Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

11 mar 2011, 10:12

witam

jakoś tak brakowało mi ostatnio czasu na pisanie :ico_wstydzioch:
jak nie wyjazd , to cośw domu trzeba było zrobić i tego czasu ciągle mało

Loluś już wyzdrowiał , ale pogoda u nas jest straszna , pochmurno i nieprzyjemnie nawet nos za drzwi wystawić brrrr

Magda33, no niestety przejście z dużych pompowanych kólna małe piankowe to jest bardzo duża różnica , ale już niedługo wiosna ,lato i nasze pociechy więcej na nóżkach będą chodzić więc nie wytrzęsie Zosi bardzo :ico_oczko:

isiawarszawa, oj zbieraj , zbieraj oby do wiosny się udało :ico_haha_02:
a potem pieczenie biszkoptów mnie czeka i miły, ale pracowity weekend
to dużo siły życzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

11 mar 2011, 10:50

niedługo wiosna ,lato i nasze pociechy więcej na nóżkach będą chodzić więc nie wytrzęsie Zosi bardzo
:-D na to właśnie liczę

[ Dodano: 2011-03-11, 09:50 ]
Loluś już wyzdrowiał
super!!! :ico_brawa_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

11 mar 2011, 12:45

Magda33 Kinga też miała do tej pory jedną, przestawiła się na dwie i bardzo mi się to nie podoba, bo budzi się koło 4-5 rano już wyspana i marudzi. Więc dzisiaj ją przetrzymam i cóż siłą przestawię ją znów na jedną drzemkę.
Jeśli chodzi o wiosnę to u nas szaro, buro i ponuro, ale taka okolica, że same fabryki, koszmar, marzę żeby się wyprowadzić, no, ale trochę jeszcze sobie pomarzę. W każdym razie śnieg stopniał, jest sucho, ciepło, ale bezsłonecznie.
Loluś już wyzdrowiał
:ico_sorki: :ico_brawa_01: i oby na długo.

A jeśli chodzi o dzień kobiet, to nam miłą niespodziankę chłopcy zrobili. Spotykamy się z takimi znajomymi Piotrkiem i Magdą i Piotrek z Kamilem postanowili zrobić nam niespodziankę i wzięli nas do Sosnowca do Plazy na kręgle! Było świetnie, pyszne drinki i super się grało. :) Zachwycona jestem. :)) Także spisali się. I jak to Magda powiedziała "na dzień chłopaka to my chyba na rzęsach staniemy". :P :-D :-D :-D

[ Dodano: 2011-03-11, 11:49 ]
I zmieniłam nasze ząbki na bardziej wiosenny stan, bez czapki i szalika, no i dodałam kolejne ząbki. :) Bo muszę się pochwalić, ostatnio wyszły Kingusi 4 nowe ząbki. :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

11 mar 2011, 13:19

budzi się koło 4-5 rano
:ico_szoking: matko jedyna, to środek nocy przecież :ico_olaboga:
ostatnio wyszły Kingusi 4 nowe ząbki. :)
:ico_brawa_01: gratulacje, u nas coś ta ostatnia czwórka nie chce wyjść :ico_noniewiem: ale widzę, że dwie trójeczki u góry wkrótce się przebiją, bo na dole już są :-)
na dzień chłopaka to my chyba na rzęsach staniemy". :P
wczoraj był dzień mężczyzny :ico_oczko:
Zachwycona jestem
:ico_brawa_01: dla Waszych mężczyzn, spisali się chłopaki :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

11 mar 2011, 13:39

matko jedyna, to środek nocy przecież :ico_olaboga:
No właśnie, ale jak się śpi przez 3/4 dnia. Już drugi raz się tak obudziła. I dlatego dziś będę na siłe trzymać i nie położe. :P
ale widzę, że dwie trójeczki u góry wkrótce się przebiją, bo na dole już są :-)
U nas po trójkach ani śladu. :-D Jeszcze chyba poczekamy.
wczoraj był dzień mężczyzny :ico_oczko:
Tak, tak, ale on jest od niedawna, w sumie zawsze obchodzimy 30 września.
spisali się chłopaki :ico_oczko:
No, narzekać nie ma na co. :-D Fajni są. :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

11 mar 2011, 13:45

Tak, tak, ale on jest od niedawna
no właśnie i gdyby wczoraj nie powiedzieli w radio, to bym nie wiedziała :-D a o 30 września to się pamieta :ico_oczko:
Jeszcze chyba poczekamy
będą i tójki...tylko mnie zastanawia ten brak 4 u Zoski i od razu przypomina mi się 3-letnia córka mojej przyjaciólki, której nie wyrosła 2 :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

11 mar 2011, 14:43

a o 30 września to się pamieta :ico_oczko:
Właśnie dlatego obchodzimy tamten dzień. :)
Przecież dnia dziewczyny nie ma, tak samo powinien być jeden dzień dla facetów, obojętnie czy mężczyzny czy chłopaka, bo na jedno wychodzi, chodzi tu o płeć przecież. A nie każdy osobno.
od razu przypomina mi się 3-letnia córka mojej przyjaciólki, której nie wyrosła 2 :ico_noniewiem:
Ale spoko, drugie zęby na pewno będą. :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

11 mar 2011, 14:58

drugie zęby na pewno będą.
i to mnie pociesza :-D

[ Dodano: 2011-03-11, 14:11 ]
jak dobrze, że za 20 minut do domu, tzn. najpierw po Zosię i do domu, głodna już jestem :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

11 mar 2011, 15:36

no to sprzedałam wanienke ze stależem i fotelik. razem na wózek mam juz 170 zł zatem :) na quatro jimmy to napewno uzbieram może wiecej

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 mar 2011, 21:53

Witam po pracowitym dniu :ico_haha_01:

Rano w pracy. Potem mała spała jeszcze godzinę w aucie. Tylko nasłuchiwałam czy się nie budzi, a dzięki temu miałam godzinę na kuchnię.
Upiekłam 1 okrągły biszkopt czekoladowy i prostokątny duży jasny, ale niestety musiałam piec drugi z dawnego przepisu. Pierwszy nie wyszedł, a tej Pani wychodzi naprawdę szałowy. Poszedł do kosza, a był z 10 jajek :ico_szoking: do drugiego znów poszło 8, ale urósł ładny i już wszystko czeka na jutro.
Zrobiłam też mega blachę zapiekanki. Jutro tylko paszteciki francuskie i sałatka. No i chatkę ogarnąć i jakoś siebie z wyglądem :ico_haha_01:
Goście na 14.
A w niedzielę na 11 dzieci do sali zabaw.

Magda33
tak urodzinki Matiego.

Mój wózek bardzo mi się podoba, ale kurde T stęka, że nisko ma rączki,a on ma 186 i nie jest mu wygodnie prowadzić. Poza tym nie ma tej rozkładanej części na nóżki, no ale jak chcieliśmy tanio to tak jest. Ogólnie naprawdę solidny wózek.

Kasia też bym tak zrobiła jak Ty z tym spaniem.
Nam Milenka od tygodnia wstaje 6.40-7.15.
Jednak myślicie znów o przeprowadzce?? ja bym naprawdę wolała te mniejsze mieszkanie, co kiedyś miałaś do wyboru, ale bliżej cywilizacji.

Kupiłam na sweet dealu 2 obiadki włoskie w restauracji u nas każdy z 20 zł na 10, także za tydzień w ramach walentynek mamy sobie pójść. Oczywiście z ogonkami, bo co z nimi :ico_haha_01:

Uciekam się relaksować. Oglądamy opowieści z narnii i śpimy w salonie.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość