NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 mar 2011, 18:49

Aniaaa, ja zaciskam mocno kciuki i czekam na relacje z wizyty :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 mar 2011, 18:50

Aniaaa tzrymamy bardzo mocno!!!!

[ Dodano: 2011-03-08, 17:53 ]
NowaSejana to moze sie skusze na te z Medela bo sa w 3 rozmiarach a Avent w jednym i z pokrowcem a Avent chyba bez.... Dzieki :ico_sorki:


A te okna....no z jednej strony przerabane...ale z drugiej to samemu sie nie da i o jedna rzecz mniej do sprzatania czlowiek ma :ico_oczko: Znaczy od srodka mozna i trzeba myc samemu ....ale tak sie zastanawiam bo my mielismy w pracy takiego faceta od mycia okien i on chyba od wewnatrz tez nam myl za jednym zamachem... to by dopiero bylo super!!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-08, 17:56 ]
to "zmusimy" mala do wyjscia.
to powodzenia :ico_oczko: wiem ze ci sie ostatnio chcialo to pewnie bardzo przyjemne to zmuszanie bedzie!!! :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
A i chyba Aga216 w koncu moze....bo z tego co wyczytalam to juz sie nie musisz oszczedzac -zalecenie lekarza :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 mar 2011, 18:56

tabogucka, no niby tak... ja nie przepadam za myciem okien...

a ja wlasnie robie bigosik, taka straszna ochota mnie naszla na kapuste...

[ Dodano: 2011-03-08, 17:58 ]
to powodzenia :ico_oczko: wiem ze ci sie ostatnio chcialo to pewnie bardzo przyjemne to zmuszanie bedzie!!! :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
wiesz, ja nie mam na mysli tylko seksu, poprostu calkowicie przestane sie oszczedzac i moze jeszcze okna umyje :ico_haha_01: :ico_haha_01: bo tak szczerze to ja juz mam powoli dosyc, czuje sie zmeczona juz ta ciaza, codziennie cos mi przeszkadza, cos mnie boli... :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 mar 2011, 19:04

codziennie cos mi przeszkadza, cos mnie boli... :ico_olaboga:
mnie wszystko przeszkadzaalbo zdecydowana wiekszosc a boli mnie codziennnie cos nowego :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale mimo wszystko jeszcze dwa albo i 3 tygodnie bym chetnie pocvzekala to moze budowlancy by sie wyrobili skonczyc ta robote !!! bo ja sobie nie wyobrazam zeby mi kuli glazure(niby mala kawalek scianki) jak synus juz bedzie w domu ani cieli inne plyty na szafke na buty itp....popierwsze halas ,po drugie kurz po trzecie obca osoba w domu a ja za tym Grzeskiem akurat nie przepadam za bardzo bo taki pijaczek cwaniaczek!!!!

[ Dodano: 2011-03-08, 18:07 ]
a z tego co wstepnie z moim wujem gadalam to ma on przyjechac miedzy 15 a 30 marca!!! dla mnie czym blizej 15 tym lepiej ale dzis jest * juz a tu cisza nic wujo nie mowi !!!chociaz z wujem to raczej z dnia na dzien sa decyzje podejmowane wiec jest nadzieja!!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 mar 2011, 19:47

malutka nozkami rusza jak szalona, brzuch twardy i az boli :ico_szoking: :ico_szoking:
ja mam naprawde juz dosc... :ico_placzek: :ico_placzek:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 mar 2011, 19:52

Jutro ja mam wizyte o 10 :20 u poloznej ! ale nie spodziewam sie wielkich zmian -wg mnie maly dalej jest glowka w gore ale zobaczymy ...chociaz nawet nie bo one znow tak recznie przez brzuch beda sprawdzac wiec moga sie pomylic... mam tylko nadzieje ze wyniki krwi sa dobre i ze mi cisnienie spadlo choc troche...i powiem o tym puchnieciu w nocy ale mysle ze jak zwykle mnie zbeda-zreszta moja ciotka mowi ze tez w ciazy puchla wlasnie noca i ze to normalne-a ona to byla spuchnieta jak balon :ico_szoking: przysiegam juz w tym ostatnimmiesiacu ciazy to 3-4 razy wieksza przez ta opuchlizne byla i tak jej sie woda zbierala w dloniach ze stracila czucie w palcach i nawet takie specjalne rekawki uciskowe nosila :ico_szoking: Jedno co mnie ciekawi to jak szybko robic to usg jak poleci polozna??? czy juz w przyszlym tygodniu? bo na ostatniej wizycie to mowila ze nie ma sensu czekac do skonczonego 37 tyg-to chyba wlasnie pod katem tego ze sie w takich sytuacjach cc ustawia juz od 37 tyg zeby maluch sie nie stresowal tym ze nie ma miejsca i nie moze sie przekrecic!!!

[ Dodano: 2011-03-08, 18:53 ]
A wiem co mialam jeszcze napisac ...Aga216 bardzo fajny wozek!!! i tak solidnie ale lekko wyglada!!! :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 mar 2011, 19:54

tabogucka, ja to mam ogromne mrowienie w dloniach, podobno to od braku magnezu, ale ja przeciez biore go 3 razy dziennie :ico_puknij:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 mar 2011, 19:54

NowaSejana a no =spe mozesz brac???

[ Dodano: 2011-03-08, 18:55 ]
ciotce powiedzieli ze od zebranej wody bo tak ucisnela nerw w dloniach i rzeczywiscie po jakims czasie od porodu przeszlo razem z opuchlizna...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 mar 2011, 19:56

tabogucka, nie mam pojecia, bo tutaj nie widzialam w aptekach, ale czuje sie jakbym miala zaraz okres dostac... za dnia zawsze sie w miare dobrze czuje, a jak przychodzi wieczor to brzuch szaleje na maxa... i dlatego mysle, ze jak zaczne rodzic to w nocy, z malymi tez znalazlam sie na porodowce o 00:30

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 mar 2011, 19:56

mnie tylko ciut mrowi -idzie przezyc -najgorsze tpo to puchniecie nad ranem bo sie takie rece i nogi sztywne robia.... :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość