beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

17 mar 2011, 20:10

zirafka
No to naskrobałyście laski, az doczytac nie mogłam... ale fajnie, że wątaek się rozwija :ico_brawa_01:
no my tu kochana cięzko pracujemy, a Ty gdzies łazisz cały dzień :ico_oczko: :ico_oczko:
Joanna24 widze, że nasze chłopaki ogladaja te same bajki - czyz to nie przypadkiem Lazy Town w tle? :ico_sorki: :ico_haha_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

17 mar 2011, 20:58

Gosia A może i tak powinno być jak napisałaś z tym przyrostem masy ciała. Ale akurat w moim przypadku to ja się w ogóle nie kontroluje. Jem naprawdę sporo bo ciągle jestem głodna. A mimo to nie tyję. Więc to nie ode mnie zależy czy przytyję przepisowo czy nie. Jak na razie mam niecałe dwa kilo do plusie tak jak pisałam a już piąty miesiąc. Pewnie na koniec ciąży dopiero przybiorę na wadze i brzuch mi wtedy wreszcie urośnie

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 mar 2011, 21:09

nina to indywidualna kwestia kto ile tyje, ale pewnie masz racje ze przybierzesz na koncu ciazy i brzuszek ci wybije..ja ci akurat tego nie zazdroszcze, bo w takim naglym przyroscie wagi lubia sie robic rozstepy, wiec lepiej mocno sie nawilzaj i uelastyczniaj skore, zeby ich ewentulanie uniknac lub zmniejszyc, ale oczywisicie lepiej zeby sie to nie sprawdzilo :ico_sorki: :ico_oczko:

beti Mila tez lubi ta bajke..u nas na Disnay Channel Playhouse bardzo fajne edukacyjne bajki leca :-) macie tez ten kanal?

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

18 mar 2011, 08:34

Witam!
Zirafka spóźnione zyczonka dla Kubusia. Wszystkiego Najlepszego Słoneczko :*
Joanna24 widze, że nasze chłopaki ogladaja te same bajki - czyz to nie przypadkiem Lazy Town w tle? :ico_sorki: :ico_haha_01:
Zgadza się. Raz Playhouse Disney a jak jakaś bajka co nie lubi to woła o JimJam :)
My zaraz standartowo z pieskiem na spacerek.
A później jak nie będzie padać to na plac zmykamy. Miłego dnia.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 mar 2011, 09:43

Cześć. u nas juz leje i znowu zimno i ponuro i nie fajnie na polu, tak więc siedzimy w domu cały dzień niestety.
Obiad na dzisiaj juz mam bo wczoraj ugotowałam barszczyk z grzbami i ziemniaczkami mniam mniam.

[ Dodano: 2011-03-18, 08:50 ]
a i miałam wam pisac, że powrócily mi wzdęcia :ico_wstydzioch: no masakra, a wogóle to zaczynam powoli miec ciasno w kurtce zimowej :ico_szoking: w barach się rozrosłam no i brzuszek okraglejszy się zrobił.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

18 mar 2011, 11:08

oby z rozstępami się nie sprawdziło. Chociaż do tej pory nie miałam z tym problemów. Poza tym mam bardzo elastyczną skórę po mamie, a ona po dwóch ciążach nie miała problemów z rozstępami, więc liczę, że i u mnie się to sprawdzi... no ale pożyjemy zobaczymy

Co do pogody to u nas też beznadziejna. Nawet na chodniku naprószyło śniegu ... blee. Już mam dość tego zimna. Czuję się taka wyczerpana kiedy nie ma słońca. Ale mówili w pogodzie, że na szczęście najdalej od poniedziałku ma być już ładnie także nadzieja jest :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 mar 2011, 11:38

Chociaż do tej pory nie miałam z tym problemów
jeżeli nie miałaś problemów to myślę, że Cie ominą dlatego bo wszystko zalezy od tego jaka ma sie skórę i czy ma sie skłonności czy nie.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

18 mar 2011, 12:49

Witam z rana (no nie samego, ale prawie hahaha)
ladybird23
Mila tez lubi ta bajke..u nas na Disnay Channel Playhouse bardzo fajne edukacyjne bajki leca :-) macie tez ten kanal?
właściwie to nie wiem co to konkretnie za kanał, mamay kablówke i na tym dziecinnym Toggolino chyba leci cała mieszanka. Ostatnio mój Dom wszystkie baje jakie lecą i strasznie mi się to nie podoba, bo większość jest taka durna, że nawet stojąc w kuchni i mimowolnie przysłuchując się, nie moge znieśc tych krzyków, tych tekstów jak dla 15-latków..... Mamy kilka pozycji, które wręcz nawet lubie, jak młody sobie ogląda. Wszystko do rzeczy, język piękny...
Zirafka
a i miałam wam pisac, że powrócily mi wzdęcia :ico_wstydzioch: no masakra,
ech siostro ma w niedoli, ja własnie od rana na kompie i szukam info co na te wzdęcia!! Bo bo drugiej zawalonej nocy stwierdziłam, że pojawiły się u mnie wzdęcia i stąd te moje cierpienia. Powiedz mi jak to się u Ciebie objawia??????????? :ico_olaboga: U mnie np. teraz jest ok. a za chwilkę czuje, że rozsadza mi brzuch, az mnie skóra boli. Czuje się jak bym balona zeżarła, brzuszek momentalnie twardy. Zjem nospę to trochę sobie mówiąc po chłopsku popierdze i na 10 min. ulży. Potem znowu to samo. Nie moge spac przez to. NIgdy w zyciu tego nie miałam.!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 mar 2011, 14:19

Cześć :-)

Właśnie tak się zastanawiam nad rozstępami, czy takie smarowanie coś daje czy po prostu jak ktoś ma skłonność to tak czy siak się porobią.
Mnie się w pierwszej ciąży nie porobiły, ale smarowałam się od początku balsamem, ale nie żaden full wypas, tylko taki zwykły made in Rossmann. Teraz się też nim smaruję.

A co do wagi, to ja jestem dość konkretna baba :ico_haha_01: no i teraz startowałam z wagą większą o 6 kg niż przy Zuzi, więc muszę uważać. Wtedy przytyłam 12 kg i w miesiąc się pozbyłam. Tyle,że odkąd siedzę w domku to przybyło te 6 kg :ico_wstydzioch:

I współczuję tych wzdęć :ico_sorki:
Mnie dopadły na samym początku ciąży i się dziwiłam,że od razu mam taki brzuch :ico_puknij:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 mar 2011, 14:21

Ooo aleście popisały :ico_sorki:
My po wizycie u lekarza- byliśmy całą trójeczką. Mój drugi synek ma 27 cm długości i waży 495 gram, a męskości ma już całe 14mm. Dzidziuś jest zdrowiutki i ułożony póki co podłużnie :ico_brawa_01: Kuba na samym wstępie powiedział do pana doktora: "Pan noziem bzuch otwozy" Skąd mu się to wzięło to nie mam pojęcia, my nic takiego mu nie mówiliśmy :ico_noniewiem:
Zirafka, Beti współczuje wzdęć, miewałam je na początku, teraz raczej sporadycznie i pomaga tylko, za przeproszeniem, "wypierdzieć się". A może herbatka z kopru włoskiego trochęby pomogła, co? Ona jest wiatropędna :ico_noniewiem:

Co do wagi, z Kubą przytyłam 16kg ale przy wyjściu ze szpitala miałam już 12 mniej. Pozostałe 4 zgubiałam nawet nie wiem gdzie i kiedy i zeszłam nawet poniżej wagi sprzed ciąży. Mam nadziej że tym rzem będzie tak samo. Póki co myślę że więksdzość tego co przytyłam mam w cyckach: z rozmiaru B-C, weszłam w E który już w tym momencie robi mi się mały :ico_noniewiem: Masakra :ico_olaboga:

Jesli chodzi o bajki: moje dziecko preferuje Misia Uszatka, Reksia i takie tam, z czego póki co jestem zadowolona :ico_brawa_01:

Beti- małpiszonie dobry pomysł z suwaczkami i terminami na pierwszej stronie pomysł bardzo dobry ale czemu ja :ico_olaboga: :ico_oczko: No to podawajcie Laski terminy porodów i płeć jeśli wiadomo, powolutku będę je sobie robiła. Ale POWOLUTKU, bo nie za wiele mam czasu :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 18 mar 2011, 14:28 przez tosia, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość