patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 mar 2011, 09:35

bo to w ogole bylo tak ze oni mieli do nas przyjechac dzis. Ale tesc mial jakas pilna robote na warsztat i chcial jechac tam wiec nas to troche uratowalo. A tesciowa sie mnie pyta zdziwiona czy Tomek juz zdrowy i mi sie przypomnialo ze on w tamtym tygodniu te zapalenie pluc mial. R zadzwonil powiedzial ze jada tam robic wiec odpada zeby nas odwiedzili ale ze ja tez przyjade. Od wczoraj kombinuje z choroba ze mnie glowa i zoladek bola moze jakiegos wirusa zlapalam ale obawiam sie ze szwagierka jakos mogla sie przygotowac na wizyte wiec moze za pozno odwolywac.

A co do szwagierki to nazwijmy to niezgodnoscia charakterow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 mar 2011, 09:36

wczoraj skurczy nie było, ale za to dzisiaj z samego rana mnie złapał, brzuch twardy był jak kamień :ico_szoking:
dobrze,że wczoraj nie było skurczy i dzisiaj lepiej niech już nie będzie :ico_sorki:
Ania lubię golonkę :-D może się wproszę :ico_haha_01:
to zapraszam :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 mar 2011, 09:37

czesc

ja mam znowu zaleglsci :ico_wstydzioch:

wrocilismy wczoraj do domu, a dzis nas maz zabiera na obiad, wiec luz (spozniony na dzien kobiet :ico_oczko: )

ja juztro ide zrobic wyniki i zrobie tez badanie na cholestaze, bo bardzo duzo osob ja teraz ma wokolo, wole to sprawdzic, a jak o niej czytalam, to juz mnie w ogle wszystko zaczelo swedziec :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok

Motylek22, a sprawdzalas przepisy na tej stronie co kiedys podalam? sa naprawde super wg mnie

we wtorek ide do gina, boje sie bo mi tez brzuch bardzo czesto twardnieje, juz dosc wczesnie mi zaczal i bylo zawsze wszystko ok, a teraz to mnie to zaczyna bolec :ico_noniewiem:
ja magnezu nie biore, pewnie bede musiala :ico_noniewiem:

u nas slonecznie i zapowiada sie cieplo

milego dnia Wam zycze

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 mar 2011, 09:46

patrycja_g ja jakbym nie miała ochoty gdzieś pojechać to symulowałabym,że coś mnie boli :ico_oczko: po co siedzieć kilka godzin z kimś kogo za bardzo się nie lubi :ico_sorki:
dzis nas maz zabiera na obiad, wiec luz (spozniony na dzien kobiet :ico_oczko: )
fajnie masz,nie musisz gotować dzisiaj :ico_brawa_01:
we wtorek ide do gina, boje sie bo mi tez brzuch bardzo czesto twardnieje, juz dosc wczesnie mi zaczal i bylo zawsze wszystko ok, a teraz to mnie to zaczyna bolec :ico_noniewiem:
cikeawe co ci gin powie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

13 mar 2011, 09:57

Murchinson mały balkon, ale zawsze jest :-D

Patrycja ja tam bym mężowi wprost powiedziała, że nie mam ochoty tam jechać i już :ico_oczko:

Aniu dziękuję za zaproszenie :-D wymuszone hehe :ico_haha_01:

Emilia a ten magnez możesz sobie kupić, najlepiej taki z wit. B6, na pewno nie zaszkodzi.

Mąż kupował mi właśnie wczoraj w aptece mg B6 i zapytał o większe opakowanie, to pani dała mu 50tabl., to mąż poprosił dwa opakowania, farmaceutka się zdziwiła, że po co tak dużo, że jedno opakowanie będzie na 2 miesiące, to mąż jej powiedział, że jedno opakowanie to ja mam na tydzień, to kobieta za głowę się złapała i mówi, że nie można tak dużo i nie chciała mu sprzedać :ico_szoking: mąż powiedział jej, że lekarz zalecił 3x2 tabl. to się z nim kłóciła, że nie można tyle :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 mar 2011, 10:00

markotka e tam wymuszone :ico_oczko: a z tymi tabletkami to nieźle,chyba gin lepiej wie ile zalecić niż babka w aptece,skoro lekarz tak zlecił to powinna sprzedać :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 mar 2011, 10:00

mały balkon, ale zawsze jest
ja tez mam maly :ico_oczko:
Emilia a ten magnez możesz sobie kupić, najlepiej taki z wit. B6, na pewno nie zaszkodzi.
wlasnie sobie dzis sobie kupie, z Marcelem wlasnie bralam ten z B6
a w jakich ilosciach Wy bierzecie?
mąż powiedział jej, że lekarz zalecił 3x2 tabl. to się z nim kłóciła, że nie można tyle
:ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 mar 2011, 10:01

ja nie mam balkonu,ale za to duże podwórko :-D :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 mar 2011, 10:02

ja nie mam balkonu,ale za to duże podwórko
tez bym tak wolala :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 mar 2011, 10:09

Markotka magnezu mam brać 3 razy dziennie po 2 tabletki- tak się zastanawiam czy nie za dużo?

patrycja_g, jakoś przeżyjesz ten dzień, ładna pogoda Ci to wynagrodzi :-) Na wsi w ogóle super, wszystko się do życia budzi :-)

emilia7895, to miłego popołudnia i obiadku na mieście kochana- zazdroszcze! Ominie Cię gotowanie i zmywanie :-)
Ja obiad mam od wczoraj, więc też wolne od kuchni. A gdybym nawet musiała pewnie skończyło by się na jakimś jedzonku na wynos!

Murchinson powiedz mi kochana ile Wy daliście za Wasz wózek i z jakiej stronki go kupowałaś?? Bo przez internet zamawiałaś o ile dobrze pamiętam co??
My się już zdecydowaliśmy na tego Implasta i już trzeba go kupić!
Wczoraj się nieźle przestraszyłam i stwierdziłam, że jeszcze tylu rzeczy nie mam :ico_szoking: :ico_szoking:
W poniedziałek jak będę się czuć dobrze idę kupić najpotrzebniejsze rzeczy do szpitala i dla Małego- to czego jeszcze mi brakuje!
Torbę spakuje i będzie czekać!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość