Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 mar 2011, 08:25

katelajdka, fajniutki brzuszek i całkiem spory!

Dzień dobry i miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

05 mar 2011, 13:55

Kocura Bura, dzięki!!
Byłam dziś rano u gina. Zbadał mnie, wszystko ok, szyjka super, oby tak dalej. no i powiedział żebym położyła się do usg. Nieśmiało poprosiłam żeby jeśli dzidziuś się pokaże dobrze to żeby powiedział jakiej jest płci. Powiedział że 15/16 tydz. to trochę wcześnie ale jeśli zobaczy to powie. No więc posprawdzał wszystko, serduszko, ilość płynu owodniowego, kość nosową itd, a potem zaczął szukać, jeździć tym usg, szturchać, sprawdzać na dziesiątą stronę, dzidziuś ładnie się pokazywał z boku i od dołu celując między nóżki. No więc powiedział że wymaga to potwierdzenia za miesiąc ale na 90% noszę pod serduszkiem dziewczynkę!! Byłam przy nim dzielna, zadawalam pytania, rozmawiałam itd, jak mówiłam mężowi w aucie to też spoczko, ale jak pojechaliśmy po wizycie do moich rodziców to rozplakałam się jak dziecko, tak bardzo tego pragnęłam!!!
Życzę miłej soboty Laseczki!!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 mar 2011, 16:09

katelajdka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No, to oby dziewczynce nic nie wyrosło :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 mar 2011, 16:41

katelajdka, fajniutki brzuszek i całkiem spory
no fajny brzusia , może się zmobilizuję i tez zrobię i wkleję.
ale jak pojechaliśmy po wizycie do moich rodziców to rozplakałam się jak dziecko, tak bardzo tego pragnęłam!!!

super, cieszymy się razem z Tobą i mamy nadzieję, że nic się nie zmieni!!! ja mam nadzieję, że w poniedzialek w końcu się dowiem . u mnie to będzie 20 tydz wiec myslę, że juz bedzie coś niecoś widać.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

05 mar 2011, 18:34

Katelajdka- brzusiu bardzo ładny i faktycznie już trochę ciążowy. no i gratuluję córci. mam nadzieje że nic jej nie wykiełkuje między nóziami :ico_brawa_01: :ico_sorki:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

05 mar 2011, 19:33

cześć dziweczyny
mieszkam w UK
mam oferte, chciałabym sprzedać ubranka po dziewczynce od 0 do 9mcy (next, marks &spencer itd)
jesli któraś zainteresowana prosze o pw :)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

05 mar 2011, 20:35

Cześć Lasencje!! Dawno mnie nie było, więc zanim doczytam to sie narazie odniose do bieżącej stronki :-D Sliczne brzusia się widze pokazały. katelajdka no ja gdzies takiej wielkości mam jak Ty, może troszeńke większy. Córcia powiadasz? No to trzymam kciuki!! :ico_brawa_01: U mnie to juz ciąża na całego - nie ma szansy nawet w powyciaganym swetrze :ico_brawa_01: :-D
Mój pierworodny ma w poniedziałek 4 urodzinki i chociaz nie za bardzo lubimy świętować wcześniej, to tym razem bedzie to już jutro. Zrobiłam dzisiaj (zamiast tortu, bo zawsze jest problem z jego zjedzeniem hahaah - jakos nie przepadamy) tarte truskawkową. Zalałam tak grubo, grubo galarteką i teraz zachodze w głowe, jak tu postawić na nim auto z czekolady. Planowany był duzy tort czekoladowt,a tu ta tarta i ne wiem czy jej szlag nie trafi :ico_sorki: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

05 mar 2011, 23:34

dzięki Dziewczyny!! ukryć się nie da że brzuszek ciążowy że ho,ho!!
Ja też mam nadzieje ze nic już nie wyrośnie tam między nóziami, hihihi!! :ico_haha_01: Ale z drugiej strony już całkiem na poważnie, to chodzę właśnie do tego lekarza poniewaz ma najlepszy sprzęt i jest bardzo dobry w tym co robi, nigdy nie słyszałam żeby u kogoś sie pomylił i żeby prognozowanie na 90% się nie potwierdziło na kolejnym usg i po porodzie. Dokładnie widziałam na monitorku dupcie i nóżki rozkroczone i nic pomiędzy nimi, więc jestem spokojna!!
zirafka, Ty to już na 100% w 20 tyg sie dowiesz kogo masz w brzuszku!! Niezależnie od sprzętu lekarz bedzie widzieć, nie ma bata!! Ale stresik jest przed poznaniem prawdy( niezależnie czy to chlopiec czy dziewczynka bo dla większości z nas 2 dzieci to już wystarczy), mnie lakarz zmierzył ciśnienie i zdziwił się dlaczego mam takie wysokie ciśnienie w ciąży, bo dopiero co mi mówił że ciśnienie jest teraz takie niskie!! :ico_haha_01: A mnie pikawa już skakała!!! :ico_brawa_01:
Życze miłej nocki!!!

[ Dodano: 2011-03-05, 22:36 ]
beti, no mówiśz że masz brzusio jak ja, ale ja mam 3-4 tyg młodszą ciążę, ja zaczełam 16 tydz. dopiero!! Boję się żeby dzidzius nie była za duża ale co ma być to bedzie...
Buziaczki dla Twojego syncia!! Widzę ze mamy synków w tym samym wieku, skończył 4 latka 15 lutego!!

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

06 mar 2011, 17:19

katelajdka to super skoro chciałaś dziewczynkę :) Gratuluję :)

Ja wczoraj miałam 37.5, w piątek też nie najlepiej się czułam. Ciągle wymiotowałam :( Dobrze, że już przechodzi, teraz strasznie się denerwuję taką temperatura, zwłaszcza, że w ciąży odczuwam to 37.5 jak wcześniej ponad 38 :/

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

07 mar 2011, 10:03

katelajdka gratuluje dziewczyki :) i ślicznego brzusia

zirafka dzisiaj masz usg? pochwal się co tam lekarz znalazł między nóżkami. Chociaż w sumie ja byłam w tamtym tygodniu 19tydzień i powinno być widać dokładnie, ale mój urwis odwrócił się sprytnie i nie chciał za bardzo pokazać... dlatego u mnie niby chłopiec ale doktor pewny nie był, więc 20tydzień nie gwarantuje że się dowiesz. Ale powodzenia życzę :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość