agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

25 mar 2011, 21:13

tabogucka, fajnie ze masz juz date wyznaczona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
na to przekrecanie to ja tez na Twoim miejscu bym sie nie zgodzila.za duze ryzyko :ico_noniewiem:
A z praca to wspolczuje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

25 mar 2011, 21:20

serniczka, o kurcze to poważny uraz miałaś. Po porodzie Ci wyciągną ?

NowaSejana, ja mam dla siebie 3 koszule (jedna do rodzenia), spodnie dresowe, podpaski poporodowe, wkładki laktacyjne, klapki, majtki siatkowe i zwykłe, szlafrok, stanik do karmienia, ręcznik, tantum rosa, no i przybory toaletowe typu: szampon, mydło, itd.
No i dla dziecka pampersy i sudocrem :-)
Nio niestety.....musieli mi kostke sróbowac i dawac plytki...bo wywalilam sie na Lodzie....taka ze mnie niezdara

wrocilam od Gina ----Corka sie super miewa wazy juz 3500g bede rodzic SN jak narazie jestem pozamykana wiec do terminu napewno nie urodze....

A pozniej z M. bylam na Lodach z bita Smietana!!

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

25 mar 2011, 21:25

Dziekuje dziewczyny , mam nadzieje że uda nam się wyjść zdrowo !!!!! :ico_sorki: :ico_sorki:

Na czasie postaram się troszkę zdjęć wkleić!!!!!
Oksanka dzisiaj ma troszkę gorszy dzień, tzn. taka marudna jest!!!!! Teraz też muszę już uciekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kochane szybkich rozwiązań Wam życzę :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Aha i :ico_tort: :ico_tort: za 2 tygodnie Oksany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

25 mar 2011, 21:34

EWELCIA BRAVOOO ZA 2 TYGODNIE~!!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 mar 2011, 21:39

Ewelcia 1245 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oksanki za 2 tygodnie!!! I duzo zdrowia dla Oskara :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Mozesz napisac jak bedziesz mial chwile jak Ty sie czulas po cc??? Boli Cie jeszcze? Ciezko sie pozbierac? bo mnie tez to czeka za 10 dni i chce sie upewnic ze to jednak dobra decyzja!!!
Wielkie dzieki!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

25 mar 2011, 21:40

lece spac buzkaaaa

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 mar 2011, 21:42

No az sie poryczalm przez ta glupia malpe z pracy!!! niby nie jest az tak zle -bo malutko ale jakas kase mamy...i mam nadziejeze we wtorek wplyna pieniadze na konto...najpozniej mysle ze w czwartek!!! ale to niesprawiedliwe zeby mnie ta malpa tyle stresu kosztowala zwlaszscza teraz pod koniec ciazy... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 mar 2011, 21:54

serniczka uuu to faktycznie pecha miałaś z tą nogą :ico_olaboga: Oby tylko nie bolało i raz dwa niech wyciągają te śruby :ico_sorki:

Super,że u gina wszystko dobrze :ico_brawa_01: Piękna waga córci :ico_brawa_01:

mmmm też bym zjadła loda :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

ewelcia1245 taka pogoda dziwna to i dzieci mają gorszy dzień. Oby jutro było lepiej i żeby sobie choroba poszła od Was!!! :-)
Czekamy na zdjęcia i wielkie :ico_brawa_01: za 2 tygodnie Oksanki :-D

tabogucka, nie ma co się już tak przejmować,bo i tak nic nie zmienisz,a tylko się udenerwujesz :ico_pocieszyciel: przez tą głupią babę :ico_zly:
Miejmy nadzieję,że szybciutko Ci te pieniążki wpłyną na konto i więcej takich "niespodzianek" nie będziesz mieć :ico_sorki:

A ja już położyłam córę i śpi sobie :-)
Ale tak jak pisałam spać mi się już nie chce i teraz nie wiem co by tu robić :ico_puknij:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

25 mar 2011, 23:11

Słuchajcie co ja dziś przeżyłąm...
mati wstał około 7 pobawiła się trochę, zjadł trochę płatków z mlekiem... o 8.30 T zawiózł go do przedszkola po około 45 min dzwonią z przedszkola że Mati usnął na sali pełnej dzieci i nie mogą go dobudzić....w ciagu 3 min byłam w przedszkolu, Mati dalej spał i nie reagował na żadne bodźce... kazałam wezwać pogotowie, T wziął go na ręce zaczął budzić... po dosłownie minucie Mati się obudził, otworzył oczy, póżniej pogotowie przyujechało zbadali go, ciśnienie w normie, tętno w normie, serce bije miarowo, szmery prawidłowe, cukier w normie, gałki oczne i siław rękach w normie... poszłam póżniej do pediatry, dała mi skierowanie na badania, jutro idziemy je zrobić....

dopiero niedawno opadły mi nerwy.... myślałam ze umrę...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 mar 2011, 07:55

Słuchajcie co ja dziś przeżyłąm...
Jejku ja bym zawalu dostala!!! a to pogotowie co przyjechalo podsunelo jakis pomysl co by to moglo byc??? Mam nadzieje ze to taki jeden jedyny epizod i Mati jest zdrowy jak rybka i to sie wiecej nie powtorzy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-26, 07:07 ]
Zmienilam na suwaczku srodkowym ilosc dni do porodu...teraz mam juz tylko tydzien i 3 dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: do cc!!!

Musze poczytac o gestozie bo jestem spuchnieta a zwlaszcza ta jedna noga i w takie plamki i jeszcze diabelnie mnie swedzi i dlonie tez troche. Normalne? tez tak macie ze was swedzi?

[ Dodano: 2011-03-26, 08:19 ]
Niby nic nie wyczytalam ale troche sie martwie bo w moczu wczoraj byly sladowe ilosci leukocytow i protein oraz ++ krwi...niby wyslali to na dokladniejsze badania-ale zastanawiam sie czemu coraz wiecej ciekawostek sie pojawia czym bardziej zaawansowana ciaza??? Moze to normalne...juz sama nie wiem oby te 10 dni zlecialo szybko i spokojnie....
a moze i mniej niz 10 bo w tym nowym szpitalu blisko domu zrozumieli przypadkiem ze na 4/04 mam cc w starym szpitalu wiec byc moze zabukuja mnie tez na 4/04 :-D

Najwazniejsze ( i tylko dzieki temu nie panikuje tak totalnie)ze wiem po wczorajszym usg ze z synusiem wszytko dobrze :-D :ico_brawa_01: :-D i ze ma dobra wage wiec to moje dziwne cisnienie nie mialo na niego wplywu. Moj M. juz sie nie moze doczekac i wczoraj troche zalowal wieczorem ze nie pojechal ze mna do szpitala jak mu powiedzialam ze ciezko bylo malgo zobaczyc(przez ta jego pozycje) ale mial na jednym ujeciu takiego grubiutkiego policzka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: juz gotowego do calowania :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-26, 08:22 ]
Aniaaa mam ogromna nadzieje ze sie dzis juz nie odmeldujesz na forum ...tzn nie w dwupaku :ico_brawa_01: i ze ktoras z dziewczyn przekaze info ze aneta11 jest wlasnie na porodowce :ico_sorki:
Trzymam kciuki :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Moja kumpela juz 7 dni jest po terminie i strasznie mi jej szkoda bo sie starsznie meczy i zlosci bidulka...

[ Dodano: 2011-03-26, 08:24 ]
Ale tak jak pisałam spać mi się już nie chce i teraz nie wiem co by tu robić
teraz mi sie to w oczu rzucilo-odpowiedz brzmi : Urodzci Aniu ! urodzic!!! :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość