malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

08 mar 2011, 10:20

A ja ja sie dobijam swoim wygladem :ico_placzek:
Ogolnie nastroj mam fatalniasty dlatego rzadko sie pojawiam, ze Wam nastroju nie psuc.
Monia zaglądaj do nas każda z nas ma co chwila doła i razem jakos lepiej
a co do wyglądu to ja też sie nie wypowiadam, w pasie mam nadal 90cm :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i nic nie chce ruszych

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

08 mar 2011, 12:11

hejka laski:)
Monia glowa do gory , sloneczko swieci za oknem coraz cieplej na dworzu a co za tym idzie wiecej spacerkow i figury sie zmienia:)
czemu piszesz ze nie ma poprawy , to ogolnie nad czym pracujecie z maja??moze trzeba zmienic ciwczenia??
my wczoraj bylismy u urologa z kupami babka zbadala pupe majki i powiedziala ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku a przyczyna prawdopodonie takich akcji ze nie chce robiuc kupy jest to musiala wczesniej miec zaparcie po ktorym pekla jej sluzowka w pupie a to ponoc bardzo bolesne jest i majka sie zablokowala bo boi sie ze bedzie bolalo....kazala co 2 dni dawac pol czopka i nie obawiac sie ze dziecko sie przyzywczai...powiedziala ze moze to potrwac nawet kilka miesiecy zanim wszystko wroci do normy....
oby miala racje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

08 mar 2011, 15:21

robak walczymy z asymetria ułożeniową i wzmożonym napięciem mięśniowym :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

08 mar 2011, 15:44

Monia sorki, że ta moja piosenka sie zdołowała jeszcze bardziej :ico_sorki:
chociaż muszę przyznać że też mam doła... średnio co drugi dzień :ico_noniewiem:

u nas dziś słoneczko, poszłam po młodego do przedszkola ale uszy to mi nieźle zmarzły :ico_noniewiem: ciepło to tylko przez szybę jest :ico_noniewiem:

co do figury to ja az wstyd sie przyznać ale mam prawie 100 cm :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
no trudno nic nie zobię, nigdy nie byłam szczuplizną, byłam taka normalna, zawsze mi sie boczki wylewały :ico_haha_01: i zawsze sie odchudzałam..tzn zawsze od poniedziałku :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

w ndz byliśmy na zakupach w bydgoszczy bo igor kurtki na wiosne nie miał, ja sobie bluzke kupiłam koszulową, tylko jak patrze na roz na met :ico_zly: ce to sie normalnie czerwienię :ico_wstydzioch: no ale niestety moja garderoba to cała jest do wymiany :ico_zly: :ico_zly:

u nas tez walczymy z kupką
szymon robi co 2-3 dni
pierdzi tylko i tyle
jak pójde na szczepienie to musze z lekarzem zagadać

Monia ściskam cie mocno kochana i życzę aby rehabilitacje przynosiły oczekiwany skutek :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki:
robak ma racje słoneczko swieci i od razu inaczej :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 mar 2011, 22:15

witajcie
mnie ta piosenka tez troche doluje nie wiem czemu ale jak sie komus podoba to bardzo dobrze :ico_brawa_01:

u nas kupy czesto i smierdzace dosc :ico_brawa_01: malutki zajada raz dziennie kaszke taka gesta smakowa i potem jest taki spokojniutki, ogolnie dzien w dzien godzina 19-20 on zapada w sen juz taki nocny, i raz udalo mu sie wstac o 5 rano :ico_szoking: najgorzej ze w dzien malo spi bo zasypia na raczkach i tam najlepiej jak go odloze to sie budzi albo spi 10 minut ale wazne ze w nocy jest w miare

czy wasze dzieci tez tak sie cigna do siedzenia, on to nawet z lezenia podciaga glowe i nozki, a w pol jak go sadzam to sie rwie dalej zeby siedzie sam, zeby czasem glowa o cos nie opierala, ,jutro wyjme krzeselko do karmienia i go wsadze na probe bo ono jest dosc regulowane wiec moze mu bedzie tam wygodniej, sama nie wiem, wogole nogami to on tak wywija ze masakra :ico_noniewiem:

amelka miala dzis szczepionke i wytlumaczylam jej jak juz bylismy na miejscu, w ramionka oba po jednym zastrzyku ale byla bardzo dzielna i dumna ze nie plakala :ico_oczko:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

08 mar 2011, 23:35

amelka miala dzis szczepionke i wytlumaczylam jej jak juz bylismy na miejscu, w ramionka oba po jednym zastrzyku ale byla bardzo dzielna i dumna ze nie plakala :ico_oczko:
zuch dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

09 mar 2011, 08:54

Monia to wiem bo pytalam wczesniej ciebie a czemu piszesz ze jest gorzej...
jak czytalam gw internecie to zanim beda jakies efekty po rechibiltacji potrzeba czasu moze jest za wczesnie by bylo widac efekty cwiczen....
karolina ale masz dzielna dziewczynke moja sarka po zaleglym ostatnim szczepieniu plakala pozniej ja nozka bolala 2 dni bo dostala w udo zastrzyk...

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

09 mar 2011, 09:23

Witam się i ja

Też mnie dawno nie było bo ciągle łapię w doły.
Monia wiem co czujesz, bo mojego malego tez rehabilituję bo ma problem z asymetrią i nie dźwiga glówki z pozycji leżacej. Ćwiczymy metodą Vojty. Mały strasznie płacze przy tych ćwiczeniach a ja razem z nim, że go tak torturuję. :ico_placzek: No i też jak na razie nie ma poprawy.
robak ty walczysz żeby majka zrobiła kupe, a ja walcze od poniedziałku z biegunkami u Szymka. Byłam u pediatry i stwierdziła że jest wszystko ok. a na biegunki kazała dawac lakcid, ale jak na razie nie ma poprawy. A wy co stosowałyście jak dzieci miały biegunke?
malgoskab,
Nie martw się jeszcze bedziesz laska.
aniaj84, Wczesniej czytałam, ze Szymonek już po chrzcinach. Fajnie że wszytko wyszlo dobrze. :ico_brawa_01:
My chrzcimy na Wielkanoc. Zaczeliśmy chodzić na nauki przed chrztem a trzeba ich odbyc cztery.Musza w nich uczestniczyć rodzice i chrzestni. Taka nowość od marca w naszej diecezji. :ico_sorki:
Przez cały post nie bedzie chrztów-dopiero na Wielkanoc. Pewnie bedzie wtedy duzo dzieciaczków do ochrzczenia.
W tamtym tygodniu załatwilismy już lokal na chrzest i ustalilismy menu.
godzina 19-20 on zapada w sen juz taki nocny, i raz udalo mu sie wstac o 5 rano
O kurcze to masz fajnie. Mój maly wczesniej jak zasnał ok. 20 budził się dwa razy o 2 i o 5, a teraz od jakiegoś tygodnia budzi sie w nocy co dwie godziny. :ico_szoking:
Myslę, że to z tego powodu że zaczyna mu sie coś dziać z zabkami, bo się slini i strasznie wkłada paluszki do buzi a przy tym jest bardzo marudny.
zy wasze dzieci tez tak sie cigna do siedzenia
No niestety nie, jak próbuje go brac za raczki to głowa odchyla sie do tylu, ale pracujemy nad tym i mam nadzieję, ze będą efekty.
Dzisiaj jadę do mojej siostry zobaczyc mojego siostrzeńca Mateusza. Ciekawe jak wypadnie zapoznanie braciszków? :-)
Życze wam miłego i słonecznego dnia

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

09 mar 2011, 11:07

witam sie i ja

sylwiab0000, ja na biegunke dawałam kleik ryżowy, odciągałam swojego mleka i na tym robilam kleik i łyzeczka podawałam, bo Krzysio nie pociągnął butli- taki gęstszy, albo delikatny wywar z suszonych borówek, jak bedzie za kwaśny to troszeczkę glukozy dodawałam i to pomagało,

sylwiab0000, i oby szybko efekty rehabilitacji było widać :ico_oczko:
moja sarka po zaleglym ostatnim szczepieniu plakala pozniej ja nozka bolala 2 dni bo dostala w udo zastrzyk...
nam lekarka jeszcze z Krzysiem podpowiedziała ze od razu po szczepieniu smarować kilka razy dziennie to miejsce maścią z kwaśną wodą- altacet i pomagało

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

09 mar 2011, 13:25

witajcie
dzis amelka w przedszkolu, maz bedzie konczyl; robic moje autko, u nas byly dwa dni piekne wiosenne dzis troche gorzej a pranie w pralce czeka :ico_noniewiem:
z tymi figurami to ja sie juz nie wypowaidam bo brzuch wielki i najbardziej mi zawadza a reszta to jak zawsze, nigdy nie bylam jakos mega szczupla i juz mi z tym bylo nawet ok, ale teraz ten brzuch a tu nawet nie ma czasu zeby gdzies sobie isc na silownie czy cos.. coz bedzie cieplej to sie polata z wozkeim :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-09, 12:26 ]
synus rano mial drfzemke i dal znam obejrzec film :ico_oczko: Cudowne Rece: opowiesc o benie carsonie, polecam piekny film :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość