magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 mar 2011, 10:27

witam
u nas pogoda przepiekna i ma byc plus 10 st. dlatego postanowiłam wyprac koce i narzuty bo wyschnie ładnie na dworze a z tym jest zawsze problem bo nie mamy gdzie tego suszyć i zupka wstawiona :ico_brawa_01: dzis bedzi eogórkowa bo synek sobie zazyczył :ico_brawa_01: :-D
Wczoraj mi gin pobrał wymazy na paciorkowca czli gbs czy wy tez to miałyscie pobierane mówi ze u nas w szpitalu to standart :ico_sorki:
tabogucka, trzymam kciukaski za wizytkę i oby ten twój synulek sie obrócił :ico_sorki: mój lezy głowka w dól a ja najmocniej czkawke czuję na górze ciekawe jak to jest??
ja dziś po trochę spokojniejszej nocy, mały dał mi trochę pospać :ico_brawa_01: mój aniołek mały
no to super chociaz troszkę pospałas sobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana, a u ciebie to ten brzusio twardnieje często ale zawsze cie boli przy tym?

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

09 mar 2011, 10:38

Dobrusia, super ze Witus dal mamie pospac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wczoraj mi gin pobrał wymazy na paciorkowca czli gbs czy wy tez to miałyscie pobierane mówi ze u nas w szpitalu to standart :ico_sorki:
ja nie mialam tego robione i juuz nie bede miala napewno.

tabogucka, trzymam kciuki za wizyte :ico_sorki: moze dzidzius sie przekrecil :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-09, 09:43 ]
dzis bedzi eogórkowa bo synek sobie zazyczył :ico_brawa_01: :-D
mmm..uwielbiao ogorkowa ale rzadko gotuje bo moj R nie lubi :-)
a ja dzis robie nagetsy z ryby :-)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

09 mar 2011, 11:43

Cześć dziewczyny :ico_ciezarowka:

U nas też dziś piękne słoneczko i można by coś wyprać większego,żeby na polku wyschło ale mam tak "mądrych" sąsiadów,że ostatnio palą w piecach jakiś syf i leci taki gęsty, szary, śmierdzący dym i wszystko później śmierdzi i trzeba okna nawet zamykać,bo ciężko się pozbyć tego smrodu z domu... :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_zly: :ico_olaboga:

tabogucka, trzymam kciuki za wizytę :-D daj znać jak wrócisz :-D

magda1614, powiem Ci,że jak u mnie ma dzidzia czkawkę to czasem na dole czuje lekko tylko albo w ogóle, a tu gdzie nonono ma cały brzuch mi podskakuje :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Mi też gin takiego badania nie robił i też już na pewno nie będę miała.

Dobrusia, super,że Wituś dał Ci pospać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pokaż nam jakieś jego najnowsze zdjęcie :-D :ico_sorki: :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

09 mar 2011, 12:32

NowaSejana, a u ciebie to ten brzusio twardnieje często ale zawsze cie boli przy tym?
tak, ale nie zawsze z jednakowa sila...

mi ostatnio robili badanie hbs, i z blizniaczkami tez mialam robione... i wynik mam negatywny

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

09 mar 2011, 12:41

NowaSejana, ciekawe czemu nie wszyscy robią to badanie. Moim zdaniem powinno to być obowiązkowe, żeby wiedzieć czy kobitka nie ma tego świństwa przy porodzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-09, 11:41 ]
NowaSejana, ładne suwaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 mar 2011, 13:46

cześć dziewczyny :-) trzymam za was bardzo mocno kciuki, już tak niewiele wam zostało :ico_haha_01:
Dobrusia ojej ale się namęczyłaś, szkoda, że od razu nie spuścili ci wód, szybciej byś urodziła
tabogucka, trzymam kciuki za wizytę. Niech mały będzie już przekręcony :ico_sorki:

i korzystajcie z wolnych chwil, choć wiem, ze już pewnie bokiem wam wyłażą, ale póxniej nie będzie czau na odpoczynek

[ Dodano: 2011-03-09, 12:47 ]
Wczoraj mi gin pobrał wymazy na paciorkowca czli gbs czy wy tez to miałyscie pobierane mówi ze u nas w szpitalu to standart
u nas też

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

09 mar 2011, 14:12

Annia-gratki za wizyte :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u mnie dzis superr humorek Mala kopie ze HOHO

Sloneczko za oknem ale chlodno niestety jeszcze....

a tu troszke ciuszkow

Obrazek
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

09 mar 2011, 14:31

czesc babulki
u mnie piękne słoneczko świeci i cieplutko jest
któras pytała o badanie na gbs paciorkowca ja juz miałam na szczescie nie wyhodowano
ja obiad mam juz ugotowany wiec po przedszkolu wybiore sie z synkiem na jaki spacer może taka piękna pogoda :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
serniczka, śliczne ciuszki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 mar 2011, 14:41

Hej dziewczyny...

Bylamw m miescie w ratuszu podbic papierzyska do kindergeld-moze by jakies pieniazki wpadly, bo cholera dostalam rachunki za gina od listopada i wyszlo 1500e z czeho kilkadziesiat za styczen-czyli, ze sama musze zapla cic, bo mam taki limit 600e na kazdy rok kalendarzowy, ale nie zauwazylam, ze druga strona tez zadrukowana i tam moja wizyta z 3.01 co razem daje 550e a jeszcze 400 z poprzedniego roku mi wyszlo zalegle w rozliczeniu koncoworocznym, wiec teraz musze wytrzasnac 1000e na rachunki za gina-prywatna ubezpieczalnia to straszne gowno, serio... lepiej nas moze traktuja w szpitalu, ale roznica raczej nie jest warta takiej kasy...

no i wlasnie co do uslug lekarskich to ja teraz bede miala w poniedzialek ktg, akupunkture, i pobieranie krwi i wymazow na te wszystkie paskudztwa, zeby przed porodem sprawdzic czy nie zaraze niczym dzidzi w razie czego... w kazdym razie lekarka mi sie kazala nastawic na dluga wizyte, bo byc moze to ostatnia-pozniej tylko ktg, a jesli nie urodze do terminu to wlasnie jakos w termin mi wypada kolejna wizyta... za to juz na szczescie ubezpieczalnia placi, ja tylko 50 do swoich 600 z tego roku bede musiala dorzucic...

po tej wizycie w miescie mnie kolka po prawej stronie trzyma, ogolnie to w polowie drogi do odmu troche zaniemoglam-ta sa wlasnie takie chwile jak mowila tabogucka, ze uda mam scisniete i tylko lydkami macham jak ide, bo mi sie wadaje, ze mi dzidzia wyskoczy :ico_haha_01: serio jak troche chodze to sie tak pcha, ze sie o wozek musze oprzec i stanac na chwile i postekac sobie. A tu 36tc dopiero :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 mar 2011, 14:42

a my po masazu i teraz koncze obiadek a potem do kosciola z synkiem

U na stez swieci i cieplutko ale zapowiadaja deszcz i zaczyna sie chmurzyc :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość