JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

06 mar 2011, 22:17

dziś kanapki tylko. dzieci od piatku nie bylo wiec gotowac mi sie nie chcialo.
miałam zaczac juz tak serio od soboty bo spodziewalam sie ze w piatek przyjdzie kurier z garnkiem do gotowania na parze :ico_zly: i nie bylo. kupilam go we wtorek i tyle czekam. napisałam im emaila takiego ze im w piety pojdzie a jutro z rana jeszcze zadzwonie i komentarz neutralny wystawie.
kupilam juz sobie rybki w galarecie bo maja mało kalorii i nawet sa do zjedzenia :ico_noniewiem: ale za czesto ich jesc nie bede zeby mi nie zbrzydły.
ale zmiescilam sie dzisiaj w ok. 1000kcal.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

06 mar 2011, 22:39

rybki w galarecie
takie w occie? :ico_noniewiem:
ja jem codziennie prawioe serek wiejski i oby mi nie zbrzydł :ico_sorki: ja ostatnio zrobiłam tuńczyka w sosie własnym z jajkiem gotowanym Matko ja myślałam,że po tym zwymiotuje bleee czesto jadam również kurczaka,albo gotowanego,albo pieczonego bez skóry zupy mało chleba i ziemniaków jak tak to naprawde mało...same delikatne rzeczy noi ruch..wczoraj sprzatałam 5 godzin a upocona byłam :ico_olaboga: :ico_sorki:
kupilam go we wtorek i tyle czekam.
też bym już neutrala wpisała im...chociaz nie wiadomo kiedy pieniązki twoje do nich doszły,poczekaj do wtorku...

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

06 mar 2011, 22:47

takie w occie?
Nie . normalne w galarecie np makrela w galarrecie lub sledz w galarecie. firmy lisner jak dobrze pamietam.
kasa doszla do nich w srode do mi wysłali emaila ze juz jest .
ale o wysylce nic nie napisali wiec myslalam ze w czwartek wysla i w piatek bedzie.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

06 mar 2011, 23:13

. normalne w galarecie np makrela w galarrecie lub sledz w galarecie.
oo to po wypłacie takie coś sobie kupie :ico_brawa_01:
wiec myslalam ze w czwartek wysla i w piatek bedzie.
chyba,że prorytetem tak szybko kochana paczka nie dojdzie to conajmniej z 3 dni poczekaj cierpliwie :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

07 mar 2011, 00:09

ale kurier to nastepnego dnia przychodzi.
pisałam wyzej ze czekałam w paitek na kuriera. takie ciezkie rzeczy lepiej kurierem wyslac.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

07 mar 2011, 09:46

miałam zaczac juz tak serio od soboty bo spodziewalam sie ze w piatek przyjdzie kurier z garnkiem do gotowania na parze i nie bylo.
a to uzależniasz swoją dietę od posiadania badź nie garnka? :ico_oczko: nie ma jak dobra wymówka :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

07 mar 2011, 11:13

To nie wymówka.
Nie lubie gotowac miesa we wodzie i warzyw. Tak robiłam wczesniej i mnie juz znudził smak odrzuca mnie to ten smak. Przejadłam sie.
Jak jestem u mamy to mogłabym tone warzyw zjesc bo ona od 5 lat gotuje wszystko !! na parze w garnku.
Ale dzwoniłam i kurier byl u mnie 04.03 ale mnie nie było i zrobił zwrot.
dzisiaj ma byc znowu.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

09 mar 2011, 17:31

halo :-)

Jak tam wasza dietka? ja wczoraj bardzooo zgrzeszyłam prawie całą czekolade zjadłam,ale za to zero śniadania i malutko obiadku i więcej na steperze :ico_sorki:
JoannaS, doszedł garnek? ale u mnie cały czas stoi waga w mijscu :ico_sorki:

a gdzie isiawarszawa? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

14 mar 2011, 13:51

hejka, co tam słychać?
U mnie waga stoi ale też nie trzymam się za sztywno :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: i np w piątek paczkę orzesszków w czekoladzie wrąbałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Co do garnków to ja zakupiłam sobie takie sitko do wstawiania do garnka z wodą i gotuje właśnie w nim na parze. Całkiem niezłe rozwiązanie a poza trym ja to tylko dla siebie w tym gotuję to po co mi cały garnek :-D

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

14 mar 2011, 16:32

JoannaS, doszedł garnek?
doszedł :-) Kurier zawinił :-)

Dziewczyny gdzie sie podziewacie ?
Isiawarszawa ?

Dzisiaj byłam na zakupach i na 2 dni juz kupiłam i jutro ruszam. Troche mam stres ze znowu polegne ale musze spróbować :ico_wstydzioch:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość