elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 mar 2011, 22:52

dzięki Kochane za wsparcie, pewno, ze będzie lepiej, a u nas to ja akurat taka że zamykam się z problemami w sobie i długo moge o nich nie gadać oczywiście obwiniając cały świat zwłaszcza meza bo jest najbliżej
Kocura Bura, nie denerwuj się będzie dobrze, myśl tylko, że obejdzie się od zastrzyków nie myśl że już je masz bo wywołasz.
u mnie kuzynka jest więc troszke sobie pogadałyśmy i od razu mi lżej na serduchu, że wygadałam sie troszkę komuś, nie że narzekałam po prostu pogadałyśmy, a zawsze sie trzymałyśmy razem dobrze od małego:)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 mar 2011, 08:39

Hej Dziewczyny :-)

Ale brzydko za oknem, śnieg z deszcze pada i jest strasznie ponuro...

Kocura Bura, też nie bardzo wiem jakie problemy może nieść ze sobą taki zator, ale skoro to przeszłaś i modlisz się by nie wróciło, to na pewno nic przyjemnego... Życzę Ci aby tym razem nie było takich problemów :ico_sorki:
u mnie kuzynka jest więc troszke sobie pogadałyśmy i od razu mi lżej na serduchu
:-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 mar 2011, 08:59

Hej Kobietki z poranną :ico_kawa: Moje samopoczucie zmieniło się na lepsze, chyba potrzebowałam po prostu towarzystwa kogoś kogo znam od lat:)
Lecimy niebawem z młodą na zajęcia do pkolka niech się dziecie wybiega, a później zakupy i może jakiś spacer zależnie od pogody bo wietrznie u nas i nie wiem czy na deszcz się nie zbiera

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 mar 2011, 09:28

elibell, to miłego dnia :-)

U nas pada coraz bardziej, już biało za oknem :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

10 mar 2011, 11:08

Cześć :-)

Oooo, a u mnie na razie tylko ponuro. Chociaż dzisiaj pierwszy raz od hoho rano było na plusie. No, zobaczymy. Ale i tak czuję,że wiosna tuż tuż... :-)

elibell, no i fajnie,że mogłaś sobie z kuzynka pogadać :ico_brawa_01: Mnie to czasem brakuje rozmowy od serca, właściwie to nie mam nikogo, kogo mogłabym nazwać przyjacielem :ico_noniewiem:

elibell, niestety, podejrzewam,że bez zastrzyków się nie obejdzie, tylko wolałabym jak najpóźniej :ico_sorki: Najbardziej przeraża mnie myśl,że trzeba je samemu robić :ico_szoking:

A zator to po prostu skrzep krwi, który tworzy się, gdy krew jest za gęsta, albo za wolno płynie i wędruje do serducha albo do płuc (jak ja miałam), tak może przytkać coś nie coś i jak się go nie zacznie rozpuszczać to.......
Nie smucę Wam :-)

Miłego dnia!

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 mar 2011, 12:21

Ale i tak czuję,że wiosna tuż tuż... :-)
he he, a ja jak patrzę na ten biały krajobraz, to jakoś trudno sobie to wyobrazić
tak może przytkać coś nie coś i jak się go nie zacznie rozpuszczać to.......
wyobrażam sobie co się może wydarzyć wtedy, ale głowa do góry, jesteś pod kontrolą lekarza, wszystko będzie ok

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

10 mar 2011, 12:35

Hehe, i u mnie zima na całego :ico_haha_01:
To mam sobie wiosnę :ico_brawa_01:
Ale pita rozliczyłam i oczywiście, będzie dla nas kaska :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

10 mar 2011, 12:46

Hej laseczki :-D

Elibell takie pogadanie to dużo daje :ico_sorki: cieszę się, że lepiej się czujesz :ico_brawa_01:
I miłego dzionka życzę :ico_oczko:

Inia śnieg mówisz :ico_olaboga: my już nie pamiętamy jak śnieg wygląda.
Wczoraj padało a dziś znów wiosna słońce takie że tylko się opalać :-D
Także troche słonka po kabelku Ci ślę na poprawę humorku :-D

Kocura musisz być dobrych myśli :ico_sorki:
Pewnie, że zastrzyki im później tym lepiej szczególnie, że trzeba samemu sobie robić
brr... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 mar 2011, 20:42

będzie dla nas kaska :ico_brawa_01:
super, ja jeszcze nie mogę rozliczyć, bo mąż zapodział gdzieś 2 pity...
my już nie pamiętamy jak śnieg wygląda.
to ciekawie macie. Ja tam lubię śnieg, ale nie w marcu :ico_oczko:

Miłego wieczoru Wam życzę, mój będzie długi, bo Mała coś żywotna :ico_oczko: A jutro jedziemy do Wrocławia. Muszę zaliczyć lekarza med. pracy.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 mar 2011, 20:56

Muszę zaliczyć lekarza med. pracy
hahaha ja wyposzczona i od razu mam skojarzenia:):):):):)

kuzynka właśnie pojechała ale dobrze że była bo od razu mi lepiej weelej i pozytywniej i z mężem też lepiej:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość