Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 mar 2011, 16:00

eszcze 1,7kg mi zostalo...
jestes wielka juz naprawdę mało zostało wiec taki grzeszek to nie grzeszek :ico_oczko:
i tak jak piszesz oby do wiosny

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

04 mar 2011, 16:51

moj maz stwierdzil, ze jest zaskoczony, ze w miare dobrze znosze to odchudzanie... ze nie narzekam itp :-) no i poza tym mowi, ze b schudlam i tez sie nie spodziewal, ze az tyle dam rade w takim czasie.

Fakt- zawzielam sie i oby mi sily wystarczylo, zeby 3 faze zrobic zgodnie z zasadami tez

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

05 mar 2011, 02:23

Witam
Dawno mnie nie było :ico_noniewiem: ale chyba nikt nie zauważył naszej nie obecności. Jak widać na forum same choroby więc i nas dopadła straszna grypa ja leżałam w łóżku przez 3 dni z 39C temperatury koszmar mój mąż też umierał tylko Jasio sie uchronił ale to chyba dla tego że na cycu. Ja cały tydzień byłam na zwolnieniu i przez to strasznie do pracy nie chce mi sie wracać :ico_olaboga: .

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla świętujących dzieciaczków , jak ten czas mija :-)

Jasio też strasznie szaleje i robi sie powoli bardzo nie grzeczyny dużo rzeczy chce i to za wszelka cene strasznie to dla mnie dziwna cecha wcześniej nie płakał jak czegoś nie dostał a teraz zaczyna decydować czym chce sie bawić :ico_sorki: pozatym staje przy wszystkim otwiera wszystkie szafki i szura szufladami och jaki on już samodzielny :-D

Jakiś czas temu pisałyście o nocnikowaniu dzieciaczków. Ja jestem zwolennikiem wczesnego nocnikowania i tak jak sa mamy które wierzą w teorie nocnikowania dzieci ok 2 lat tak ja uważam że można to robić praktycznie od urodzenia Jasio ma nocniczek od momentu jak skończył 5 miesięcy i od tego momentu z niego korzysta oczywiście nie codziennie chociaż teraz coraz częściej, kupki staramy sie robić już tylko do nocniczka a siusiu najczęściej rano :-). Ja nic nie robie na siłę poprostu daje mu wybór od najmłodszych lat gdzie może robić siusiu a nie zmuszam go do siusiania tylko w pieluszkę :-)

[ Dodano: 2011-03-05, 01:30 ]
kratka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wytrwałość , ja tez chciała bym schudnąć :ico_noniewiem: muszę się wziąć za siebie.

Zapomniałam dodać że jutro ide na wesele i Jasio poraz pierwszy zostanie prawie na całą noc z babcią ale jestem zestresowana :ico_sorki: porobie zdjęcia i wam pokaże jak będe wyglądać- jak będzie co oglądać oczywiście :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 mar 2011, 08:57

Jasio też strasznie szaleje i robi sie powoli bardzo nie grzeczyny dużo rzeczy chce i to za wszelka cene strasznie to dla mnie dziwna cecha wcześniej nie płakał jak czegoś nie dostał a teraz zaczyna decydować czym chce sie bawić pozatym staje przy wszystkim otwiera wszystkie szafki i szura szufladami och jaki on już samodzielny
u nas jest to samo. :ico_olaboga: Tobiś upatrzył sobie łazienke i zabawe psią karmą. I jak mu tylko powiemy NIUNIU i pogrozimy palcem, to udaje wielki płacz i się wścieka. :ico_haha_01: Tak samo jak go zabierzemy z łazienki (jesli uda mu się jakimś niepostrzeżeniem tam wślizgnąć) beczy i wścieka się niesamowicie :ico_haha_01: :ico_olaboga:
W ogóle fajny komunikatywny jest. :ico_brawa_01: Potrafi mniej więcej pokazac co chce rączkami.
I też wstaje wszędzie. Raczkuje w tempie zabojczym. I gdy tylko poczuje, że go ktoś trzyma wyrywa się do chodzenia :ico_haha_01:
W fajną faze rozwoju wchodzą nasze dzieciaczki.

U nas nocnik tez jakoś od 5 m-ca jest w domu. Dostał go Tobik na chrzciny od znajomych naszych w prezencie. Póki co siedział na nim kilka razy, ale nie zrboił nic. Służy do zabawy jak na razie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-03-05, 07:59 ]
ja 4.dzien na diecie Dukana. Na szczęście jutro już ostatni dzień początkowej fazy, bo już mi się chce czegoś innego niż jogurciki i serki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

05 mar 2011, 11:22

Dawno mnie nie było ale chyba nikt nie zauważył naszej nie obecności. Jak widać na forum same choroby więc i nas dopadła straszna grypa ja leżałam w łóżku przez 3 dni z 39C temperatury koszmar mój mąż też umierał tylko Jasio sie uchronił ale to chyba dla tego że na cycu. Ja cały tydzień byłam na zwolnieniu i przez to strasznie do pracy nie chce mi sie wracać .
oj taka goraczka i tylko u doroslych- mi to raczej wyglada na angine ropba (dzieci do ok 2 lat bardzo bardzo rzadko choruja na angine). Ja mialam w tym roku razem z synek i Zosia tez zdrowa byla. Polecam zajrzec w gardlo bo angina bez antybiotyku moze dac solidne powiklania

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 mar 2011, 19:49

mamy zęba nr 3!!!!!!!!!!!!! (prawa jedynka wyszła w końcu!) :ico_oczko:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

06 mar 2011, 09:36

Witam
My już po weselu, było super tylko mały trochę babci marudził ale była wytrwała i nie dzwoniła :ico_brawa_01: bawiliśmy się do 2 :-)
oj taka goraczka i tylko u doroslych- mi to raczej wyglada na angine ropba
faktycznie gorączka wysoka i trudna do zbicia ale to napewno nie była angina bo ja już wcześniej miewałam angine ropna i wiem że strasznie boli gardło noi dziwnie sie tak przełyka po zatym byłam u lekarza i lekarka po zbadaniu powiedział grypa właśnie z wysoką temperaturą :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-06, 08:37 ]
mamy zęba nr 3!!!!!!!!!!!!! (prawa jedynka wyszła w końcu!) :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 mar 2011, 11:15

melduję iż miara dziś pokazała -2cm w pasie!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

06 mar 2011, 11:36

a mi jeszcze 1,3kg zostalo. Nie moge sie juz doczekac konca tej diety bo nie ukrywam, ze jestem nia zmeczona

[ Dodano: 2011-03-06, 10:43 ]
tibby, sciagnelam od Ciebie stronke na suwaczek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 mar 2011, 11:47

Witam i ja
u Nas choróbsko
Dzieciaki zagilone bidulki sie meczą :ico_placzek: :co_placzek:
dzisiejsza nocka koszmar moze na 30 min oko przymknęłam
Posty: 608


Dawno mnie nie było :ico_noniewiem: ale chyba nikt nie zauważył naszej nie obecności

no nareszcie jestes :ico_haha_02:
juz jakis czas sie zastanawiałam co tam u was sie dzieje ze sie nie odzywacie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
robi sie powoli bardzo nie grzeczyny dużo rzeczy chce i to za wszelka cene strasznie to dla mnie dziwna cecha wcześniej nie płakał jak czegoś nie dostał a teraz zaczyna decydować czym chce sie bawić
to chyba taki etap
bo mój Bartoszek robi tak samo jak podchodzi do barku lub innych zakazanych rzeczy i mu powiemy ze nie wolno to zaraz minka w podkówkę i wyraźnie pokazuje swoje niezadowolenie często popłakuje w taki szczególny sposób
wydaje mi sie ze dzieci sprawdzają na ile im wolno pomalutku ich świadomość sie zwiększa wszystko ich ciekawi
chca podotykac itp
Tobiś upatrzył sobie łazienke i zabawe psią karmą
u nas jest zamiłowanie do karmy kotów :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wrecz czatuje kiedy koty beda jesc
jak tylko rano sypne im do miski to nie ważne gdzie jest on w tepie odrzutowca udaje sie w kierunku miski z chrupkami kocimi
-chetnie by sobie je zjadł :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a jak sie złosci jak go zabrać :ico_haha_02:
My już po weselu, było super
Super teraz czekamy na fotki :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość