Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

18 mar 2011, 11:04

Cześć :-D

tabogucka, oj ale zamieszanie :ico_olaboga: najgorsze,że Ty najbardziej na tym wszystkim ucierpisz i synuś :ico_noniewiem: Spróbuj się nie denerwować i na spokojnie wszystko przemyśleć i załatwiać. Trzymam kciuki mocno,żeby się okazało,że to pomyłka tylko :ico_sorki:

aneta11, czekamy na wieści :-)

aga216, to synuś się wybawi na urodzinkach :ico_brawa_01:
U nas też pogoda okropna, pada od rana ale nie wieje :ico_sorki:
Zaraz zabieram się za jakieś sprzątanko,żeby czas szybciej zleciał,bo zdołować się można taką pogodą :ico_noniewiem:
Córcia wczoraj dostała prezenty, więc już się bawi i pewnie cały dzień nie będzie od nich odchodzić :-D :ico_haha_01: :-D

Fintifluszka, nieźle z tym ktg, tylko niepotrzebnie poszłaś i się naczekałaś :ico_olaboga:
Żeby za drugim razem było wolne i Ci zrobili :ico_sorki:
Widzę,że też macie przekichane z kaską i opłatami :ico_olaboga: :ico_olaboga: Oby Wam się wszystko udało popłacić i nie było żadnych problemów :ico_sorki:

A co do tej mojej nerki to 4 miesiące po porodzie zaczął mi schodzić kamień i zrobił mi się zastój w nerce i w ogóle masakra była... Powiem Wam,że coś o wiele gorszego niż poród... :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_szoking: Przeleżałam na pogotowiu kilka godzin pod kroplówkami i w końcu przeszedł przez nerkę i wpadł do pęcherza na szczęście :-) Później się rozpuścił od leków, które brałam i powiedzieli mi,że bardzo możliwe,że będę miała problemy z nerką i może się sytuacja powtórzyć i teraz jak na złość od początku ciąży jakiś piasek mi się robi i aż sie boję pomyśleć czy znów się kamień nie będzie schodził przez nerkę po porodzie :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Jak na razie furagin troszkę pomaga pozbyć się tego piasku ale ból jest okropny :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Mam nadzieję,że przejdzie po ciąży i nic się już z tą nerką dziać nie będzie :ico_sorki: :ico_sorki:

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 39 tydzień :ico_ciezarowka:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

18 mar 2011, 11:07

tabogucka, trzymam kciuki zeby sprawa wyjasnila sie pozytywnie :ico_sorki: I nie denerwuj sie tak kochana bo dzidzia wszystko czuje :ico_sorki:

Fintifluszka, to fajnie ze maly sie dostal do przedszkola.
Ja zlozylam dokumenty ale decyzja dopiero w maju bedzie.

U nas tez dzis ponuro.Od rana deszcz pada.
Ja juz posprzatalam i teraz odpoczywam.Popoludniu jedziemy na imieniny do tescia a w niedziele tez na imieniny do mojego taty.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

18 mar 2011, 11:09

Aniaaa, za 39 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a z nerkami to nie zazdroszcze,moja mama chorowała kiedys ,masakra jak ja atak dopadł :ico_sorki:
Fintifluszka, to daj znac po ktg :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

18 mar 2011, 11:09

Aniaaa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 39 tydzien.
Jeszcze tylko tydzien :ico_szoking:
Mam nadzieję,że przejdzie po ciąży i nic się już z tą nerką dziać nie będzie :ico_sorki: :ico_sorki:
oby Ci minelo :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 mar 2011, 12:43

hej dziewczyny, nie wiem wogole od czego zaczac...
rano mialam ktg, znowu lezalam prawie godzine, mala poruszala sie tylko kilka razy pod koniec.
Dostalam przekaz do szpitala na kontrolne ktg i mam je zrobic w ten weekend, bo ginowi jest podejrzane to, ze jak sa skurcze to malej automatycznie tetno spada i trzeba to sprawdzic. Rozmawialam z moja mama (pracuje od 27 lat na polozniczym) i mowila, ze moze to byc spowodowane tym, ze mala jest obkrecona pepowina, ale nie koniecznie... wiec zaraz bede dzwonic do szpitala i zapytam kiedy moge przyjsc, czy dzisiaj czy w niedziele (bo my jutro nie mozemy).. mam nadzieje, ze nie bede musiala zostac w szpitalu :ico_olaboga:
no i z wynikami ze szpitala mam spowrotem isc do gina (czyli w poniedzialek) i sie okaze co dalej :ico_olaboga:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

18 mar 2011, 12:48

Dzień dobry:-)
ja na chwilkę, korzystam, bo mały śpi sobie. Chyba ma małe koleczki bo co jakiś czas płacze mi mocno, ale nie długo na szczęście... I ma zaropiałe oczka strasznie, dziś przyjdzie lekarka i pewnie mu jakieś kropelki zapisze...
No i ma nadal żółtaczkę małą. A poza tym to jest dobrze :-)

Aniaaa, wiem co to za ból nerki, też miałam z nerką problem na początku ciąży calutki tydzień leżałam i ruszyć się z bólu nie mogłam.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 39 tydzień :D

czytałam was ale nie pamiętam prawie nic, tyle tego było ;-)

[ Dodano: 2011-03-18, 11:49 ]
NowaSejana, oby wszystko było dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

18 mar 2011, 12:54

NowaSejana trzymam kciuiki żeby Cię nie wzięłi do szpitala, nie denerwuj się tylko,

ja po całym pakiecie badań już, krewq, mocz, czystość pochwy, paciorkowce.... oj dużo tego było... we wtorek idę do gin i będziemy sięumawiać na ktg i częstsze wizyty
a mnie dziś coś twardnieje brzuch... Mała się rusza i brzuch wygląda jak piłka lekarska z ogromnym wybrzuszeniem... normalnie obcy zaatakowali mój brzuch :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 mar 2011, 13:01

wlasnie dzwonilam do szpitala i mamy dzisiaj przyjechac i oni mi zrobia kontrolne ktg, ewentualnie jeszcze usg jakby cos bylo nie tak...

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

18 mar 2011, 13:59

Gratuluje kolejnych tygodni:) :ico_brawa_01:

witam Ewecie w domku z Oksanka:) :ico_brawa_01:
:-D
U mnie jakos lec.....powoli do przodu

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

18 mar 2011, 15:58

cześć dziewczyny :)
Ale dużo na klikałyście :-D Ja po KTG wszystko w porządku mała szalała jak nigdy na badaniu :) i ciągle się dziś kręci
kate_k82, to u mnie jak obcy 2 :-D :-D :-D
Aniaaa za 39 tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tabogucka mniej nerwów kochana wszystko się wyjaśni trzymam kciuki :ico_sorki:

wogóle zakrecony miałam dzień do południa :)
Po Ktg pojechałam z mama do urzędu my wracamy do samochodu a tam kapeć :) Szok na początku a my nie miałyśmy ani zapasowego koła ani kluczy :) zaczął padać deszcz totalna masakra :) no to dzwonie do M. on w pracy nic nie może zrobic to zadzwonilam do szwagra on przyjechał za 40 min z kolegą nie mogli odkręcić koła jakiś starszy Pan im jakieś inne klucze dał :) a ja stałam zmarzlam jak cholerka,po paru min koło zrobione :) doczekanie :ico_sorki: z tego wszystkiego poszłam do chińczolów i kupiłam sobie kurczaka po tajlandzku :-D najadłam się poleżałam w domu z herbatką i już jest ok :) :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość