Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

14 mar 2011, 16:20

jak kicham to mam wrażenie, że mi brzuszek urwie!!
a pamiętasz jak ja pisałam, ze jak kaszlę albo kicham to wtedy jest straszne kłócie i straszny ból.... i na razie odpukac przeszło mi wszystko po tych masażach mojego męza tą maścią saldian, miałam naprawde podobne objawy do twoich...

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

14 mar 2011, 16:27

zirafka no to wiesz jaki miałam tydzien - po prostu zyc nie umierać! A i zapomniałam dodac, że pani doktor (nie po raz pierwszy z resztą) oprócz stwierdzenia, że każda ciąza jest inna dodała: no pani tez jest starsza...grrr...jak ona mnie tym wkurza no!! Bo zaraz zaczynam snuć oczywiście reflekcje, czy to aby nie racja, że za poźno się zdecydowałam :ico_zly:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 mar 2011, 17:47

a dziewczyny skad wy wogole jestescie?z jakich rejonow?
ja dzis rozmawialam z moimi kolezankami z pracy i sie dowiedzialam, ze nic nie mowy o podwyzkach (nwet chyba o ta inflacje)za to chca zwolnic jeszcze 2 osoby, no tak jakby to mialo dac jakies wieksze oszczednosci :ico_puknij: martwie sie coraz bardziej o swoje krzeselko, choc moze po macierzyskim juz bedzie spokoj :ico_noniewiem:
a poza tym jestesmy struci..Mila zaczela wymiotowo-biegunkowy weekend, do tego dostala jeszcze jakiejs dziadowskiej wyspki, ale lekarz stweirdzil ze to uczuleniowe :ico_noniewiem: a od wczoraj ja wymiotki i biegunka i moj luby to samo :ico_olaboga:
a ja dzis pierwszy raz po L4 do pracy to sobie wyobrazcie jaki stres, zeby mnie cos nie meczylo..no ale jakos te 8 godz przetrwalam i ciesze sie ze jestem w domciu, zaraz sie poloze na chwile rozprostuje kosci, bo po nocce niezbyt wyspana, bo Mila nie chciala opuscic naszego lozka, a wiadomo, dziecko choc najmniejsze zajmuje w lozu najwiecej miejsca :ico_haha_01:

tosia to sterydy tez niezbyt ciekawie nie?moze sie myle, ale mi sie kojarza jakos negatywnie :ico_olaboga:
beti, a ile masz lat?na pewno wiek ma jakis wplyw na to jak przebiega ciaza i mowia ze porody sa latwiejsze dla mlodszych mam i pewnie bardziej bezpieczne, no ale zalezy o jakim wieku mowimy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

15 mar 2011, 08:17

Beti- biedaku , mam nadzieje że Ci w jakiś sposób pomogą na te bóle. Owszem mnie też kuję jak kicham ale chyba raczej nie tak jak Ciebie... A może wypróbuj ten masaż Zirafki? :ico_noniewiem: Czasem takie z pozoru banalne rzeczy potrafią przynieść ulgę :ico_sorki: Co do Twojego wieku to bez przesady... jeśli się nie mylę masz 30+. Poza tym tłumaczenie wszystkiego wiekiem to chyba nie powinna być lekarską metodą :ico_sorki:
Ladybird- ja jestem ze Świecia koło Bydgoszczy (kuj-pom). Co do sterdydów , dobrze Ci się wydaje, ale z drugiej strony co tu zrobić :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Ja spadam do pracy, bo obiecałam wpaść. I już mam stresa więc się wcale Tobie Lady nie dziwie. Miłego dnia

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 mar 2011, 10:38

no pani tez jest starsza...grrr...jak ona mnie tym wkurza no!! Bo zaraz zaczynam snuć oczywiście reflekcje, czy to aby nie racja, że za poźno się zdecydowałam

e tam nie przejmuj się ... ja tez jestm wiekowa :ico_oczko: i sama zdaje sobie z tego sprawę , ze w niektórych przypadkach trzeba wziąść pod uwage PESEL bo wiadomo, że nikt nie młodnieje :ico_oczko:
no to wiesz jaki miałam tydzien - po prostu zyc nie umierać
noooo wspólczuję!!1 Ale spróbuj moze niech by Cie ktos pomasował tą maścią ... a nie masz mozliwości pójścia na basen? Tez przynosi ulgę.
A wogóle to cześc bo sie nie przywitałam dzisiaj. Jestem po wizycie i tak jak sie spodziewałam... nic nie było widać albo nie chcial powiedzieć, ale troche sie tam stresiowałam bo długo robił to usg i nic nie mówił, spytał się tylko czy miesiączki miałam regularne? No i wyszło tylko tyle, że dzidzia waży 400g i termin porodu z usg wychodzi na 31 lipiec, czyli tydzien poxniej niz z om. A no i glukoze miałam robiona i wyszła dobra, ale myślałam, że puszcze pawia ... bosz jaki to syf....

[ Dodano: 2011-03-15, 09:38 ]
dziewczyny skad wy wogole jestescie?z jakich rejonow?
ja podkarpacie koło rzeszowa.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

15 mar 2011, 10:56

ladybird23
a dziewczyny skad wy wogole jestescie?z jakich rejonow?
Ja sercem i duszą Wrocław, a rozsądkiem i wygodą i mężem hahahah :-D Bawaria, Niemcy
beti a ile masz lat?na pewno wiek ma jakis wplyw na to jak przebiega ciaza i mowia ze porody sa latwiejsze dla mlodszych mam i pewnie bardziej bezpieczne, no ale zalezy o jakim wieku mowimy :ico_noniewiem
Oooo, to nie było Cie przy naszej "wiekowej" dyskusji na początku :-D :-D ??? - Ja jestem juz 30+
tosia
]Beti- biedaku , mam nadzieje że Ci w jakiś sposób pomogą na te bóle. Owszem mnie też kuję jak kicham ale chyba raczej nie tak jak Ciebie... A może wypróbuj ten masaż Zirafki? :ico_noniewiem: Czasem takie z pozoru banalne rzeczy potrafią przynieść ulgę :ico_sorki:
boshe, dzisiaj już jest lepiej - jaka ulga!! Nawet zaogarnełam troche chałupe i ten chaos, bo dosłownie nie kiwnełam od kilku dni palcem.
zirafka
Jestem po wizycie i tak jak sie spodziewałam... nic nie było widać albo nie chcial powiedzieć,
no nie gadaj, to dalej nie wiesz kto tam puka do Ciebie od środka??? No to pozostaje czekanie do kolejnej wizyty :-D :-D Ja jak byłam w czwartek na tej wizycie z konieczności u jakiejś innej lekarki, to tez nie mogła mi potwierdzić, że to chłopczyk. Miał akurat pepowinke na siusiaczku :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ale potem jakoś się poodwracał i powiedziała, że faktycznie wyglada na chłopczyka.
Bo ta moja lekarka prowadząca, to jakies ma straszne certyfikaty z umiejętności odczytów USG.
Joanna24 a ile mg. tego magnezu masz w takiej saszetce?

oops, nie wiem co to się porobiło z tą czcionką....ale się rozczytacie chyba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 mar 2011, 11:12

Cześć!

Wpadam i do Was z newsem!
Byłam z rana u ginki i już wiem, będzie syn!
Babka nawet nie musiała mówić, bo tak dobrze było widać. Tylko robiła mi sg dopochwowo, a potem przez brzuch i faktycznie przez brzuch widać całego dzidziusia, ale płci byśmy chyba nie zauważyli.
Ufff, teraz tylko imię wymyślić :ico_oczko:

Hehe, no i ja też 30 mam, ale już nie długo i będzie 31.
A jestem z Tarnowa. Na razie najbliżej mi do Ciebie zirafka :-)

Miłego dnia!

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

15 mar 2011, 11:19

Kocura Bura
Byłam z rana u ginki i już wiem, będzie syn!
gratulejszyn!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

15 mar 2011, 12:40

Witam!
Joanna24 a ile mg. tego magnezu masz w takiej saszetce?
300mg
Byłam z rana u ginki i już wiem, będzie syn!
GRATULACJE! No to będzie pareczka :)

Dziewczyny normalnie przewaga chłopców. Ile ma byc dziewczynek? Chyba jedna tylko.

Nic zmykam bo wlasnie goscie mi sie zapowiedzieli :) Koleżanka z synkiem w wieku mojego synka i teraz w 13 tygodniu ciązy :)

[ Dodano: 2011-03-15, 11:41 ]
Ja z Polski z Lubuskiego okolice Leszna. A obecnie Hessen - Niemcy :)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 mar 2011, 13:38

No to pozostaje czekanie do kolejnej wizyty

e nie wytrzymam do 15 kwietnia :ico_szoking: , zreszta powiem wam, ze wydaje mi sie, że ten mój lekarza to niechce za bardzo mówic na poczatku .... z kuba powiedział mi po 6 miesiącu a teraz chce wiedziec już a na dodatek wy juz wszystkie wiecie tylko ja biedaczek :ico_oczko:
będzie syn!

no gratulacje kochana!!!!!
A jestem z Tarnowa. Na razie najbliżej mi do Ciebie zirafka

oo to jakies 40 km odemnie :ico_brawa_01: i dośc często jestem w Tarnowie i często przejeżdzam ( na narty jak jeździłam to zawsze przez Tarnów :ico_oczko: )

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość