tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 mar 2011, 20:22

Ewelciajuz w domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to za pierwsza noc Oksanki w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-17, 19:25 ]
Fintifluszka a Kuba tez go pewnie do pracy na czas Twojej wizyty zabrac nie moze bo to nie miejsce dla dziecka...hmmm to rzeczywiscie masz problem! i zadnej zaufanej psiapsiolki ktora by sie Gabciem zajela przez czas Twojej wizyty???

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

17 mar 2011, 20:29

tabogucka, no właśnie nic sobie nie zrobiłam :ico_noniewiem: Tak po prostu zaczęła boleć ale tylko troszkę,a z dnia na dzień jest coraz gorzej :ico_olaboga: :ico_olaboga:

A co do moczu to piję bardzo dużo wody, soków i wszystkiego co mokre i sikam non stop,a ta krew na pewno od nerek,bo jakiś miesiąc temu też tak miałam ale już się z tym nic nie robi,bo ciąża zbyt zaawansowana (tak mi lekarz powiedział) i trzeba poczekać na po porodzie :ico_noniewiem: Zmartwiłam się tym teraz,bo jest jeszcze bardziej czerwony ten mocz niż ostatnio i nerka boli jak się położę na plecach :ico_chory:

Fintifluszka, kurcze ciekawe od czego nas tak boli ta kość :ico_szoking: Ja też mało co siedzę ale jak już bym chciała posiedzieć dłużej to nie ma mowy :ico_olaboga: Nawet teraz jak piszę tego posta to jestem tak wykręcona,że na jednym pośladku siedzę :ico_noniewiem:
Na szczęście jak leżę to nie boli :ico_sorki:

aneta11, daj znać jutro jak tam po ktg i może jak masz jakieś bóle to nie bierz nospy, tylko poczekaj :ico_oczko: Może się zacznie :-D
Może i dobrze,że Twój M. wyszedł jak Ty taka poddenerwowana :ico_oczko:
:ico_oczko: :ico_ciezarowka:

ewelcia1245, witaj :ico_brawa_01: czekamy na dłuższą relację jutro :-D :-D

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

17 mar 2011, 20:54

tabogucka Nie mam niestety jeszcze neta i nie wiem kiedy będę go miała. Poprostu częściej siedzę u rodziców :ico_noniewiem: Chociaż teraz to nie wiadomo bo na dniach może mnie wziąć :ico_haha_01:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

17 mar 2011, 22:08

Gwona, fajnie ze udalo Ci sie zajrzec :-) za 38 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Trzymam kciuki za magde.oby w poniedialek szybko poszlo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ewelcia1245, witaj kochana :-) fajnie ze juz w domku :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 mar 2011, 22:09

Gwona a Ty dzis masz 38 tydzien skonczony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-17, 21:12 ]
Aniaaa a ta kosc ogona to pewnie przez poluzowane wiazadla w ciazy -pewnie cos tam sie ze swojego miejsca ciut ruszylo i boli...wspolczuje :ico_sorki:
A mocz -skoro pijesz tyle to pewnie masz racje ze nerki -ojej a to musi byc okrutny bol ja chyba raz mialam zapalenie nerek -kupe lekow i pare tygodni wyjetych z zyciorysu ktore przelezalam/przesteczalam w lozku placzac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-17, 21:13 ]
Gwona no zycze szybkiego porodu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-17, 21:16 ]
a ja wysprztalam dzis cale mieszkanko -na tyle ile sie da przy nieskonczonym remoncie i jednym pokoju w malowaniu...a teraz mnie plecy i stopy chyba zamorduja z bolu :ico_placzek: o brzuchu nie wspomne bo sie napina i napina i w kroku boli :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

17 mar 2011, 22:26

hej, ale naklikałyście :ico_szoking:

Aniaaa , 100 latek dla Córeczki :)

:ico_tort: za skończone tygodnie :)

Co do śluzu to ze mnie też momentami leci :ico_noniewiem: dzisiaj bym najchętniej spała cały dzień :ico_spanko: trochę porobiłam w kuchni, zaczęło mnie kuć i ciągnąć i tak leżałam pół dnia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-17, 21:29 ]
Z tą kością ogonową to jest dramat, jak jadę autobusem to potem wstać nie mogę z bólu :/ Ale można to rozmasować, troche pomaga ;)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

17 mar 2011, 23:07

Aniaaa, dam znać na pewno :) brzunio przestał boleć :ico_sorki:
pije herbatkę jeszcze i uciekam do łóżeczka już i zaczną się nocne szaleństwa malutkiej:-D


Miłej nocy życzę :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 mar 2011, 08:27

Dzien dobry!!!
Jeszcze raz sie wczoraj poryczalam -czyli 3 razy-ale tak porzadnie ze az mnie brzucho z nerwow rozbolal i dalej jakos tak pobolewa... :ico_placzek:
A mianowicie te paskudne urzedy tu juz 2 razy dzwonilam i mowilam ze od 2004 nie jestem samozatrudniona :ico_nienie: to mi przyslali rachunek na £732 ze im zalegam nawet nie wiem z czym ale chyba z podatkiem bo to jest 1 kartka i nie bardzo jest wyjasnione co i za jaki okres) oraz drugi list ze podali mnie do agencij sciaganai dlugow na kwote £406(i ten list ma date o 2 dni pozniejsza niz ten pierwszy) wiec jaj juz wogole nie wiem o co chodzi... :ico_puknij: Ja mam nadziej ze to jest ich pomylka -ze jakis baran nie zminil tego w komputerze bo ja nie mam takiej kasy do zaplacenia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Martwie sie ta agencja od dlugow troche...bo znow mi jakis wpis zrobia w historie kredytowa a teraz Jesli to jest tak jak mysle ) to zupelnie nie moja wina. Od 2004 place wszystkie podatki i to te 30% bo milama dosc niezle zarobki w ostatniej pracy a Ci sie jeszcze czepiaja....A ja sie serio zdenerwowalam i teraz sie boje czy maly tez na tym nie ucierpial....
Trzymajcie kciuki -bede dzis tam dzwonic ale oni od 8 sa dopiero otwarci a u nas jest 6:55am.

[ Dodano: 2011-03-18, 07:56 ]
oj synus sie nie rusza -a juz nawet kawalek czekolady wtracilam ...mam nadzije ze to nerwy tylko...glowa mi peka...chyba sie nie obejdzie bez paracetamolu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

18 mar 2011, 10:06

czesc dziewczyny doczytałam i niec nie zapamiętałam
tabogucka, ty sie kochana tak nie denerwuj bo i maleństwo sie denerwuje :ico_sorki:
ja już z kawusią
mały w przedszkolu,potem go odbieram z przedszkola a na 16 jedzie na urodzinki do 18,potem go mężuś odbierza :ico_sorki:
a co u was? jak samopoczucie?
u mnie szaro i ponuro,a na obiadek mam dzis ryz z warzywami i piersią z kurczaka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 mar 2011, 10:22

Hej, hej...
bylam na ktg i mi nie zrobili, bo babeczka byla przede mna ktora ma jakas ciaze zagrozona i lezala kupe czasu, ostatecznie jak wychodzilam to slyszalam, ze ja do szpitala kieruja-ja juz nie moglam czekac dluzej po prostu...
ale moj kuba poszedl do pracy i sie okazalo, ze jego klient nie przyszedl-jak ma amerykanina jakiegos do tatuowania to czesto chamy nie przychodza...wiec costam ma do przygotowania sobie na pozniej i przyjedzie do domu, wiec pojde sobie na to ktg, bo przychodnia do 11.30 czynna dzisiaj i ktg wolne, czeka na mnie...
ale lecialam szybko do domu i mnie brzuch teraz boli

Tabogucka, masakra urzedowa widze u ciebie tez... ja czekalam na upomnienie z urzedu skarbowego, bo zalegalam 600e, ale czekalam, ze moze ze zwrotu cos sie wyrowna, a oni mi nagle konto w banku zablokowali :ico_szoking: dobrze, ze mamy znajomego w banku, to jak wplacilismy pieniadze to to szybko uregulowal i odblokowal wszystko, bo nikt by sobie nic nie mogl pobrac, poszlabym rodzic i by sie okazalo, ze ubezpieczenie nie zaplacone i nie wiadomo co jeszcze...
Mam nadzieje, ze sie pomylili u ciebie, bo my przez wypadek meza teraz mamy tone rachunkow zaleglych na niemale kwoty i wiem jak to potrafi wyprowadzic z nastroju i dobic... ale nie martw sie na zapas

jeju Aniaa, co to sie dzieje z ta twoja nerka?? to jakis stary uraz? to "normalne" u ciebie?

przyslali mi list zu przedszkola do ktorego gabriel mial isc tymczasowo od marca, ze od 2.08 moze zaczac chodzic :ico_puknij: a od pazdziernika niby mamy wolne miejsce w innym przedszkolu do ktorego chcielismy go wyslac, wiec musze teraz z ratuszem sie skontaktowac, czy to miejsce od pazdziernika czeka na nas faktycznie, bo nie bede dziecka po 2 miesiacach od sierpnia przenosinami stresowac wtedy tylko poczekamy...

musze isc cos zjesc, bo bez sniadania wyszlam z domu i tak siedze...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość