donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

20 mar 2011, 12:02

witam :)

u nas wczoraj była kuzynka z narzeczonym, także miło czas zleciał,

mięsko zostało od wczoraj, także będzie dziś na obiadek,


a po drzemce Szymka skoczymy do teściów na kawę :)

miłej niedzieli! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

20 mar 2011, 12:07

Asia dziś wstała z uśmiechem, zjadła normalnie i teraz się bawi z Szymonkiem, blade dziąsła, HURRA,wreszcie


i ......... mój synek zrobił kupkę do nocnika za 2 razem zamknął drzwi , ale boi się podcierania... dziwne, muszę spróbować na leżąco...
dziś zakładam mu spodnie bo jest zimno i już przy zabawie 2 razy się zapomniał i zrobił siusiu... ale widać, że mu to przeszkadza, bo zaraz zaczął sam je ściągać

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

21 mar 2011, 14:46

witam ;)

ale pustki :ico_szoking: ,

pewnie korzystacie z pogody ? :-)
jak tam zdrówko???
mnie znów głowa boli :ico_zly:

my do południa byliśmy chwilkę na spacerku, przed chwilą Szymek zasnął, mąż na 14 do pracy, ale weźmie w czwartek i piątek urlop :),
moja mama jutro wylatuje, dziś przyjdzie i pomierzymy Szymka, bo jeszcze nie było kiedy,

a wczoraj obcięłam Szymka maszynką :-) , od razu inne dziecko, przy okazji pstryknę fotkę i Wam pokażę , oczywiście bez krzyku się nie obyło, no ale nawet dobrze wyszło mi to cięcie :)

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

23 mar 2011, 00:19

a tu pusto i pusto...
nie ma co się dziwić - wiosna za oknem :)
a ja oprócz wiosny wzięłam się za sprzątanie i zabawę ze zdjęciami :) wena jest, to trzeba z niej korzystać :P
dobranoc :)

PS manenka, odezwij się w wolnej chwili :) jak tam z Nell, Mike? Zdrowi jesteście? :)
Pozdrawiam :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 mar 2011, 09:14

witam :)

my wczoraj byliśmy u teściów, dziś chyba też po południu skoczymy, bo nie mam żadnych planów, a tam bynajmniej mały się pobawi z kuzynkami,

od rana słonko, także za godzinkę pójdziemy na spacer nad jeziorko :)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 mar 2011, 10:33

u nas niesety sie zachmurzyło..

Milenka w żłobku a ja próbuję popracowac

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

23 mar 2011, 11:37

hej
Sorki dziewczyny ze nie zaglądam ale normalnie brak czasu.
U nas wszystko ok. Marcia z Milenką ostatnio nas odwiedziły i małe nawet umiały sie dogadać mimo ze dawno sie nie widziały.

miłego dnia wszystkim :-D

[ Dodano: 2011-03-23, 15:12 ]
czy któras z was ma telefon w erze na abonament?

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

23 mar 2011, 15:26

Cześć dziewczyny, nie pisałam... bo dużo się wydarzyło..

pokłóciłam się z mężem, na serio, dałam mu szansę na zmianę... zobaczymy, co będzie dalej
no i ... idę do pracy :-) Cieszę się bardzo, bo ta kłótnia to gównie z winy braku kasy
dzieci zostają z babcią, powiedziała, że spróbujemy, czy da radę, od września chcę dać Szymonka do przedszkola..
praca na miejscu, 5 minut drogi od mojego domu :-)

A i piękna pogoda, więc siedzimy na dworze

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 mar 2011, 16:20

u nas słonecznie, Szymek pewnie zaraz wstanie to skoczymy do teściów, tam pewnie pójdziemy na spacerek,

Asia ja nie mam tel w erze

graz trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze :ico_oczko: i za pracę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

23 mar 2011, 16:27

hej hej
u nas tez sie dzieje...
chorobsko przechodzi, ale katar i kaszel porzadny pozostal, ja tez mam jeszcze caly nos zapchany i chyba mnie przewialo bo kark mnie strasznie boli.
jutro zanosze podanie do przedszkola. tak tak jednak daje Dawidka do przedszkola od wrzesnia, no a do tego czasu to opiekunka bedzie. na szczescie tylko 5 miesiecy. u nas wygladac to bedzie tak ze malego bedzie odbierac z przedszkola moja mama, ale fajnie bo dlugo jest otwarte. mozna juz dziecko o 6.30 przyprowadzic i mozna zostawic az do 17.30. no ja bede pracowac do 20 wiec troszke mlody z babcia pobedzie i go zabiore.
na tesciowa nie ma co liczyc, bo to zla kobieta jest :-D :ico_puknij: ale jakos damy bez niej rade :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no i od poczatku zabieram sie za szukanie lepszej pracy. aaa za przedszkole placic bedziemy ok 500zl no ale i tak wiecej mi zostanie niz bym opiekunke miala a i dziecko wsrod rowiesnikow lepiej sie rozwija, nie nudzi mu sie no i bedzie uczyl sie od podstaw angielskiego, takze bardzo sie ciesze bo ja osobiscie na punkcie angielskiego mam hopla :-D :-D :-D

graz u nas tez juz nie raz wojna na noze byla przez brak kasy i roboty ale w koncu moze sie ta zla passa odwroci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
gratuluje pracy i trzymam kciukasy zeby wszystko bylo OK :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-23, 15:31 ]
zapomnialam wam wspomniec ze dzis juz 5 dzien nie pale fajów :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nooo wiem ze to malo, ale dla mnie to prqawdziwy sukces :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: powspierajcie mnie prosze troche co bym w tym przyrzeczeniu zostala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość