Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 mar 2011, 08:35

Ja również witam z ranka.
Słoneczko za oknem.
Zaliczymy plac na osiedlu, a po drzemce miasto.
Na obiadek zapiekanka jakaś taka na szybko na 2 dni.

Isia
Milenka też wczoraj miała wózek w domu chwilowo i też właziła, wyłaziła. Trzeba było pilnować, by nie spadła, więc wyniosłam go na korytarz i po zabawie. A Ty nie masz gdzie go schować??

Ta moja gnidka mała budzi się w nocy 1-2 razy i woła mama i wyje. Przez to jakaś niewyspana jestem ostatnio. Mati pamiętam robił tak samo.
A powiem Wam, że od kilku dni zasypia sam. Nie trzeba z nim siedzieć, ani leżeć. Czyli robiliśmy to równe 5 lat :ico_szoking: :ico_szoking: no można wykluczyć początek, gdy usypiał jak Milenka od razu po mleczku.

[ Dodano: 2011-03-21, 07:35 ]
A no i UDANEGO 1 DNIA WIOSNY :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

21 mar 2011, 09:59

no nie bardzo mam, na klatke nie wystawie bo mamy taką jedną mende i strach
do piwnicy to mi sie nie chce szczerze powiedziawszy, a poza tym jak oli tylko sie budzi i widzi ze wózka nie ma to jest pisk na pół bloku
my to na dworek po południu bo dziś nie śpimy od 4:30 :ico_zly: wiec zaraz jakaś drzema sie szykuje

[ Dodano: 2011-03-21, 09:03 ]
no i oli juz taka fajna nam sie robi, przychodzi bierze mnie za ręke prowadzi do kuchni otwiera szuflade pokazuje na ciastka/płatki śniadaniowe/wafelki mówi am, to ja jej daje troche zamyka szuflade i wraca do pokoju
nie daj boże by leżał jakiś okruch na podłodze lub śmieć bo zaraz leci po odkurzacz a śmieci do kuchni niesie
jak moja mama wraca z ciuchernika z ubraniami to przymierza i zdjąć nie daje
no i mamy nowe słowa "mooomooo" to smoczek
"koookooo" to yoko (york mojej mamy)
i chyba tyle

[ Dodano: 2011-03-21, 09:05 ]
i tak fajnie ostatnio grozi paluszkiem i mówi "nionionionio"
a jak coś gorące to "sii"

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 mar 2011, 11:50

WItam się i ja :-D

isia u nas tez wchodzenie w domu do wózka i jeszcze musiałam mądralińską wozić, ale teraz wózek w piwnicy wiec spokój :-)
a jak coś gorące to "sii"
u nas na gorące Zosia mówi "golo" :-D
moja gnidka mała budzi się w nocy 1-2 razy i woła mama i wyje
Zośka też ostatnio się budzi i też tylko mama i mama, a dzis znowu ryk rano w żłobku i też wołała: mama, aż miałam ochotę wejsć do sali i ją utulic, ale wiem, ze jej przejdzie i bedzie potem się bawiła i nie będzie płaczu.

wczoraj po 3 tygodniach zobaczyła babcię i juz nikt wiecej się nie liczył, babcia wniebowzięta :ico_oczko:
UDANEGO 1 DNIA WIOSNY
dziękujemy i wzajemnie, ciekawe ile wagarowiczów dziś będzie u Ciebie w szkola, a raczej nie będzie :-D

aha, mamy 14 ząbek, praa górna trójeczka, lada dzień będzie lewa górna (już ostatnia z trójek) i widzę, że w końcu powoli wychodzi ostatnia leniwa czwórka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 mar 2011, 12:49

Magda33 gratulacje nowego ząbka :ico_haha_01:
Nie wiem ilu będzie wagarowiczów, bo akurat w poniedziałki nie pracuję :ico_haha_01:

Isia no to musisz mieć wózek w domku. U nas mieszkają tylko 4 rodzinki i dobrze się znamy. Koło drzwi mam taki schowek to sobie tam wkładam wózek i rowerek.
Mądrale te nasze dzieci i dokładnie wiedzą co w której szafce jest :ico_haha_01:
Milenka na gorące mówi "sii" i co jej się nie da na talerzu (nawet tort na matiego urodziny) to najpierw dmucha :ico_haha_01:
Z tego co w ogóle mówi to:
buju
pa (patrz i paluszki)
ma - masz
daj
mama, tata, baba, dziadzia, ciocia,
wufu- wujek
mi - miś
dom
dzi- dzik
tati- mati
pan - pan, pani

Nie wiem czy wszystko napisałam, ale to tak krótko tyle :ico_haha_01:

Dzisiaj filowałam z kupą, ale mi się nie udało. Schodzi z kibla lub z nocnika co chwilę i zagląda, czy już coś zrobiła :ico_sorki:

Ale pogoda pięna, mimo tego wiaterku. Mała wybiegana na placu już kima. Poodkurzałam piasek na korytarzu. Teraz się zacznie :ico_olaboga:
Mati został przed domem na placu z koleżanką i tak go doglądam.
Potem jak wstanie jemy pomidorówkę i śmigamy na miasto.

[ Dodano: 2011-03-21, 11:55 ]
A może was natchnę na wiosenne porządki:)
coś mnie tak wzięło dzisiaj
umyłam 2 ostatnie okna, wyprałam z nich od razu firanki
Nie do pomyślenia jakie były brudne. Nie pali się i nie mieszkamy od ulicy. Prane w październiku.
No i jeszcze wstawię kapę z sypialni z wyrka. Niby ma być prana ręcznie, ale zaryzykuję :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 mar 2011, 13:28

akurat w poniedziałki nie pracuję
i wszystko jasne :-D

[ Dodano: 2011-03-21, 12:31 ]
matikasia ale te nasze córcie podobne, Zosia też zanim coś zje, niewazne chleb czy zupa, to dmucha, pan i pani, to też dla niej pan, miś - mi, ale paluszki to paluuuu :-D
może was natchnę na wiosenne porządki:)
nie dziś, bo zasypiam przy biurku...a pracy jak zwykle cała masa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 mar 2011, 14:04

Magda33 to miłe :ico_haha_02:
A Mila na paluszki jeszcze wola pu pu jak na Kubusia Puchatka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

21 mar 2011, 14:15

u mnie oli dmucha na herbate i obiad tylko
mowi jeszcze to co i wczesniej mama,tata,baba, dzidzi,
na kube mojego brata woła babu albo buba jak jej sie uda i na maćka (macia) mama,mania, mamo, maka, no jak jej sie tam powie :) najczesciej jednak mama lub momo hehe :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 mar 2011, 14:33

u nas teraz jest faza na pytania: cio to? :ico_olaboga: widzi ciś nowego i od razu cio to? odpowiemy jej, a ta znowu cio to? i tak w kółko :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-03-21, 13:35 ]
i coraz częsciej woła na nocnik :ico_brawa_01: mówi siusiu, zdejmuje rajtki i chce nocniczek, potem siada i też jak Milcia wstaje co chwilę i sprawdza i mówi juś, a ja że jeszcze nie , więc siedzi aż coś zrobi i potem taka dumna jest :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

21 mar 2011, 18:03

witanko wiosennie

mnie nie było kilka dni ,bo brak czasu
jakoś tak dużo do zrobie nia było i w domu i poza
a dzis taka ładna pogoda ,że pół dnia z Lolkiem po parku ganiałam , potem obiadek zjedliśmy (dziś mama robiła to miałam cza na długi spacer),
o obiadku Loluś usnoł a ja skoczyłam do siostry na podcięcie włosków i przy okazji umyła mi głowę i wymodelowała , więc dziś mam piękne włoski i jakoś tak wogóle lepiej się czuję , mimo nieprzespanej nocy :ico_noniewiem:
siedziałm i wystawiałam butki na allegro, a włąśnie zapraszam do zakupu butków dla męża :ico_oczko:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10957399

ajeśli chodzi o mowęto u nas ażtakich dużych postępów nie ma , wszystko ogólnie jest mama,na Alę woła nieraz Aja, mówi jeszcze ten, on , brrrr i jakieś tam swoje pod nosem jak się bawi :ico_haha_02:

dmuchać też na wszystko dmucha i mówi siii

Magda33, :ico_brawa_01: dla Zosi za nocnikowanie
A może was natchnę na wiosenne porządki:)
ja jeszcze nie czuję tego :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

22 mar 2011, 12:52

widać, że wiosna przyszła, bo na forum puściutko :-D
Miłego dnia!!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość