emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 mar 2011, 16:02

emilia7895 to wyślij mi na PW linka albo na gg :ico_sorki:
zostawilam Ci wiadomosc na gg :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 mar 2011, 16:11

zostawilam Ci wiadomosc na gg :ico_oczko:
dzięki
szkoda tylko że u mnie nie ma takiego laboratorium :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

14 mar 2011, 17:33

Dziękuję emilia7895i fajnie że wyniki wyszły ok.
A Koroneczce przeszły już te skórcze ? Wiecie coś?
Motylek jak chwile poczekasz aż mleczko się zetnie to spokojnie tak możesz zrobić bo ja też już tak robiłam,tylko mi wtedy wydaje się za słodkie.
Trzymajcie kciuki dziewczyny, M idzie w czwartek na rozmowę, duża firma, zyskał by dużo doświadczenia, niestety już pytali czy w grę wchodzi przeprowadzka. M chce ja nie mogę go dusić, bo widzę że się w tej męczy i potrzebuje rozwoju. Powiedziałam mu że jak będą go chcieli to niech idzie jakoś dam radę :ico_noniewiem: biję się sama ze sobą ale cóż. widzę jak się cieszy, jutro jedziemy nową koszulę mu kupić. Najgorsze jest to że jak jesteśmy razem prawie 10 lat tak jeszcze się dłużej nie rozstawaliśmy jak na 2 tyg :ico_noniewiem: . Zobaczymy na razie ma rozmowę, od rozmowy do zatrudnienia daleka droga.
Motylku fajnie jak się fajnie bawił. A u ciebie też chcą takie zaświadczenia?
Nic mykam pranie powiesić i następne wrzucić.
Co do słodkiego to mnie nie ciągnie, raczej do owoców, soków. Tak ogólnie to jadam naleśniki :-). Teraz wcinam suszone owoce- też lubię.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

14 mar 2011, 17:40

ja małej jeszcze w tym roku nie bede dawac do przedszkola , boje sie tych chorób które by przynosiła a takie malenstwo w domu...
chyba ze w domu bedzie ciezko to posle ja od polowy roku.....mam znajomosci w pobliskim przedszkolu wiec nie bedzie z tym problemu :ico_oczko:

my tez korzystamy z pogody na maksa.....rano byłam z mała ja a teraz mąz poszedl z nia na wypasiony plac zabaw jak to ujął motylek :-D :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 mar 2011, 18:01

mama Izuni, spróbuję z tą polewą :ico_oczko: Ja jak narazie nicnie słyszałam o tych zaświadczeniach. Wypełniam tylko wniosek przez internet, potem go drukuję i zanoszę do przedszkola pierwszego wyboru. Zobaczę może coś ode mnie będą chcieli :ico_noniewiem:
Powodzenia dla męża i w ogóle dla was :-) Może to zmiana na lepsze :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 mar 2011, 18:16

Emilia super, że wyniki dobre :ico_brawa_01: u mnie jest prywatne lab, ale nie wiem czy mają jakieś rabaty, muszę przy okazji zapytać :ico_oczko:

Zoola muszę leżeć, mam założony pessar :ico_sorki: super, że Tymuś już się obrócił i że z wodami ok :ico_brawa_01:

Patrycja ja do południa dużo jem, wieczorem mogę za to nie jeść wcale :-D

mama Izuni spisałam sobie przepisy :ico_oczko: a Ty bądź grzeczną dziewczynką, posłuchaj męża i jedź do lekarza :ico_sorki:

Ja słodycze zawsze uwielbiałam i jadłam w ogromnych ilościach, ale na początku ciąży wcale nie jadłam, nawet za bardzo mi nie smakowały :ico_oczko: teraz od czasu do czasu coś podjem :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 mar 2011, 19:16

hej

u mnie też ciepło :ico_brawa_01: z tym, ze strasznie wiało, mała trochę w piaskownicy pobawiła się, a 2 razy byłyśmy u sąsiadki, wyszalała się z ich dzieciakami, a ja prawie załatwiłam panią do sprzątania (od jakiegoś czasu z mężem rozważaliśmy taką opcję, myśleliśmy o pani, która będzie przychodzić 1 x w tyg. i sprzątać na chałupkę) no i to własnie sąsiadka przychodziłaby. Ma 3 dzieciaków, ale juz odchowane i chętnie się zgodziła, musimy tylko szczegóły obgadać :ico_sorki:

Jesli chodzi o wniosek do p kola to ja Polę do państwowego daję i tylko wniosek wypełniałam, nawet dwa razy, bo okazalo się, ze nowe weszły, ale te jeszcze mnej informacji wymagały :ico_sorki: .
Jutro idę własnie na spotkanie informacyjne własnie :ico_sorki:

W srodę przychodzi do nas facet robić nam podmurówkę, ciekawe ile mu zejdzie, muszę jutro pojechać i płytki dokupić, bo nam braknie tych co mamy, a w ogóle poszukać czy taki model jeszcze jest (bo kupowaliśmy je 3 lata temu).

mamaizuni fajne przepisy :ico_brawa_01: ale ja też z tych średnio zdolnych jesli o wypieki chodzi, ale akurat szarlotkę/jabłecznik bardzo lubię wiec moze na weekend się skuszę :ico_sorki: Trzymam kciuki za pracę męża, niestety jak pojedzie w delegacje to moze byc cięzko, mojej siostry maż jest kier. budowy i w delegacji non stop, przyjezdza w piatek lub sobotę i w poniedziałek nad ranem wraca :ico_olaboga:

koroneczka, murchinson trzymam kciuki na szybki powrót do domu :ico_sorki:

emilia fajnie z tymi wynikami, podeslij mi tez proszę link na pw :ico_sorki:

zoola :ico_brawa_01:dla synka za obrót :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 mar 2011, 19:54

NOWA pomc w domku do sprzątania przy 2 dzieci na pewno bardzo się przyda :-)

[ Dodano: 2011-03-14, 18:55 ]
drapie mnie w gardle :ico_chory: mąż ma mi kupić propolki

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 mar 2011, 20:40

hej wieczorkiem

jak Hania przyjechała z pkola to chciała iść do koleżanki co ma 2 dzieci (i 3 w drodze :-D ) to się wybrałyśmy i o 19 wróciłyśmy do domku :-) już młoda wykąpana,po kolacji i niedługo spać idzie :ico_oczko:

mama Izuni to kciuki będą trzymane na pewno :ico_sorki: a jeśli by trzeba było się przeprowadzić to nie miałabyś z tym problemu?
chyba ze w domu bedzie ciezko to posle ja od polowy roku.....mam znajomosci w pobliskim przedszkolu wiec nie bedzie z tym problemu :ico_oczko:
no tak zawsze jakoś można się podeprzeć znajomościami :ico_oczko:
wieczorem mogę za to nie jeść wcale :-D
a ja przeciwnie,wieczorem się nie położę spać póki czegoś nie zjem :-D

NOWA taka pomoc w sprzątaiu na pewno ci się przyda :ico_brawa_01:

markotka zdrówka :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 mar 2011, 08:30

czesc dziewczyny

my dzis wczesnie wstalismy, juz jestem po :ico_kawa:

ciekawe co u Murchinson i Koroneczki

milego dnia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość