Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 mar 2011, 20:42

mama Izuni, może to ptasie mleczko poproszę :-D

markotka, Murchinson, staram się teraz bardziej oszczędzać ale niestety niektóre rzeczy nie zrobią się same :ico_oczko: Nauczyłam się troche kontrolować te skurcze, jak dziś rano miałam ich więcej to wzięłam no-spę dwie tabletki i cały dzień miałam praktycznie tylko dwa skurcze. Jak od rana nie mam to nie biorę.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 mar 2011, 21:02

wiecie co na te skurcze to położna mi powiedziała jak oddychać :-)

mam to na kartce opisane więc może spróbujcie tak oddychać,bo właśnie przy takich skurczach powinno pomóc :ico_sorki:

"Oddech głęboki- Możesz go ćwiczyć w różnych pozycjach,ale najlepiej usiądź po turecku.Rozluźnij wszystkie mięśnie (zwłaszcza karku i pleców),przedramiona oprzyj na kolanach.Wykonuj głęboki wdech nosem,wypychając brzuch do przodu,a następnie wydychaj powietrze ustami (składając je jak przy dmuchaniu lub jak przy wymawianiu głoski "a")" -położna mi powiedziała,że najlepiej sobie oddychać tak na pół leżąco :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 mar 2011, 22:48

Hej dziewczyny wpadam niestety z kolejnymi złymi wiadomosciami :ico_placzek:

Murchinson tez dostała sie do szpitala :ico_placzek: Malutki sie nie ruszał, wiec pojechali do szpitala, została na obserwacji i nic wiecej nie wiem.
Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, trzymamy kciuki :-)

No i oczywiscie za koroneczke tez niech dziewczynki sie trzymja, bedzie dobrze :-)

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

13 mar 2011, 23:07

Witam wieczorkiem.
Dziewczyny trzymam kciuki za was.
Jutro wstukam parę przepisów to będą ogólnodostępne.
My dopiero przyjechaliśmy i zbieramy Izę spać.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 mar 2011, 08:13

Murchunson trzymaj się Kochana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Wiola jak możesz to napisz jej że myślimy o niej i jesteśmy z nią :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 mar 2011, 08:54

o rety co sie tu zaczelo dziac :ico_szoking:
dziewczyny trzymajcie sie, ja trzymam kciuki za Was i Wasze maluszki

Ja tez malo wczoraj nie pojechalam do szpitala, czulam sie jakby mi macica na dole miala popekac az plakalam, R myslal ze to maly i mu tlumaczyl zeby sie troszke uspokoil i nie robil mi krzywdy, ale Filip sie wtedy nie ruszal, jak zreszta tez mialam z tym ogromny problem. Do 4 sie wiercilam z takimi bolami choc pozniej juz zelzaly, teraz prawie w ogole ich nie ma ale rano R mnie budzil i pytal czy ma wziasc urlop na zadanie i zostac jakby co.

Wczoraj nie pojechalam sie goscic, przespalam za to cale popoludnie wstalam po 18 a o 22 juz znow bylam w lozku, nie wiem czy to ta ociezalosc juz tak na mnie dziala czy jakis taki gorszy dzien sie trafil.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 mar 2011, 09:40

hej

murchinson trzymamy za Was kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

aniaśliczna ta Twoja Hania :ico_brawa_01:

My juz na nogach, Pola zajada śniadanko, u mnie dziś słoneczko od rana, pewnie się trochę ogarniemy i pójdziemy na polko :ico_sorki:

Na obiadek robię krupnik i kurczaka mam, pewnie zrobię z mrożonką chińską :ico_sorki:

Miłego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 mar 2011, 10:17

witam

u nas deszczowo dzisiaj ale ciepło :-)

Hania w przedszkolu, zakupy zrobiłam, pranko się robi, a potem jakieś sprzątanie i obiad,bo mąż na popołudnie dzisiaj do pracy idzie :-)
Murchinson tez dostała sie do szpitala :ico_placzek: Malutki sie nie ruszał, wiec pojechali do szpitala, została na obserwacji i nic wiecej nie wiem.
niech się trzyma i na pewno wszystko będzie dobrze :ico_sorki:
co to się zaczyna z nami dziać :ico_szoking: musimy się trzymać i jeszcze ponosić nasze maluszki :ico_sorki:
Jutro wstukam parę przepisów to będą ogólnodostępne.
no to czekamy :-)

patrycja_g jeju ty też na siebie bardzo uważaj :ico_sorki:
aniaśliczna ta Twoja Hania :ico_brawa_01:
dziękuję w jej imieniu :-)
u mnie dziś słoneczko od rana
to zazdroszczę :ico_oczko:

miłego dnia :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 mar 2011, 10:17

czesc

dziewczyny kochane trzymajcie sie dzielnie i wracajcie szybko do domu :ico_sorki:

ja dzis bylam na pobraniu krwi i strasznie sie denerwuje wynikami, do odbioru o 15, prosze trzymajcie kciuki :ico_sorki:

co robicie dzis na obiad?

milego dnia

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 mar 2011, 10:20

przepraszam ze sie wtrące,ale czasami was podczytuje
ale na pocieszke napisze
że ja walczyłam ze skurczami od 20 tc,teraz już odstawiłam fenoterol i cisza,dotrwałam do teraz i czekam teraz na rozwiązanie,wy tez dacie rade,odpoczywajcie,nie stresujcie sie bardzo a będzie wszystko dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość