Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 mar 2011, 15:03

zastanawiam sie nad kupnem jakies uzywanej lekkiej parasolki bo boje sie ze skonczy sie na noszeniu
tez sie zastanawiałam jak planowałyśmy wyjazd, ja mam niby taką ale ona wcale lekka nie jest
Coś w tym stylu widziałam ostatnio w realu http://allegro.pl/solidny-wozek-spacero ... 64343.html ale nie oglądałam z bliska bo nie miałam jak

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 mar 2011, 15:07

ale Wam macie fajnie z tym wyjazdem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,


Szymek śpi , mąż też, ja skoczę do mięsnego po skrzydełka

[ Dodano: 2011-03-08, 14:13 ]
jeśli chodzi o wózek parasolkę to ja mam firmy coneco, też lekka, mało miejsca zajmuje, ma pasek do noszenia, ogółem jest fajna, mieliśmy ją ze sobą jak byliśmy w Anglii u brata, jeden minus jest taki, że nie jest to wózek na nasze polskie chodniki, bynajmniej u nas jest masakra(ale nie wszędzie) dziury, stare, rozwalone płytki, że jak się jedzie to wszystko czuć a wózek potem też dostaje w kość, ale na jakieś wyjazdy to jest super, bo nie wyobrażam sobie jechać gdzieś w podróż i zabierać x-landera

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 mar 2011, 17:16

ale ja bym chciała cos taniego bo my juz prawie wózka nie uzywamy ale nad morzem moze sie przydac

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 mar 2011, 17:26

ale ja bym chciała cos taniego bo my juz prawie wózka nie uzywamy ale nad morzem moze sie przydac
ja tez bym wolała jakis tani lekki sobie kupić ale nigdzie tanich nie widziałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 mar 2011, 17:43

ja tez bym wolała jakis tani lekki sobie kupić ale nigdzie tanich nie widziałam
no wlasnie..grzebie po necie i w sumie znalazłam taka parasolke uzywana za 30 zł

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 mar 2011, 10:25

witam :)

my dziś nastawiłam budzik na 7.15, pielęgniarka była o 8.10,
pogadałam z bratem na Skype, a tak to nudy, nigdzie nie możemy wyjść więc się kisimy w domu,

miłego dnia! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

09 mar 2011, 14:01

U nas cudne słoneczko, więc zaraz ubieram dzieciaki i w rejs :-)

A jeszcze info z wczorajszego dnia:

:-) ogłaszam wszem i wobec ... że mój synek zrobił mi mega niespodziankę :-)

otóż zdjęłam mu spodnie i pampersa i chwilę z Asią siedzieli na nocnikach... ale nic z tego.. poszedł jeść... wstał sam od stołu i poszedł do pokoju, zaglądam, a on siedzi na nocniku i pcha.... ja już z uśmiechem, z naszykowanym papierem... Szymuś wstaje, a tam siusiu!!
Mama z babcią biły brawo, a on dumny z nocnikiem w ręku poszedł do ubikacji, gdzie wylaliśmy zawartość i zgodnie z naszą umową Sam spłukał :-)
:mrgreen: :mrgreen: ależ jestem z niego dumna...

A dziś Szymuś wstał z mokrą pieluchą, ale i tak jak zobaczył nocnik, kazał sobie wszystko ściągnąć i poleciało Znów były oklaski, nawet Asia się przyłączyła. Do tej godziny zrobiliśmy już siku 3 razy do nocnika, a w pampersie lądują tylko kupki... bo jeszcze nie chce robić ich do nocnika

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

09 mar 2011, 14:02

hej hej

a my chorzy, dzis Dawidek mial rano 39 stopni, wiec poszlismy do lekarza, ponoc to jest wirusowe, lekarka mowila ze w powietrzu wirusow teraz duzo no i go trafilo, przepisala mu leki przeciwwirusowe, nie mamy brac antybiotyku na szczescie :ico_sorki:
no i teraz Dawidek spi, o dziwo, no ale to przez to ze chory bidulka jest.

po poludniu mama ma przyjsc do mnie i przyniesc mi rybke na obiad, maz wyjechal dzis gdzies dalej, chyba dopiero w piatek wroci.
a w sobote mama zostaje u nas z malym na nocke a my wybywamy...

opiekunke juz znalazalm, mialam nadzieje ze bedzie 5zl za h ale niestety musimy jej placic 6...ale mysle ze wybralam dobrze, bo ta pani jest na emeryturze juz wiec jest dyspozycyjna, mieszka blisko nas i widac ze ma podejscie do cieci. a jaka gadula :ico_olaboga:

mam do was w zwiazku z ta opiekunka pytanie. bo ja jak mojego Ł nie ma to obiadow wogole nie gotuje...bo samej sobie mi sie nie chce, jedynie malemu zupke na szybko a i tez nie zawsze, wiec co ja mam specjalnie zaczac gotowac teraz zeby miala opiekunka u nas obiad zjesc??? bo sama nie wiem, a i nie chce mi sie dla obcej kobiety zmieniac przyzwyczajenia :ico_olaboga: doradzcie :ico_sorki:

donatka zdrowka dla Szymusia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-09, 13:06 ]
graz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Szymusia
ehhh ja tez sie nie moge doczekac kiedy i nasz maly w koncu przekona sie do nocnika :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 mar 2011, 14:32

a my chorzy, dzis Dawidek mial rano 39 stopni, wiec poszlismy do lekarza, ponoc to jest wirusowe, lekarka mowila ze w powietrzu wirusow teraz duzo no i go trafilo,
zdrówka dla Dawidka :ico_sorki: ,
u nas w mieście jakaś epidemia, dużo dzieci i dorosłych choruje :ico_olaboga:
po poludniu mama ma przyjsc do mnie i przyniesc mi rybke na obiad
ja dziś też robię rybkę na obiad :-D
opiekunke juz znalazalm, mialam nadzieje ze bedzie 5zl za h ale niestety musimy jej placic 6...ale mysle ze wybralam dobrze, bo ta pani jest na emeryturze juz wiec jest dyspozycyjna, mieszka blisko nas i widac ze ma podejscie do cieci. a jaka gadula :ico_olaboga:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a ona będzie u Ciebie pracować na zmiany ?w zależności na którą pójdziesz do pracy tak???
mam do was w zwiazku z ta opiekunka pytanie. bo ja jak mojego Ł nie ma to obiadow wogole nie gotuje...bo samej sobie mi sie nie chce, jedynie malemu zupke na szybko a i tez nie zawsze, wiec co ja mam specjalnie zaczac gotowac teraz zeby miala opiekunka u nas obiad zjesc??? bo sama nie wiem, a i nie chce mi sie dla obcej kobiety zmieniac przyzwyczajenia :ico_olaboga: doradzcie :ico_sorki:
moim zdaniem nie powinnaś gotować dla niech obiadów
donatka zdrowka dla Szymusia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
,
:ico_sorki: :ico_sorki:


graz
brawa dla Szymka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

09 mar 2011, 15:56

a ona będzie u Ciebie pracować na zmiany ?w zależności na którą pójdziesz do pracy tak???
no tak :-)

swoja droga to ciekawe ile wytrzymam w pracy, bo juz mi zal serce sciska ze mam Dawidka zostawic na tak dlugo i to obcej babie, chyba bede caly dzien o nim myslec :ico_placzek:
moim zdaniem nie powinnaś gotować dla niech obiadów
nawet mi sie nie chce....a jak rozmawialam z ta opiekunka o tych obiadach i mowilam ze nie robie to powiedziala ze sobie zje u siebie w domu przed wyjsciem do mnie i wezmie sobie kanapke jakas przyniesie :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: zrozumiala mnie chyba tak ze nie pozwalam jej jesc od nas z lodowki :ico_puknij: :-D :-D :-D no ale ja uswiadomilam ze moze jesc co mamy w lodowce tylko chodzilo mi o same obiady :-D

wyobrazcie sobie ze mj maly spi juz od 12.30 :ico_szoking:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość