Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

09 mar 2011, 20:10

Witam!!!
U nas dzis znowu wiosennie, ja w samym kangurku a Nika w kamizelce a i tak bylo zacieplo :), park zaliczony i karmienie kaczek tez :)

Matikasia- podaje ci linka do tego sprzetu http://cgi.ebay.co.uk/Tefal-Family-Acti ... 3361a78503

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 mar 2011, 10:51

Witam w deszczowy (niestety :ico_zly: ) dzień.

Sabcia fajny sprzęcik, ale kurcze drogi...w Polsce w sklepie internetowym widziałam za 605 pln :ico_olaboga:

Wczoraj wieczorem kurier przywiózł wózek i torbę do niego. Świetny jest, super szybko się składa i rozkłada, ma 4 poziomy ustawienia oparcia, fajny pokorowiec na nóżki, choć juz się robi ciepło i raczej potrzebny nie będzie :-D i odwrotnie jak wózek matikasi ten mój jest dla wysokich :-) moja Mama nie będzie zadowolona, bo jest niziutka i nie będzie jej wygodnie prowadzić, ale i tak to ja wychodzę na spacerki, więc problemu nie ma. :ico_brawa_01: jedyny minus, to o wiele wiele mniejszy kosz na zakupy niz w x-landerze, ale damy radę. Na większe zakupy i tak jeździ się autem :ico_oczko:

Muszę się Wam pochwalić, ze wczoraj moje dziecko wieczorem przyniosło nocnik z łazienki i mówi si i zdejmuje rajtki, posadziłam ją nie licząc, że cos zrobi, za chwile Zosia mówi: juz - zaglądam, a tam nasiusiane :ico_brawa_01: . Pochwaliłam ZOsię i ona sama zaczęła sobie bić brawo :-D Od zeszłego tygodnia dzieci w żłobku są wysadzane na nocniki i już są postępy. W żłobku tez panie chwalą Zosię, ze szybko się uczy :-) Śmiały się, że zrobiła kupkę do nocnika, a za chwilę kolejną do pampersa :ico_olaboga: taka ta moja Zosia jest :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

10 mar 2011, 12:32

Magda33, no ja widzialam ten sprzecik na allegro za ponad 300 zl :) fakt jest drogie ale jak sie policzy ile w normalnym sprzeciku dodaje sie oleju i ile razy sie wymienia a do tego ten smrod po oleju i wszystko w kolo tluste no to oplaca sie jak nic :) ale jakbysmy tutaj nie mieszkali tylko w pl to raczej bym tego nie kupila :)

Mloda mi dzis zasnela o 9 na popoludniowa drzemke jak zwykle zasypia okolo 11 :) ciekawe czy jeszcze dzisiaj zasnie

Pogoda dzisiaj u nas do bani tzn jest ladnie ale bardzo wieje

Uciekam robic obiadek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 mar 2011, 13:43

Sabcia faktycznie fajny sprzęt, ale drogi. ja kupuję frytki do piekarnika. Nie smażę ich ponownie na oleju, albo pieczemy ziemniaczki.

Magda33 ogromne brawa dla Zosi za siuśki :ico_brawa_01:

Kasia90 ale lekturkę zapodałaś :ico_haha_01:
Przepowiedni było dużo. Jestem owszem wierząca, ale co ma być to będzie. Nie przejmuję się takimi rzeczami. Staram się żyć dobrze i być dobrym człowiekiem. To tyle.

Isia jest dokładanie jak pisze Magda. Oli na 100% w nocy nie nadrabia zaległości z jedzenia dziennego, tylko jak tyle razy je w nocy, to w dzień głodna nie jest.
Chyba wpadłaś w pułapkę :ico_haha_01:
Ja jak skończyłam karmienie piersią nie zaczęłam karmienia butelką. Noc jest od spania, a nie od jedzenia. W grę wchodzi tylko woda, ale Milenka nic nie pije.

My wczoraj byliśmy 7 godzin bez dzieci. Dziwnie było. Formalności załatwione. Poprzednie mieszkanie sprzedane. Jakiś mały żal jest, ale nie było sensu go trzymać w innym mieście.
Dziś piękna pogoda, ale spory wiatr i właśnie mi przed domem suszarkę wywaliło z praniem.
Rano pojechałam z dziećmi do kauflandu i tesco na zakupki urodzinowe i do domu.
Wydałam 350 zł :ico_szoking: :ico_noniewiem:
Same śmietany 30% i serki mascarpone 50 zł

Potem niusia spała 2 godziny, a to się rzadko zdarza.
Umyłam okno w kuchni i tarasowe.
Wysprzątałam 2 szafki, poodkurzałam. Także można szykować sobotnią imprezkę :ico_haha_02:

Zaraz śmigamy do przedszkola.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

10 mar 2011, 14:02

U nas dzis znowu wiosennie, ja w samym kangurku a Nika w kamizelce a i tak bylo zacieplo
Ale fajnie! :)
Muszę się Wam pochwalić, ze wczoraj moje dziecko wieczorem przyniosło nocnik z łazienki i mówi si i zdejmuje rajtki, posadziłam ją nie licząc, że cos zrobi, za chwile Zosia mówi: juz - zaglądam, a tam nasiusiane
W szoku jestem. Szybko się uczy i dorasta ta Twoja Zosia. :)
Pogoda dzisiaj u nas do bani
Phi, porównaj sobie swój wiatr z moim ŚNIEGIEM!!!
ale lekturkę zapodałaś
No ja mam podobne podejście, ale dziwnie kilka rzeczy się nie zgadza, na stronie fatima.pl inaczej jest to opisane to raz, a dwa w Piśmie Świętym pisze, że tylko Bóg zna datę końca świata, że nikt inny nie zna.
Ja jak skończyłam karmienie piersią nie zaczęłam karmienia butelką. Noc jest od spania, a nie od jedzenia. W grę wchodzi tylko woda, ale Milenka nic nie pije.
Ja mam identycznie. Specjalnie jej nie uczyłam picia i jedzenia w nocy, bo bym zwariowała, same problemy z tym.
Dziś piękna pogoda
U mnie śnieg, co już pisałam.

A Kinga mi zaczęła od 2-3 dni spać po 2 razy dziennie i właśnie poszła na 2 drzemkę. Śpioszek się zrobił. No, ale zobaczymy, sama też bym poszła spać...

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 mar 2011, 14:15

W szoku jestem.
sama jestem w szoku, ale moja szefowa mówi, że jej córa siusiała na nocnik juz w wieku 14 m-cy z tym, że przyzwyczajała ją do nocnika od 6 miesiaca życia :-)
U mnie śnieg
no właśnie w necie czytałam, że w okolicach Krakowa śnieg :ico_szoking: myślałam, że juz zima nie wróci. U nas dzis padał deszcz, ale teraz słonko, a w weekend ma być 15 stopni :ico_brawa_01:
Śpioszek się zrobił
Zoska ma juz tylko jedna drzemkę i nawet podczas spaceru już nie chce spać, a szkoda, bo lubi jeździć w wózku, ale jak widzi ludzi bez czapek, to swoją chce ściągnać i się wkurza i marudzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 mar 2011, 08:45

Witam na chwilkę z ranla bo zaraz do pracy jadę, a potem pieczenie biszkoptów mnie czeka i miły, ale pracowity weekend.

Magda33 Milenka też czapkę ściąga, ale raz albo dwa potem daje spokój.

Kasia90 Milcia wczoraj spała 2 h i tyle zrobiłam w domku :ico_haha_02:

U nas chłodno, ale naprawdę wiosennie. Słoneczko cały dzień świeci.

Oki uciekam, mam nadzieję do wieczorka:)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

11 mar 2011, 09:11

U nas chłodno, ale naprawdę wiosennie. Słoneczko cały dzień świeci.
u nas to samo, ale wiosnę juz widać, kwitna krokusy, przebiśniegi i są bazie :ico_brawa_01: a weekend ma być cieplutki :-D
potem pieczenie biszkoptów mnie czeka i miły, ale pracowity weekend
urodzinki Matiego, tak? :-)
Oki uciekam
pa pa

wczoraj przetestowałam spacerówkę, muszę się do niej przyzwyczaić, choć szczerze mówiąc jednak x-lander wygodniej się prowadzi, chyab dzięki dużym kołom :ico_noniewiem: no i pokrowiec na nóżki okazał się za mały na tą moją Zośkę, ale teraz juz cieplej i nie bedzie potrzebny, zimą pomyślimy o jakimś ocieplanym i dłuższym :-) Poza tym nowy wózek jest ok.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

11 mar 2011, 09:21

Magda33, przypomnij jaki kupiłaś wózek bo nie pamietam,
ja zaczełam zbieranie kasy mam juz 60 zł
później ma przyjechać facet chyba wanienke ze stależem kupić i może fotelik to koło 70 wpadnie
zastanawiam sie czy karuzele sprzedac, troche mi jej szkoda
moze do konca marca uzbieram ze 300 zł
no bo mogłabym kupić tańszy taki jak matikasia ale mi sie te orsolinea tak nie podobają :/ wiem że to nie konkurs mody ale poprostu nie moge... jak nie zbiore na tego loopa to sie zadowole tym quatro jimmy za 240
aczkolwiek jeszcze nie podjełam na 100 % decyzji bo musze łukowskie sklepy zwiedzic co mają i po ile
od poniedziałku mam nic nie robione w domu przez chorowania :ico_szoking: wyobraźcie zatem co sie u mnie dzieje :ico_noniewiem: musze sie zebrac jak mają po wanienke przyjechac, wiec dajcie jakiegos kopa czy cos :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

11 mar 2011, 09:52

przypomnij jaki kupiłaś wózek bo nie pamietam,
już podaję linka http://allegro.pl/a-wozek-spacerowka-de ... 91398.html
dajcie jakiegos kopa czy cos
a masz kopniaka :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość