zakrywa mi cipke(sorry jakos nie moglam innego slowa znalezc) :ico_wstydzioch: to czuje wyraznie na kolanach ze lezy i tak jak wczesniej lapalam synka za glowke pod samym sercem tak teraz ta glowka na wysokosci pepka jest

[ Dodano: 2011-03-01, 13:54 ]
i np latwiej mi oddychac -nie musze extra poduchy pchac pod plecy i moge sie zgiac zeby buty zalozyc a juz nie moglam

[ Dodano: 2011-03-01, 13:56 ]
A ktoras wie w ktorym tygodniu Blanka urodzila??? Bo chyba przed terminem?

Dobra trzymajcie sie -wracam do roboty -co nie jest latwe bo doslownie po 30 minutach schylania sie musze odpoczywac bo sie brzuch robi twardy :ico_olaboga:

AniaZaba a Ty przez cala ciaze maialas wysokie cisnienie czy dopiero teraz Ci skoczylo ???

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 mar 2011, 14:57

tabogucka, sama nie wiem jak to u mnie jest, poobserwuje to jeszcze przez kolejne dni... jakos wczesniej nie zwracalam na to uwagi czy lezal mi na kolanach czy nie jak siedzialam.. ale skoro P. mowi, ze jest inaczej to moze cos w tym jest :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-01, 13:59 ]
A ktoras wie w ktorym tygodniu Blanka urodzila??? Bo chyba przed terminem?
z tego co mam napisane na liscie na 1 stronie to Blanka miala termin na 3 marca.

a mi kolejne urzedy dzisiaj cisnienie podnosza, ale coz.. jakos musze dac rade...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 mar 2011, 15:16

z tym brzuchem to u mnie jest nieco dziwacznie, bo ja mam wieczorem nizej niz rano :ico_haha_01: ale mysle Sejana, ze jesli opadl ci brzuch to w stopniu normalnym na ten tydzien, bo nie rzuca sie to w oczy...

bylam w miescie, cholera juz nie dla mnie takie dystanse, bo mi dzidzia przy dluzszym chodzeniu napiera glowa i mi ciezko...

dostalam papier od adwokata, ze jednak nie mamy opacanej skladki ubezpieczenia prawnego i sami bedziemy musieli za jej usluge zaplacic :ico_sorki: a ona sie zajmuje wszystkim po tym wypadku mojego meza, kiepska sprawa, ale co poradzic...

ja na razie nie prasuje, bo nie mam zelazka :ico_haha_01: jak juz mam kupic to chcialam takie przyzwoite tefala, zeby miec z glowy na lata, a teraz mamy kryzys finansowy i odkladam ciagle zakup...

musze isc konczyc lepic pierogi, zeby maz mogl zjesc jak wroci wieczorem z pracy, wyschlo mi pranie, wiec sobie pieluchy tetrowe wrzuce do pralki i to juz bedzie wszystko-lezaczek tylko musze jeszcze raz wyprac, bo ma taie plamy uparte, wlasciwie mi to nie przeszkadza bardzo, ale skoo mam jeszcze czas to chociaz sprobuje

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 mar 2011, 15:23

a mi sie wczoraj zepsulo zelazko... musze od tesciowej pozyczyc bo ona ma 2

my to wogole jestesmy w maksymalnym dolku finansowym, same upomnienia przychodza a zaplacic nie ma czym, bo czekamy na decyzje urzedu :ico_olaboga: koles mi powiedzial, ze do 3 tyg to bedzie trwalo, dzisiaj mijaja 3 tygodnie, wiec mam nadzieje, ze do konca tygodnia sie wyjasni i zaplace wszystkie zaleglosci...
a jak do nich dzwonilam to babka na infolinii sie odezwala, z tym kolesiem, ktory sie tym zajmuje nie mogla mnie polaczyc, a sama nic nie mogla mi powiedziec, bo przeciez w komputerze nie pisze :ico_zly:

[ Dodano: 2011-03-01, 14:24 ]
Fintifluszka, a gdzie tutaj mozna pieluszki tetrowe kupic, bo ja nie mam :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość