Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

28 mar 2007, 20:56

witam wieczorowa pora :ico_haha_02: ale dzis naskrobalyscie,czytalam i czytalam i myslalam ze nie skoncze :ico_olaboga: ale dalam rade :ico_brawa_01: przekulam dzis malej uszy,troche placzu bylo ale zniosla to w miare dzielnie,musze wam pow ze wyglada przeslicznie.Elu 28 ja kupilam fotelik Baby Design jak mi ktos pow jak sie wklej link to wkleje.Pozlam dzis z mala pierwszy raz na obiad do knajp,byla taka grzeczna ze normalnie nie wierzylam ale to chyba dlatego ze bylo duzo ludzi i wszystko do okola obserwowala tylko czasem dobierala sie do moich frytek :-D kurcze ale sie rozpisalam ale caly dzien mnie nie bylo wiec chyba wybaczycie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-03-28 ]
A jesli chodzi o druga dzidzie to jeszcze nie rozmawialismy na ten temat z T.Ja z jednej str bym chciala bo nie chce aby Olcia byla jedynaczka ale jak sobie pomysle ze jak T wyjedzie w morze na pare miesiecy i mialabym zostac sama z 2 dzieci to mi sie odechciewa drugiego dziecka a no i ten porod,zadna przyjemnosc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 mar 2007, 21:01

Kasiula wejdź na www.suwaczek.pl i tam sobie zrobisz sama taki piękny i wpiszesz co tylko zechcesz :-D ale będziesz musiała się zalogować
a jakby co to daj znać to CI zrobię

Mosob chyba bo mi się @ spóźnia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

28 mar 2007, 21:04

ja już tam jestem, i zrobiłam sobie suwaczek, ale albo mi podaje ile Hania ma miesięcy, alboile do pierwszych urodzin. Nie umiem za chiny pana tego połączyć w jedno :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 mar 2007, 21:12

Riterko, spóźnia się? :ico_brawa_01: ale by było fajnie, jakbyś się dzidzi spodziewała :ico_haha_01:

Mery, tyle roboty w jeden dzień? Matko jedyna!!! :ico_olaboga:

Kasiu, super, że wybrałaś się z Olą do restauracji :ico_brawa_01: Ty faktycznie biedna jesteś, że ciągle sama, mąż daleko i tylko tęsknić do siebie możecie :( ale z 2 strony te ciągłe powitania, jak się sobą nie możecie podczas spotkań nasycić to i się nie przesycicie, ja Wam wróżę długi i szczęśliwy związek :-)
A kiedyś pracowałam w firmie, której główny oddział był w Gdyni na ul. Janka Wiśniewskiego - firma Cirporate Express.
No i do Gdyni z Wawy wyprowadziła się moja koleżanka, bo stamtąd ma narzeczonego - również marynarza :)
Bo Ty Kasiu jesteś z Gdyni? Czy to Witaminka? A Ty z Gdańska?
W Gdańsku mam rodzinę na ul. Wilków Morskich :)

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

28 mar 2007, 21:13

Jesteście niesamowite ledwo dałam rade przeczytać wszystko niestety połowe już zapomniałam.
Elu ja na uczulenie stosuje alantan plus pomaga nawet na azs
Sosna i jak mała wzasneła sama? Moja narazie zasypia zaraz po kompanku o 19.30 /pewno za niedługo się to zmieni bo robi si e co raz jaśniej :ico_placzek: / i śpi u siebie w łóżeczku ale tylko w nocy w dzień nie ma szans :ico_placzek:
Asiu ale Wiki urosła :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 mar 2007, 21:14

Kasiu chwilkę zaraz zobaczę to Ci napiszę co i jak

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 mar 2007, 21:15

Jagulko, jak fajnie, ża zaglądasz do nas :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-03-28 ]
wiecie co, to wyciszanie się naszej Kasiuli - mamy Konrada - to jest podejrzane! Czy ona ma nas dość? Smutno bez niej a najwyraźniej ona nie zamierza do nas za często zaglądać :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

28 mar 2007, 21:20

Elu ja jestem z Gdyni to Witaminka jest z Gdanska.Powiem ci szczerze ze nie jest mi latwo czasem strasznie brakuje mi Tomka,no ale coz taka ma prace.A co do tych powrotow to,to jest najlepsze z tego wszystkiego tyle radosci i odklejic sie od siebie nie mozemy :-D jestesmy razem juz 5 lat :ico_brawa_01: boze kiedy to zlecialo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 mar 2007, 21:21

jak wybierzesz tło i wszystko i wpiszesz na tej ostatniej stronie już datę urodzenia Hani to naciskasz na opcja 2 dodaj swój własny tekst
i wartość do pola 1 wpisujesz imię Hani
wartość pola 2 wpisujesz co chcesz np będzie pierwszy tort
później zaznaczasz ostatnio kółeczko gdzie jest napisane:
[Twój tekst 1] 22 lata, 5 miesięcy, 19 dni – za 195 dni [Twój tekst 2]
zaznaczasz gdzie chcesz mieć podziałkę i już wszystko

Elunia Ty nawet tak nie żartuj, ja chyba jeszcze nie jestem redy na bambinoska drugiego :-D

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

28 mar 2007, 21:22

dzięki Riterko. To już moje drugir podejście do tych diabelskich suwaczków i ciągle nie mogę tego zajarzyć :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości