NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 mar 2011, 19:46

Inuno, moja mala tez sie teraz przeciaga :ico_noniewiem:
a od jutra chyba zaczne sie bac.. bo juz ponizej 20 dni bede :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

16 mar 2011, 19:52

NowaSejana, nie dziwię się, ja mam 24 dni i już też zaczynam mieć pietra :ico_noniewiem:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 mar 2011, 20:08

ale sliczna i pulchniutka ta Oksanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a moj M. wlasnie zaczal malowac pokoj synka ...a ja zaraz umre ..mnie ten zapach farby od razu o bol glowy przyprawil i juz mi niedobrze :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-03-16, 19:11 ]
Aniaaa tak mam polozna w ten poniedzialek....a i tak juz sie dzis z ciotka umowilamz e w przyszla srode podjedziemy do tego nowego szpitala zebym sie przedstawila mimo ze to i tak przed usg (w piatek o 12:30) ale oni tez moga chciec jakies swoje badania zrobic wiec lepiej dac im wiecej czasu a usg dowioze

A Twoja rodzinka wysoka i Karolcia tez pewnie bedzie taka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-16, 19:12 ]
Kurzcze myslicie ze skoro mi tak niedoberze od tej farby to malemu nie zaszkodzi????? bo nie chcialabym zebym sie podtrul albo mial astme potem...

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

16 mar 2011, 20:34

NowaSejana, dobrze piszesz,że dziecko samo wie kiedy się ma urodzić i nic się nie zdziała za wiele. Ja np. chodzę po schodach codziennie po kilkadziesiąt razy,a czasem skaczę z córcią i jak widać nic to nie daje :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A moje okna to aż się proszą o umycie ale wciąż nie mogę kupić tego płynu do mycia,bo zapominam :ico_wstydzioch:
Najwyżej jak już urodzę to mężusia wyślę na spacer z dzieciaczkami w jakiś piękny weekend,a ja się zabiorę za mycie :-)

A ta zgaga może od tego twardniejącego brzuszka !? :ico_noniewiem: Współczuję :ico_chory:

Inuno, prześliczne łóżeczko :ico_brawa_01:
My rozłożymy jak już wrócę do domu,żeby nie stało i się nie kurzyło,bo to pewnie jeszcze potrwa u mnie :ico_oczko:

tabogucka, pewnie,że lepiej już iść do tego nowego szpitala i uzgodnić wszystko niż później w ciemno tam zajechać z bólami i się tłumaczyć co i jak :-)
Kurcze to może otwórz sobie okno tam gdzie siedzisz i pozamykaj drzwi,żeby zapach farby nie roznosił się na cały dom,bo faktycznie jeszcze się zatrujesz,a tego raczej przed samym porodem Ci nie potrzeba :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A czy to groźne dla synka to nie mam pojęcia :ico_noniewiem:

A ja mam 9 dni do terminu i jakoś nawet nie myślę o porodzie... Nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:
Wcześniej koło 30 tyg Wam pisałam,że boję się bardzo i w ogóle,a teraz nawet się nie zastanawiam nad tym. Będzie co ma być :ico_sorki: :ico_sorki:

A Wy musicie dla dziecka zabierać jakieś rzeczy do szpitala ? Czy tylko dla siebie ? :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

16 mar 2011, 20:45

A Wy musicie dla dziecka zabierać jakieś rzeczy do szpitala ? Czy tylko dla siebie ?


dla dziecka i dla siebie, chociaż niby jak się nie ma, to dają jakieś szpitalne, ale ja mam już przygotowane wyprane i pachnące ;)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

16 mar 2011, 21:18

hej :) ja mam termin na 26 marca jestem już spakowana i czekam :)
zabrałam ubranka i dla siebie i dla maleństwa :) nie wiem czy dopne torbe :-D :-D

Aniaaa, to dobrze że się juz nie boisz bo ja to panikuje chyba jak zaczyna mnie boleć brzuch i w krzyżu tak jak wczoraj :) i mam taki sam prawie termin jak Ty :ico_brawa_01:

moja mała tak się strasznie kręci nie da się czasem mi ruszyć a brzuszek robi sie nie kształtny strasznie,też tak macie ?:)

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

16 mar 2011, 21:35

aneta11, witaj :ico_ciezarowka:
A Wy musicie dla dziecka zabierać jakieś rzeczy do szpitala ? Czy tylko dla siebie ? :ico_ciezarowka:
u nas daja szpitalne.nie trzeba zabierac swoich.

Ja tez sie nie boje.Bedzie co ma byc :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-16, 20:37 ]
Inuno łózeczko fajniusie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja mam juz rozlozone ale posciel jeszcze nie uszykowana :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 mar 2011, 21:37

aneta11 witaj !!!!
strasznie kręci nie da się czasem mi ruszyć a brzuszek robi sie nie kształtny strasznie,też tak macie ?:)
Tez tez :ico_haha_01: czasem to jak Obcy wyglada :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-03-16, 20:39 ]
A Wy musicie dla dziecka zabierać jakieś rzeczy do szpitala ? Czy tylko dla siebie ?
Dla siebie i dla dzidzi !!!ja mam 2 torby jedna duza -moja i taka malutka -synek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-16, 20:40 ]
Ja tez sie nie boje.Bedzie co ma byc
Ja tez samego porodu czy cc sie nie boje tylko tego zamieszania z nowym szpitalem ale moze zdaze sie pokazac za nim zaczne rodzic :-D

[ Dodano: 2011-03-16, 20:42 ]
a od tej farby toaz takich wypiekow dostalam i glowa boli ...mimo ze siedze w innym pokoju i okno otwrte ale juz nie czuje zapachu wiec moze przejdzie zaraz.... zeby tylko synusiowi nie zaszkodzilo bo jakos sie nie rusza...a o tej porze na ogol macha lebkeim :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

16 mar 2011, 22:03

aneta11 witaj !! :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No ja teraz tak nic się nie boję ale nie wiem czy nie zacznę panikować jak mnie jakieś bóle złapią :ico_haha_01: oby nie :ico_sorki:
Fajnie,że do nas dołączyłaś i mamy prawie ten sam termin :ico_brawa_01:
A jak tam u Ciebie ? Jakieś skurcze ? Coś już się dzieje z szyjką czy cisza jak na razie ?

agusia22, u nas też dają w szpitalu i tylko na wyjście trzeba mieć :-)

tabogucka, oby dobrze się wywietrzyło i jak najszybciej !! :ico_sorki:

Koleżanka mi mówiła co rodziła niedawno,że jak się wychodzi do domu to już nie badają na "koźle", tylko za 6 tygodni sprawdzają dopiero czy wszystko OK (chyba,że coś się dzieje wcześniej). Jak rodziłam Karolkę to pamiętam jakie to było ciężkie przeżycie dla wszystkich kobitek,żeby na tym usiąść i dać się badać :ico_olaboga:
Fajnie,że już tego nie robią :ico_sorki: :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

16 mar 2011, 23:04

Aniaaa, jak ja rodzilam Wiktorka to tez mnie juz nie badali na tym kozle tylko dopiero za 6 tygodni mialam umowiona wizyte u ginka.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość