Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

23 mar 2011, 22:44

co do tej chmury to niby niema zagrożenia itd ale sam fakt że tu dojdzie to masakra nie wiadomo jak się zachować... czy tylko uspokajają żeby nie panikować czy na prawdę niema strachu

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 mar 2011, 07:49

Witam się z rana :-D

Mój Filipek ostatnio wstaje o 6 rano więc już wypił kaszkę a ja smażę naleśniczki. Kawkę dla mężusia zrobiłam ale jeszcze kima. Dziś ma wolne więc dzień mamy dla siebie :-)

A dzisiaj do mojej siostry przychodzi koleżanka która jest fryzjerką i powiedziałą mi że jak chcę to mogę się załąpać na darmowe strzyżonko :ico_brawa_01: Więc o 9 lecę, trochę bym chciała tylko wycieniować bo z długości nie chcę skracać. W poprzednij ciąży kombinowałam z fryzurami i nie najlepiej to wyszło :ico_haha_01:

Mariola_Larose, z tego co czytałam to media nie podają wszystkich faktów na temat skażenia :ico_noniewiem: Podobno uwolnił się też między innymi cez który roskłada się 30 lat.


[ Dodano: 2011-03-24, 07:05 ]
...widziałam jak babcia zabija kurę, to z kuzynką zawsze miałyśmy radochę, że głowy nie ma a jeszcze biega :ico_oczko:
Murchinson fajnie mieć męża w domku :-D
Zabawa na całego-też to z siostrą lubiłyśmy ale nie cierpiałyśmy świniobicia (tego pisku świnki) zawsze wtedy był płacz ale fakt jadłyśmy mięsko bez problemu.
Ja włąśnie po takich widokach 4 lata nie jadłąm mięsa :ico_placzek: Dla mnie to był straszny widok :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 mar 2011, 09:26

Witam,
u mnie noc spokojnie minęła, teraz pięknie słoneczko świeci. Ja planów na dziś nie mam może wezmę się za wypełnienie wniosku o zwrot vat-u za materiały budowlane to pieniądze były jeszcze w kwietniu. Zobaczę czy będzie mi się chciało.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 mar 2011, 09:56

Ale dzisiaj cudne słoneczko :-) :-)
Na moim termometrze +9,3 st. ciekawa jestem czy rzeczywiście tak ciepło :-)

Ja też miałam dzisiaj dobrą nockę, prawie się nie budziłam :-)

Motylek22, nie ma to jak zrobić coś dla siebie :ico_brawa_01: będziesz ufryzurowana dzisiaj! Ja też muszę coś z włosami zrobić, no ale widzicie nie ma kiedy, szkoda, ze nie znam żadnej fryzjerki, która do domku dojeżdża :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 mar 2011, 10:03

Dobrze, że o tym fryzjerze wspomniałyście bo ja też muszę się umówić.
Koroneczka jak skurcze, przeszły trochę od wczoraj? Leż Kochana jak najwięcej i się oszczędzaj.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 mar 2011, 10:12

Murchinson, dzięki, póki co jest ok :-) W nocy też się nie pojawiały! Zobaczymy jak to się będzie kształtowało w ciągu dnia :-)

[ Dodano: 2011-03-24, 09:12 ]
No i oczywiście leże , leże- mój mąż to prawdziwy terrorysta pod tym względem:P:P:P:P:P

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 mar 2011, 10:26

No i oczywiście leże , leże- mój mąż to prawdziwy terrorysta pod tym względem:P:P:P:P:P
hi, hi :030: skąd ja to znam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 mar 2011, 10:51

hejka

u mnie za to dzisiaj zimno,tylko +4 stopnie i silny wiatr,więc dzisiaj nici z wyjścia pewnie będą :ico_noniewiem:
nocka do bani niestety,co trochę się budziłam a w ogóle zanim zasnęłam to było przed 1 :ico_olaboga:
coś bym dzisiaj porobiła w domku ale nie wiem jeszcze co :ico_oczko:

co do tej chmury to wczoraj o tym słyszałam i wydaje mi się,że zagrożenia nie powinno być,a jeśli będzie to na pewno o tym powiedzą :ico_sorki:
Dzieci mu zabierały zabawki ale mimo wszystko chciał się dzielić. Kochany ten mój syneczek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Filipka,to dobey znak jak pojawi się braciszek :ico_oczko:

markotka pokaż tą pościel :-D

wiola85 ja też nie lubię jak mój robi na popołudnie bo wtedy nawet czasu dla siebie nie mamy :ico_sorki:

Koroneczka ty leż jak najwięcej :ico_sorki:

Motylek22 super masz,że fryzjerkę zaliczysz dzisiaj :-D :-D

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

24 mar 2011, 11:23

witam dziś i ja.
Iza jak zwykle dobre dziecko wstało mi o 9. Ja Motylku nie pamiętam kiedy Iza mi wstała o 6. Ona śpi do 9 a potem o 14 idzie znów do 16-17. Pod tym względem jest super.
Oczywiście życzę też udanej fryzury.
Ja spałam średnio, ale cóż. Z wyjścia to tylko pewnie pójdziemy tylko do sklepu, bo u mnie też zimno.
Teraz mam pranie bo wciąż walczymy z siusianiem i aktualnie mam do prania pościel, kołdrę i całe wyposażenie. Nie wiem może coś u was poszło do przodu?
Tak to proszę trzymajcie kciuki, wczoraj odezwali się znów do męża, że zapraszają go do firmy na jutro. Dziś jedziemy po koszulę i nowy krawat. To już rozmowa z prezesami więc musi w garniturze.
Aniu cieszę się, ze ciasto smakowała, polecam się i jak chcecie jeszcze jakiś przepis to zaraz wstukam.
Mamę mam od 1 tak się umówiłyśmy że przyjedzie. Ciekawa jestem co to będzie, wiecie mój M nie ma złych kontaktów z moją mamą, ale same, wyobraźcie sobie, ze do 2 pokojowego mieszkania, wprowadza się teściowa i rodzi się dziecko. Ciężko będzie się tu ogarnąć.
To tyle mykam trochę posprzątać.

[ Dodano: 2011-03-24, 10:29 ]
A co do przedszkola to pani mi powiedziała ze nie ma szans by mi Izę przyjęli, a co do mieszkania to chcemy się wprowadzić 1 czerwca.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 mar 2011, 11:31

mama Izuni witaj :-) jak masz jeszcze jakieś przepisy to ja chętnie skorzystam,bo mój A lubi ciasta,u niego zawsze co weekend jakieś ciacho było robione :-D no i trzymam kciuki za rozmowę męża z prezesami :ico_sorki:
Teraz mam pranie bo wciąż walczymy z siusianiem i aktualnie mam do prania pościel, kołdrę i całe wyposażenie.
rozumiem w nocy tak siusia? a w dzień woła na nocnik?
Ciekawa jestem co to będzie, wiecie mój M nie ma złych kontaktów z moją mamą, ale same, wyobraźcie sobie, ze do 2 pokojowego mieszkania, wprowadza się teściowa i rodzi się dziecko
na pewno początki nie będą łatwe ale dacie radę :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-24, 10:34 ]
A co do przedszkola to pani mi powiedziała ze nie ma szans by mi Izę przyjęli,
szkoda :ico_sorki:
a co do mieszkania to chcemy się wprowadzić 1 czerwca.
to zaraz po porodzie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość