askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

06 mar 2011, 20:08

hej!
a co tak wątek padł?? :ico_olaboga: :ico_oczko:
ja tez padam...z nog :ico_oczko: byłam pozwiedzać miasto w piątek, na długich zakupach wczoraj, a dziś w zoo i tak ogólnie po mieście pośmiać się z poprzebieranych ludzi. Takie tłumy sa wszedzie na ulicach, że :ico_szoking: kto by się spodziewal, że na ogół ułożeni Niemcy tak szaleją i 60letnie kobiety przebierają się zapanie lekkich obyczajów...faceci zresztą tez...Jutro ma być podobno 1 mln ludzi na paradzie. ciekawe...
Dziś tak się zmeczyłam, ze jak wróciłam do domu to po paru sek zorientowałam sie, ze nie oddycham bo nie mam siły :-D
Co u was dziewczyny? Czuć Karneval gdzieś poza NRW czy nie bardzo? :ico_oczko:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

07 mar 2011, 16:09

Askra-a Ty mieszkasz w Koloni?U mnie w Bochum nie czuc,mimo,ze to NRW :ico_oczko: Jak rok temu wyciagnelam meza w ten dzien wieczorem do meksykanskiej knajpki to w centrum NIC sie nie dzialo. Jedynnie maly mial dzis w przedszkolu bal przebierancow.Byl piratem,a teraz lezy wykonczony na kanapie.Piekna pogoda dzis,wiec wyruszylismy na spacerek po przedszkolu.
Maz ma dzisiaj dyzur,wiec czeka mnie samotna ( nie liczac Antosia) noc,a tak nie lubie byc w domu sama(czyt.bez meza) :ico_zly:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

07 mar 2011, 17:52

My wczoraj bylismy znowu z mala na balu karnawalowym :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Choc po 3 godz Julii byla juz tak padnieta ze wrocilismy do domu.
A w piatek w przedszkolu byla tez impra dla dzieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jeszcze jutro i koniec

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

07 mar 2011, 18:42

byłam dziś na tej paradzie....koszmarna ilość ludzi i syfu...w pewnym momencie zaczeło mnie już to przerażac... :ico_noniewiem:
ale powiem szczerze, ze parada nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia...

[ Dodano: 2011-03-07, 20:24 ]
Jeszcze jutro i koniec
chyba sobie zrobie jutro jeszcze jeden "tłusty czwartek" z okazji ostatków, bo coś mnie na pączki naszło :ico_oczko:
Tak w ogóle to jeszcze chciałam napisać, ze mój Dzidziuś dziś wypchnął tak głowkę, że przez skórę ją czułam :ico_brawa_01: pierwszy raz coś poczułam przez skórę :ico_brawa_01:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

07 mar 2011, 21:49

joanna1111,to Ci sie corcia wyszalala,a za co byla przebrana,bo jak weszlam dzis do przedszkola to byla tam kraina rozowych ksiezniczek,chlopcy byli zdecydowanie bardziej roznorodni :)
askra, piekne uczucie jak sie tak "widzi" dzidzie przez skore,tylko nigdy do konca nie wiadomo czy to glowka czy pupa :)Tak mi mowil moj doktor,ale onprzeciez nigdy w ciazy nie byl,wiec nie ma kobiecej intuicji.
A Tlusty Czwartek przy Twoich kilogramach mozesz sobie robic dziennie,Boze ja juz nie pamietam jak to bylo miec 60 kg :ico_placzek: a w ciazy juz nie jestem od prawie 4 lat :ico_placzek:


Moje dziecko dostalo w piatek pismo z Schulamtu :ico_szoking: ,ze w zwiazku z tym,ze za dwa lata ma juz OBOWIAZEK szkolny to musi pod koniec tego marca przejsc test jezykowy Delfinem zwany.Jesli okaze sie,ze ma deficyty w jezyku niemieckim bede musiala z nim chodzic na jakies zajecia wyrownawcze :ico_szoking:
Podobno nieraz przedszkola prowadza takie zajecia,ale w moim to wiekszosc dzieci od "prawdziwych"Niemcow,wiec nie wiem czy oni takie cos beda prowadzic.I znowu stres :ico_noniewiem:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

07 mar 2011, 22:31

piekne uczucie jak sie tak "widzi" dzidzie przez skore,tylko nigdy do konca nie wiadomo czy to glowka czy pupa :)Tak mi mowil moj doktor,ale onprzeciez nigdy w ciazy nie byl,wiec nie ma kobiecej intuicji.
na bank była główka...okrąglutka taka :ico_brawa_01: rzeczywiście uczucie jest niesamowite...juz cały dzien jestem pod wrażeniem ...
A Tlusty Czwartek przy Twoich kilogramach mozesz sobie robic dziennie,Boze ja juz nie pamietam jak to bylo miec 60 kg
podejrzewam, ze tam jest juz wiecej, bo brzuszek rośnie (chociaż w sumie nogi mi chudną...), ale boję się wejść na wagę i sprawdzić :ico_oczko:
przejsc test jezykowy Delfinem zwany.Jesli okaze sie,ze ma deficyty w jezyku niemieckim bede musiala z nim chodzic na jakies zajecia wyrownawcze
nie miałam pojęcia, ze tak jest...

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

08 mar 2011, 08:31

Za kotka byla przebrana :ico_brawa_01: Moja ksiezniczek nie uznaje :ico_nienie: tylko pieski,kotki no i moze duszki :ico_brawa_01:
askra super uczucie tego i pozniej sie nie zapomina :ico_brawa_01: Teraz bedzie coraz czesciej bo powoli dzidziusiowi bedzie sie robic ciasno i bedzie sie rozpychal w brzuszku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
katrin pierwszy raz o czym takim slysze ze sa jakies kursy dla dzieci :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
agucha44444
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 21 maja 2008, 09:06

08 mar 2011, 11:36

Za kotka byla przebrana
super napewno wygladala :ico_haha_01: mnie czeka bal za rok
askra naciesz sie ruchami dzidziusia w brzuszku bo sa to chwile bezcenne :ico_haha_01:
katrin ciekawa jestem czy tak jest wszedzie z tym testem jezykowym :ico_szoking:

Witam sie kobietki u nas piekna pogoda, swieci sloneczko chociaz rano jest na minusie
musze sie zabrac za porzadki generalne trzeba wykorzystac pogode :ico_haha_02:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

08 mar 2011, 11:56

A to moja kociara :ico_brawa_01:
Obrazek
Tu z kolega :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A to byla najlepsza atrakcja dla Julii
Obrazek

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

08 mar 2011, 12:35

joanna1111, śliczną masz tą "kociarę"!! i kolegę już ma :ico_oczko: całkiem całkiem ten kolega :ico_oczko:

u nas znow słoneczko i znow cieplutko!!

wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!! :ico_prezent:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość